Şimdi Ara

Oğlum beni tokatladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oğlumu hep küçüklügünden beri tersleyen kızan bagıran bi kişiyimdir, , dün gece saat 12 gibi eve gittim, Oğlum tvden film izliyordu bitmesine 20 dk falan kalmış heralde, ben eve geldim , kumandayı istedim, hayırsız Oğlum dediki baba dur 15 20 dk kaldı filmin bitmesine , bende sinirlendim başlatma lan 20 dakikana ver lan kumandayı dedim, ayaga kalktı utanmadan bana dediki dogru düzgün konuş çocuk yok karşında diye bagırdı, sen nasıl sesini yükseltirsin falan dedim kalktım ayaga tokat atıcaktım ki,Hayırsız evladım elimi tuttu bi tane yumruk yazdı çeneme, bi tane sol eliyle tokat yazdı yerde 3 takla attım, başladı yerde beni tekmelemeye, Eşim yalvardı onun hatrı için bıraktı galiba yoksa komaya sokucaktı beni, evden defolup gitti artık ne yapıyor ne ediyor bilmiyorum.

Kısacası Besle kargayı oysun gözünü ben bu çocuğa milyarlar döktüm kullandığı telefon son model iphone 8 hiç bir şeyini eksik etmedim bir kumandayı çok gördü ve birde utanmadan el kaldırdı verdiğim emeğe paralara yazık gerçekten siz siz olun çocuk yaparken 7 kere düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 20 Temmuz 2017; 22:19:53 >

• Zebanisiz csb okuyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biride çavuşu tokatladım derse hiç şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatIsThis kullanıcısına yanıt
    ebanili çıkmasa bari
  • Umarım Csb dir.

• Son model iphone8 alabilsem keske 😀

• Zebani gizli öznede sanırım.geliştirdiler kendilerini :).o değil de zebani çıkacakmı diye otomobil konularında bile şüpheleniyorum artık :)

• Geçen gün biri bu konuyu açmıştı şimdi de babası gelmiş buraya.

• ozgur561 kullanıcısına yanıt
    Hahahhaahhahah tek ben fark ettim sanmistin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.