Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3 (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
4
Favori
121.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: Xaroon

hep cok merak etmisimdir ama bir turlu firsatim olmadi sormak icin :) bu oyun sadece multiplayermi yoksa gorevli + multiplayermi ? hic ozenipde denemedim..

Single player da var,Co-Op da var,Multi de var dostum.Ne ararsan var yani:)

Ama bence en zevklisi multide Execution :) Kesinlikle tavsiye ederim :)
  • quote:

hep cok merak etmisimdir ama bir turlu firsatim olmadi sormak icin :) bu oyun sadece multiplayermi yoksa gorevli + multiplayermi ? hic ozenipde denemedim..

Bu oyun single'ın ve multiplayer'ın kralı var. Oyuncu için en her anlamda en büyük deneyimlerden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Trailerdaki şarkıyı dinlemek isteyenler:
    http://www.mega upload.com/?d=UVGPA2EA

hocam rapid e de atarsan çok gzl olr mega kulanım dışı diyo :( çok güzel bi muzik ypamışlar sırf muziği için 8 10 kere zilemişimdir :D

edit: yeniliyince düzeldi hocam çok sağl iniyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfbastion -- 15 Nisan 2010; 22:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Trailerdaki şarkıyı dinlemek isteyenler:
    http://www.mega upload.com/?d=UVGPA2EA

sarki cok guzel

bu arada trailerde yeni silahlari gorebiliyoruz

YENI SHOTGUN VE YENI LANCER TESTERE YOK BICAK VAR

Multiplayer menusu daha hizli olmadi oyuna girmek icin cok bekliyoruz round sonu neden 10 sn bekliyoruz

neden herkes 4 kisilik co-op'a sevindi oyunda zaten 5 co-op var ??

quote:

Orijinalden alıntı: Mesk

quote:

quote:

Single player da var,Co-Op da var,Multi de var dostum.Ne ararsan var yani:)

warzone ile arasinda fark var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 15 Nisan 2010; 22:22:11 >

• @madozan
    Rica ederim.

Ben de denemedim hiç, olayı ne ki?
  • X360 controller anlaşıldı ki baya bir ısınacak Allah'ın izniyle Şimdiden ellerim kaşındı şerefsizim.
  • Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

@madozan
    Rica ederim.

Ben de denemedim hiç, olayı ne ki?

Yere düştüğünde 'ya basarak kalkabiliyorsun Ayrıca adam yanına gelip seni ezene ya da özel bi şekilde öldürene kadar ölmüyorsun
  •  OFFICIAL GEARS OF WAR 3

OFFICIAL GEARS OF WAR 3
  • Abi yuh ya tam fotoları aldım ekliyorum bi baktım eklenmiş. Hay şansıma
  • Cole nasıl olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoGuBabaa -- 15 Nisan 2010; 22:49:06 >
  • Of Of Of 1 yıl beklenir mi bu oyun şimdi ya en baba Xbox oyunu geliyor..
  • iyi ya 1 yıl vaktim var o arad 2 yi bitiriyim 1 i alıyım onuda bitiriyim :d sonra 3 lü bi set süper bi arşiv olur oh
  • Oyunun çıkmasına daha çok var ama beni şimdiden efsanenin son oyunu olması yüzünden hüzün kapladı. Kraliçe ile yarım kalan hesabımızı bu sefer kapatacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 15 Nisan 2010; 23:03:39 >
  • youtube da sorun mu var hala izleyemiyorum jacker vardı izliyordum gözükmüyor şimdi videolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 15 Nisan 2010; 23:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Oyunun çıkmasına daha çok var ama beni şimdiden efsanenin son oyunu olması yüzünden hüzün kapladı. Kraliçe ile yarım kalan hesabımızı bu sefer kapatacağız

Açıkçası ben bu son oyun olacak söylentilerine inanmıyorum.Bu kadar çok satıp da,biten bir seri var mı?Metal Gear Solid,God Of War,Halo,Pop,Splinter Cell,Half-Life ve onlarcası.

Hikaye bitmesini gerektirecekse,onun da kolayı var zaten.Bu sefer de olayların en başına dönülür bir şekilde:)İlk oyunun da öncesine.Sallıyorum farklı düşmanlar olabilir,farklı bir mekan olabilir.Tamamen yapımcının elinde.Bazılarınıza saçma gelebilir ama,ufacık bir açık kapı bırakmaya bakar zaten devam oyununu yapmak.Yapımcılar altın yumurtlayan tavuğu kesemezler,kesmemişlerdir de.

Biliyorsunuz,3.oyun için de bu nesilde çıkmaz deniyordu.Yanlış hatırlamıyorsam,yapımcının sözlerinden yola çıkarak söyleniyordu hem de.

Saygılar..

