Şimdi Ara

Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
7
Favori
39.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
253 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan ağlayacağına oda arkadaşın ile durumu paylaşsan olmadı yurt yönetimi ile paylaşsan olandı oda değiştirsen iyi ederdin... Buralarıda iyiden kokuttun . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oda arkadaşın kokarca mı kardeş? Bu ne böyle.. Hediye olarak stick deodorantlardan al, kafadan aşağı sürsün.
  • Büyük ihtimalle şizofren ve yardıma ihtiyacı var, doktora gitmeli.

• faydin33 F kullanıcısına yanıt
    Hocam çözemeyince dövmeye karar verdik spontane gelişti yani

• onatba O kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşı sürekli göreceğim, kalbini kırmadan, olay çıkarmadan ayrılmanın yolunu arıyorum. Çocuk şimdi geldi, kokudan bahsedeceğim, bakalım nasıl karşılayacak.
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    O gittiğinde kokunun kaynağını başta anlayamadım. Sonra yatağı koklayınca anladım hocam. Hatta acaba arkadaş ishal olup yatağa mı sıçtı diye düşündüm de, görünürde bir şey yoktu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

O gittiğinde kokunun kaynağını başta anlayamadım. Sonra yatağı koklayınca anladım hocam. Hatta acaba arkadaş ishal olup yatağa mı sıçtı diye düşündüm de, görünürde bir şey yoktu...
  • Toplumda bu insanların olması çok sinir bozucu. O kadar pis insanlar var ki artık akıl hastanesine filan kapatılmalılar. Çünkü ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir ve diğer insanlara istemeden zarar verebilirler. Hatta bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verebilirler.

Polisimizin bu insanlara çevreyi rahatsız etme gibi bir suçtan ceza kesmesi lazım. kaldırıma park eden araca ceza yazacaklarına bu insanlara yazsınlar...
  • the radiation kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi plan. Çünkü arkadaş sanırım duşta banyo lifi kullanmıyor. Ben göremedim. Onu da öğretir, tellaktan dönüşte de bir tane deodorant aldık mı, pırıl pırıl bir centilmen yapmış oluruz.
  • kurdelelikedi kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın o kadar güzel yazmışsınız ki içimde arkadaşa yardım etme şefkati doğdu. Bu konular konuşulması çok zor konular, ama hayatımda öğrendiğim iletişim tekniklerini kullanarak bu arkadaşa durumu açıklayabilirim. Umarım yanlış anlamaz. Çocuk geldi ama hala olaydan bahsetmedim.

Temizlikçi abla bugün gelip yastık kılıfından yorganına kadar arkadaşın her şeyini değiştirmiş, yıkamış. O da durumun farkında. Belki abla da durumdan bahsetse, ben de bahsetsem arkadaş akıllanacak, hayatı değişecek...
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Ben başkalarını aşağılamak ve kazan-kaybet ilişkilerinin peşinde koşacak karakterde bir insan değilim. Aşağılamak istense burada çok daha ağır şeyler yazabilirim ama ben sadece yaşadığım bir sıkıntıyı dile getirdim. Kimi arkadaşlar da çok güzel fikirler verdi...
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Hocam bir deneyeceğim bunu da, iletişim kurmam çok zor. Böyle bir konuyu yanlış anlaşılmadan nasıl konuşabilirim düşünüyorum şuan. Ben de yardım etmek isterim...
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    Hocam korkutmayın, arkadaşa durumdan bir bahsedeceğim bakalım ne tepki alacağım. Bitlenme durumu olursa 1 sn durmam, gerekirse sokakta yatarım...

Bu arada teşekkür ederim.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşa burada yazdıklarımı okutmayı düşünüyorum. Ben sadece yaşadıklarımdan bahsettim. Tek taraflı bir yorum ama bu konuda bir şeyler uyduracak değilim.
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    İşe yarıyorsa neden olmasın. Hatta tütsü filan mı alsam?
  • zipcikti88 kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir deneyiminiz paylaşmanız bana da böyle bir hamlede bulunmam için motivasyon kattı. Bakayım arkadaşla anlaşabilecek miyim. Eğer kafam yatarsa ve kendi bildiklerini diretmekten vazgeçerse çok güzel anlaşabilirim. Ama Köyünden 3 5 arkadaşı var, sürekli onlara uyuyor, hala dışarıya karşı soğuk yaklaşıyor.
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkür ederim. Bu akşam horlarsa onu gecenin yarısında uyandıracak ve koku durumunu tekrardan yakladığım anda durumdan bahsedeceğim. Suçlayıcı olmamaya çalışacağım zira dediklerimi farklı anlamlarda anlayabiliyor.
  • neozine kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşmak yardımcı oluyor, burada bana tavsiye veren o kadar insan oldu. Ben sadece sorunlardan bahseden birisi değilim, aynı zamanda çözüm arıyorum.
  • Hocam siz direk insan ırkından tiksinmişsiniz. Tedavisi yok. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.