Şimdi Ara

Odeabank Oksijen Hesap %22.50 Nisan 2019 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
24
Favori
72.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler faydalı bilgiler için
  • Reklamlarda gormusunuzdur odeabank naber nasil gidiyor hesabi % 13 faiz vermekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Reklamlarda gormusunuzdur odeabank naber nasil gidiyor hesabi % 13 faiz vermekte

%13 iyimiş hakikaten masrafı filan var mı bankacılık ücreti vs ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/mevduat-urunleri/Sayfalar/oksijen-hesap.aspx?ignoreMobile=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsm248 -- 23 Eylül 2016; 10:18:16 >
  • Hesap İşletim Ücreti aldıktan sonra yüksek faiz verse ne olur!

Ayrıca paraya limit koymasını sevmiyorum. 50bin'e kadar %13 faiz, 100bin üstüne %10 faiz veriyorlar ki birçok bankadan düşük.

HİÜ almasınlar ve 250bin'e kadar %13 versinler o zaman deneriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 23 Eylül 2016; 19:28:16 >
  • Yuzde 13 gayet iyi ama su gereksiz teferruatlar olunca beni tatmin etmiyo. Birde 50bin limit ne? Biyerden ver biyerden al.

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Hiu yok eft yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cosark

Hiu yok eft yok

Aktif olarak uzun süredir Oksijen Hesap kullanıyor musunuz?

Çünkü kullanan birkaç arkadaştan hiü kestiklerini duymuştum.
  • Bende begenmedim hesapta 2bin kalma sarti var sartli isleri sevmem ing ve enparaya devam

• Bu arada EFT olarak da 4 TL masraf alıyorlarmış sanırım.
  • bu bankanın şartları rahatsız edici, 13 yerine 12.5 versinler 500bine kadar olsun (%13 50bin liraya kadar), hesap işletim ücretini ve eft ücretlerini kaldırsınlar. 2 kişinin ref olarak üye yapılmasında bile 3 müşterinin ayrı ayrı aylık min 2000 lira işlem yapma şartı var. Yaptıkları kampanya bile sogutuyor şartıyla, bunlara ek olarak ne atmsi ne şubesi var birçok şehirde ama tv iiçin para döküp reklam veriyorlar, aldıkları mevduatlarla büyümeyi amaçlıyorlar muhtemelen ama birçok insan yeterli güveni duymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 25 Eylül 2016; 17:52:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

bu bankanın şartları rahatsız edici, 13 yerine 12.5 versinler 500bine kadar olsun (%13 50bin liraya kadar), hesap işletim ücretini ve eft ücretlerini kaldırsınlar. 2 kişinin ref olarak üye yapılmasında bile 3 müşterinin ayrı ayrı aylık min 2000 binlik işlem yapma şartı var. Yaptıkları kampanya bile sogutuyor şartıyla, bunlara ek olarak ne atmsi ne şubesi var birçok şehirde ama tv iiçin para döküp reklam veriyorlar, aldıkları mevduatlarla büyümeyi amaçlıyorlar muhtemelen ama birçok insan yeterli güveni duymuyor.

Dogru tespit.
    13 orani bu sartlarda beeni hic etkilemiyor. Enparada gunluk 9.50de beklememe ragmen, odeabank beni cezbetmiyor. Zaten bana en yakin atm ve subesi 9km mesafede..
    Odea burgan fiba, isleri zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Orijinalden alıntı: cosark

Hiu yok eft yok

Aktif olarak uzun süredir Oksijen Hesap kullanıyor musunuz?

Çünkü kullanan birkaç arkadaştan hiü kestiklerini duymuştum.

kac tl hesap işletim ücreti kesilmiş ?
  • Odeabanktayim
    HIU kesinlikle kesilmiyor dendi..
    Eft Havale ucretli sadece dendi. Oda 4 tl olarak..

• 50k üzeri eft hiü yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

50k üzeri eft hiü yok.

Bunun icin ne yapmak lazim.
    Gorustugum kisi ne dediysem, eft ucreti var dedi. Hatta 50k degil, 150 kdan fazlasini soyledim, yinede var dedi..

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    hocam deneyip göreceksin.min. 1ay ortalaması 50-52 arası olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Oksijen hesap vadesiz TL hesabınıza tanımlı bir özelliktir ve hesabınız bankamızın uyguladığı standart masraf/komisyon uygulamalarına tabidir."

Yıllık 96 aliyorlar, 3 ayda bir 24 TL çekiyorlar, yani 8 TL aylik. Verdikleri sinema bileti ile amortilediklerini soyluyorlar, ben kullaniyorum, 48K icin %13, uzeri icin %12.25 gibi bir deger veriyorlar. Enpara şu anda %11 veriyor. EFT ucreti var, ama birini uye yaparsaniz Odea'ya, iki yil ucretsiz islemler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • her zaman piyasa ortalamasının 2 puan üzerinde faiz vereceklerini vaddediyorlar.

http://paranya.com/oksijen-hesap/

peki bu güzel. lakin bunu 50 bin lira mevduat ile sınırlı tutuyorlar. bu kötü. yani, oksijen hesap açmaya karar verirsem, yıllık avantajım en fazla 1.000 lira olabiliyor. Ki eğer özel bankacılık müşteriyseniz falan, mevduatınızı başka bankaya taşımadan gayet güzel oranlar alabilme imkanınız var.

gelgelelim olumsuzluklara. yukarıda arkadaşlar da belirtmiş. yıllık 100 liraya yakın hesap işletim ücreti alıyorlar. eft-havale vs. ücretsiz olsun istiyorsanız, 2 arkadaşınızın da bu ürünü kullanmasını sağlayacaksınız. sinema bileti kazanmak içinse ayda 2 bin liralık harcamayı odeabank kartıyla yapacaksanız.

bu şartlar altında bana hiç makul gelmemekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranya

her zaman piyasa ortalamasının 2 puan üzerinde faiz vereceklerini vaddediyorlar.

http://paranya.com/oksijen-hesap/

peki bu güzel. lakin bunu 50 bin lira mevduat ile sınırlı tutuyorlar. bu kötü. yani, oksijen hesap açmaya karar verirsem, yıllık avantajım en fazla 1.000 lira olabiliyor. Ki eğer özel bankacılık müşteriyseniz falan, mevduatınızı başka bankaya taşımadan gayet güzel oranlar alabilme imkanınız var.

gelgelelim olumsuzluklara. yukarıda arkadaşlar da belirtmiş. yıllık 100 liraya yakın hesap işletim ücreti alıyorlar. eft-havale vs. ücretsiz olsun istiyorsanız, 2 arkadaşınızın da bu ürünü kullanmasını sağlayacaksınız. sinema bileti kazanmak içinse ayda 2 bin liralık harcamayı odeabank kartıyla yapacaksanız.

bu şartlar altında bana hiç makul gelmemekte.

Bende sizin gibi dusunuyordum, hatta parayi bolmeye degmez diyordum.
    Bankaya yuzyuze danismaya gittigimde kesinlikle HIU yok dendi, burada yazilanlara istinadende musteri hizmetlerini aradim. Suan icin kesinlikle hesap isletim ucreti ALINMAYACAK dediler.
    Eft ucretli 4 tl. .....
    Hesabi actim, 50k bugun eft yaptim.
    Enpara iyi tabi ama artik rekabette alt siralarda faiz konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 11 Ekim 2016; 20:45:07 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.