• Off be ne trailer yayınlamışlar... xbox'ın buna ihtiyacı vardı. Bu oyun xbox'ı tekrar rekabete döndürecektir ve benim de konsolu tekrar kurmamı sağlayacak. Seneye kadar 3k görür ama benim makine kesin, 2006 üretim ve 2 kere 3k gördü, nasıl odu bilmiyorum ama 1 yıldır sorunsuz (tabii bunda PS3 oynamamın da etkisi var ). Ama şunu söylemeliyim, uzun süredir ilk defa x360 ile ilgili bir heyecan duyuyorum ve umarım makinem 3k görmez!
  • quote:

quote:

Oyunun çıkmasına daha çok var ama beni şimdiden efsanenin son oyunu olması yüzünden hüzün kapladı. Kraliçe ile yarım kalan hesabımızı bu sefer kapatacağız

Açıkçası ben bu son oyun olacak söylentilerine inanmıyorum.Bu kadar çok satıp da,biten bir seri var mı?Metal Gear Solid,God Of War,Halo,Pop,Splinter Cell,Half-Life ve onlarcası.

Hikaye bitmesini gerektirecekse,onun da kolayı var zaten.Bu sefer de olayların en başına dönülür bir şekilde:)İlk oyunun da öncesine.Sallıyorum farklı düşmanlar olabilir,farklı bir mekan olabilir.Tamamen yapımcının elinde.Bazılarınıza saçma gelebilir ama,ufacık bir açık kapı bırakmaya bakar zaten devam oyununu yapmak.Yapımcılar altın yumurtlayan tavuğu kesemezler,kesmemişlerdir de.

Biliyorsunuz,3.oyun için de bu nesilde çıkmaz deniyordu.Yanlış hatırlamıyorsam,yapımcının sözlerinden yola çıkarak söyleniyordu hem de.

Saygılar..

Cliff'in şimdiye kadar ki açıklamalarına bakarsak oyunu Xbox 360'da bitirmek istiyordu . Geow 3 ile ilgili ilk açıklamalarından biri " Geow üçlemesini Xbox 360'da bitirmek istiyorum yönündeydi". Dediklerindede haklılık payı var Geow serisi resmen para basıyor yanılmıyorsam iki oyunun toplam satış rakamı 10 milyon civarlarındaydı kim böyle bir tavuğu kesmek isteyebilir.

Dünyayı Locust belasından kurtardıktan sonra belki dediğin gibi herşeyin en başına dönülüp olayların nasıl geliştiğini ve bugünlere gelindiğini anlatan bir oyun geliştirebilirler.

• quote:

kraliçe ile olsa iyi ama sırf kraliçe ile de bitmiycek yani..lambertlar var onlar nerden türedi vs vs..nasıl oldu bunlar var serininin yani en azından marcus ve dom yani ana karakterlerin hikayesi bitecek.ama yan karakaterlerin oyunu çıkabilir belki next genlerde..belki tabiki.

bu arada,cole yine karizma niggaların taktığı bandanadan takmış.

ayrıca testereli silahlar olmiycak demiş sayın dmc fakat olucak.bütün ilk ve ikinci oyundaki silahlar olucak fakat yeni silahlarla ayrıca dom'un silahı yani yeni silah diye belirtilen silah alsında taa emergeny day den önceki kullanılan bizim bu testereli lancerların prototip silahıymış yani lancerların ilk geliştirildiği zaman kullanılan modellermiş lancerlar son halleri o bıçaklı yeni silahın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

kraliçe ile olsa iyi ama sırf kraliçe ile de bitmiycek yani..lambertlar var onlar nerden türedi vs vs..nasıl oldu bunlar var serininin yani en azından marcus ve dom yani ana karakterlerin hikayesi bitecek.ama yan karakaterlerin oyunu çıkabilir belki next genlerde..belki tabiki.

ayrıca testereli silahlar olmiycak demiş sayın dmc fakat olucak.bütün ilk ve ikinci oyundaki silahlar olucak fakat yeni silahlarla ayrıca dom'un silahı yani yeni silah diye belirtilen silah alsında taa emergeny day den önceki kullanılan bizim bu testereli lancerların prototip silahıymış yani lancerların ilk geliştirildiği zaman kullanılan modellermiş lancerlar son halleri o bıçaklı yeni silahın.

edit:ayrıca

@DMC

4 kişi campaing de oynayabilicez artık ilk ve ikinci oyunda 2 kişi oynuyoduk ana hikayeyi 2 kişi bunda 4 kişi aynıda anda ana hikayeyi oyniycaz..ve single da tek başımıza oynasak bile yada 2 kişi filan biyerde marcus ve dom dan baird ve cole'u kontrol ediceğimiz kesinmiş yani illa tekte oynasak arkadaş grubu olarakta oynasak cole train ve baird ı kontrol edicez bir şekilde.çünkü hikayenin onlar açısındanda bakıcaz bu sefer..

her neyse demekki delta dan ölen birisi olmiycak demek gibi bir şey bu aslında...hepsini kontrol edicez sonuçta.bütün 2 ana karakteri ve en önemli 2 yan karakteri.delta dan ölmiycek esas 4lü tayfa güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Videoda yerden çıkan garip yaratıklar var sanırım Lambert dediğin onlar. Locust'larda o yaratıklara ateş ediyordu videoda acaba Locust'larla bir anlaşma yapılıp yeni çıkan bu ırka karşı omuz omuza çarpışma durumu olabilir mi diye kafama bir soru takıldı. Cliff delisinden herşey beklenir

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.