Şimdi Ara

ODA TERMOSTATI SEÇİMİ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.679
Cevap
153
Favori
359.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Forumda kullanan birisi olsa muhakkak cevap yazardı bayağı kaliteli duruyor cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • honeywell cm707 , bu oda termostatını kullanan pişman olmaz
  • Şubat ayı başı on/off Termostat özellikleri ve fiyatları.

ODA TERMOSTATI SEÇİMİ
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Hocam meraba. Kendi evimde Nitromix kombimde Migo oda termostatı kullanıyorum. Temelde aşağı yukarı aynı özelliklere sahipler. Eğer evimde buderus kullanıyor olsaydım birinci tercihim TC 100 olurdu. Kombimi değiştirmeden önce yeterince inceledim bu cihazıda. Özellikle daire yalıtımlı petek boyları yeterli ise sistemde sıkıntı yoksa kesinlikle konfor adına çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. Uygulama ile heryerden erişim ( evde sürekli internet şart) imkanı sürekli evi takip edebilme adına çok güzel. Öğrenme modu ile belli bir süre sonra tam ekonomi ve konfor. Tek dezavantajının iç ünitenin kablolu olması bu sizin için sorun değilse fyatıda proplem değilse bence hiç düşünmeyin. Başka marka yada modellerle maceraya girmeyin çünkü bu termostat buderusun iki yoğuşmalı modeline özel üretilmiş GB 062 ve GB 072

• snr_silencer kullanıcısına yanıt
    Generallife ht400 ve ht500 var ben ht400 kullanıyorum küçük sorunlar oldu ama fabrika halletti. Şu anlık ht400den memnunum.

• takıntım kullanıcısına yanıt
    Her yere yazdım senden başka cevap veren olmadı. Çok sağolasın :)

• merhaba arkadaşlar.kombim termoteknik logic 26/35 yoğuşmalı modeli.en düşük derecei 45.bu yüzden termostat taktırmak istiyorum.eca ert 176 koblosuz dijital uyarmı internetten alacağım ustaya taktıracağım.her marka termostat uymayabilir kombime diye düşüyorum nasıl seçim yapmalıyım ? teşekkür ederim.
  • kartvel08 kullanıcısına yanıt
    Her marka on/off termostat uyar.
    Almışken düzgün bir termostat alın.
    Az yukarıda liste var inceleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanemmii

Her marka on/off termostat uyar.
    Almışken düzgün bir termostat alın.
    Az yukarıda liste var inceleyin derim.
    on/off termostat nedir ?
    bu bahsettiğim eca marka on/off değilmi ?
    Set değere gelinceye kadar belli sıcaklıkta çalışır dereceyi yakalayınca kapatır. Set değerin altına düştüğünde tekrar çalışır. Dış sıcaklığa göre yada odanın sıcaklığına göre kazan suyunu ayarlama yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kayıboyu11

Set değere gelinceye kadar belli sıcaklıkta çalışır dereceyi yakalayınca kapatır. Set değerin altına düştüğünde tekrar çalışır. Dış sıcaklığa göre yada odanın sıcaklığına göre kazan suyunu ayarlama yapmaz
    ECA ERT 176 RF KABLOSUZ DİJİTAL ODA TERMOSTATI ON/OFF 7006907522
    E.C.A. MARKA TÜM KOMBİLER İLE UYUMLU

eca marka tüm hombiler uyumlu yazıyor ama on/off ta yazıyor sanırım benim kombimede uyar.bunu fiyatı uygun diğerleri 400,500 tl den başlıyor.teşekkür ederim.
    Hasanemmii nicli arkadaşın kendi imalatı cihaz var. Kullananlar çok memnun bence bi düşünün

Arçelik DGK 10 W Ot Oda Termostatı ısı algılaması daha hızlı ve hassasiyeti 0.2 olması lazım bütçenize göre bu daha memnun eder sizi.
    Aslında 400 tl ye çıkabilseniz yukarıdaki listede yazmayan en uygun fiyatlı Bosch tr36 rf var

• quote:

Orijinalden alıntı: takıntım

Arçelik DGK 10 W Ot Oda Termostatı ısı algılaması daha hızlı ve hassasiyeti 0.2 olması lazım bütçenize göre bu daha memnun eder sizi.
    Aslında 400 tl ye çıkabilseniz yukarıdaki listede yazmayan en uygun fiyatlı Bosch tr36 rf var
    haftalık kayarlama gibi teferruat aramıyorum kombim 45 derecenin altına düşmüyor.çok soğuklarda iyi ama serin havalarda açsan olmuyor kapasan olmuyor.bu yüzden belli bir derecede kalsın kablosuz olsun yeterli.
    Daha iyi diye tavsiye ettim.
    program kullanmak ta tasarruf yaptırıyor kullanmak zorunda değilsiniz

• quote:

Daha iyi diye tavsiye ettim.
    program kullanmak ta tasarruf yaptırıyor kullanmak zorunda değilsiniz
    teşekkür ederim,tavsiyenizi düşünüyorum.
  • quote:

Bosch TR36 RF Honeywell CMT727 ile aynı termostattır.

Ama insanlar bilmiyor olabilir.
    Listeye alayım onu da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanemmii -- 3 Şubat 2019; 21:48:10 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar Benim kombim Buderus GB 62 kombi ile birlikte Buderus RT 24 RF kablosuz termostat aldım termostatın 45 gün sonra kombi ile bağlantısı kopmaya başladı kombi bağımsız çalışmaya başladı servisi çağırdım termostatı aldılar 4 gün sonra Buderus genel merkezi aradı cihazın bire bir değişimini yapacaklarını söylediler bende farklı bir model alacağımı söyledim.Şimdi Honeywell CMT727 ile Buderus TC100 modelleri arasında kaldım acaba hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi günler saatlerdir forumda araştırmalar yapıyorum daha karar veremedim Buderus TC 100 honeywell CMT 727 arasında kararsız iken Buderus RT 36 RF ile honeywell CMT 727 cihazların aynı olduğunu öğrendim merak ettiğim Buderus RT 36 RF de /20 tasarruf eder derken Honeywell CMT 727 de/30 tasarruf eder yazıyor Buderus RT 36 RF ekranı ile honeywell CMT 727 ekranı farklı gibi geldi birinde 3 diğerinde çoklu düğmeleri var.Daha önce Buderus RT 24 RF kablosuz oda termostatı arızası nedeniyle iade ettim 45 günlük bir cihazdı şimdi Buderus RT 36 RF alsam aynı sıkıntı çıkarmı acaba malum her iki cihaz honeywell üretimi uyum sorunu mu oluyor acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.