Şimdi Ara

ocz ram yanına ocz şartmı ss li?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merabalar mevcutta olan 2gb lık tek modül ocz ram var.. 4 e tamamlamak ıstıyoruz. mavi ekrandan tırstıgım ıcın sorıyım dedım illa herseyıyle aynımı olmalı alınca ram
    mhz ve tımıng tutarsa olur gıbı aslında ama pıyasada pek ocz olmadıgı ıcın ne takabılırz?
    OCZ2N10662GK
    anakart ga-ep43c-ds3 gigabayt
     ocz ram yanına ocz şartmı  ss li?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkı48 -- 7 Kasım 2014; 12:13:23 >

• bukadar zor mu soru sordum ben ya!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkı48

bukadar zor mu soru sordum ben ya!!!

Cl ddr voltaji ayni oldugu vr anakart destek list oldugu surece birsey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

arkadasım ılgın ıcın tesskkur edıyorum gercekten. ddr2 800mhz kıngston olur heralde_? bıde pc2 8500 mu olmalı 6400 mu farketdıyormu? yanı sanırım 1066hz 800 hz olayı bu? sunu almayı dusunuyorumda
    ornek ram

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

arkadasım ılgın ıcın tesskkur edıyorum gercekten. ddr2 800mhz kıngston olur heralde_? bıde pc2 8500 mu olmalı 6400 mu farketdıyormu? yanı sanırım 1066hz 800 hz olayı bu? sunu almayı dusunuyorumda
    ornek ram

1066 mhz bunlar senin ram 800 mhz gorunuyor foruma konu acin derim uygun ram bulacaksiniz 2.el

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hakkı48 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım merhaba, OCZ ram almak zorunda değilsin Kingston 2GB DDR2 - 800MHZ bir ram aldığında bir sorun olmaz.

hatta eve gittiğimde bakayım bende birtane 1GB DDR2 800MHZ boşta ram vardı galiba olmadı yollarım sana onu yada istanbulda elden verebilirim ücretsiz tabikide.

ama tam emin değilim haftaya eve gidince bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

arkadaşım merhaba, OCZ ram almak zorunda değilsin Kingston 2GB DDR2 - 800MHZ bir ram aldığında bir sorun olmaz.

hatta eve gittiğimde bakayım bende birtane 1GB DDR2 800MHZ boşta ram vardı galiba olmadı yollarım sana onu yada istanbulda elden verebilirim ücretsiz tabikide.

ama tam emin değilim haftaya eve gidince bakabilirim.

ılgı ve alakan ıcın cok tesekkur edıyorum murat .. daha evel mavı ekran hatalarından dılımız yanınca boyle ınce eleyıp sık dokuyoruz basıt bır konuda ıste..
  • quote:

ılgı ve alakan ıcın cok tesekkur edıyorum murat .. daha evel mavı ekran hatalarından dılımız yanınca boyle ınce eleyıp sık dokuyoruz basıt bır konuda ıste..

haklısın hocam o hataları bir kere almaya başladın mı bütün bilgisayar zevkin yerlebir oluyor.

bir sıkıntı olacağını sanmıyorum o dönemlerde en uyumlu ram Kingston ' du.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.