Şimdi Ara

OCAK ORTASI SİSTEMİ (Twitter adresi ilk mesajda) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
41
Favori
29.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: Meteoroloji

quote:

Merhaba hocam,

Pazar gününün Hava Durumunu aktarabilir misiniz?

Teşekkürler..

Bölge bazında mı yoksa Türkiye geneli olarak mı istiyorsunuz?
    İlk mesaja ekleyebilirim.

Istanbul Avrupa

Kapalı bir hava bekliyorum, arada lokal yağmur geçişleri olacaktır muhtemelen.
    Ilık bir hava olacak.

• Hocam 4 5 gün önce sormuştum yine soruyorum kusura bakmayın. istanbul için 12 13 Ocak tarihlerinde hava nasıl olacaktır? Uçakların kalkmasını etkileyecek durumlar ortaya çıkabilir mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir nallart değilsin. blok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba hocam,

Pazar gününün Hava Durumunu aktarabilir misiniz?

Teşekkürler..

Bölge bazında mı yoksa Türkiye geneli olarak mı istiyorsunuz?
    İlk mesaja ekleyebilirim.

Istanbul Avrupa

Kapalı bir hava bekliyorum, arada lokal yağmur geçişleri olacaktır muhtemelen.
    Ilık bir hava olacak.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Eskisehir 13 derece sabahin korunde oglen kim bilir daha ne kadar yukselecek :) nerde sistem :)

Doğmasını bekliyoruz.

hocam çarşamba perşembee alıntılayıp yenıden sorun dedınız yıne cevaplamadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

bir nallart değilsin. blok.

profil resmi her şeyi anlatıyor. blok
  • bu gelecek sistemin en büyük etkisi avrupaya olacak türkiye daha az ve dolaylı etkilenecek yanlışmıyım. Sistemin Türkiyeyi etkileme zamanı tahminen 25 ocak 5 şubat arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

bir nallart değilsin. blok.

profil resmi her şeyi anlatıyor. blok

sen bilirsin terminatörcü çocuk. blok'a blok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tertds

quote:

quote:

Eskisehir 13 derece sabahin korunde oglen kim bilir daha ne kadar yukselecek :) nerde sistem :)

Doğmasını bekliyoruz.

Kusura bakmayın. Soru nedir?

• Hocam accuweather da istanbul için 25 günlük tahminler arasında kar yağışı yok.. Sizce ne kadar sağlıklı bilgi iyimidir accuweather yoksa sağlıksız mı bilgi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

Hocam accuweather da istanbul için 25 günlük tahminler arasında kar yağışı yok.. Sizce ne kadar sağlıklı bilgi iyimidir accuweather yoksa sağlıksız mı bilgi ?

Türkiye için uzun vadede başarılı bulmuyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Doğmasını bekliyoruz.

hocam sıze tekirdağı sormustum salı günü pazar nasıl olcak diye sizde çarşamba perşembe yazın daha kesın bısey soylerım demıstınız.Pazar ıcın cnn,ntv,accu aksama kadar parçalı bulutlu gece yağışlı diyo mgm yağışlı diyo.Hocam bişey de pazar kız arkadaşımla buluşcaz rezil olmayalım ortada hava nasıl olacak tekirdağda pazar günü?

• Ankaraya gelmiyor mu efsane kar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğmasını bekliyoruz.

hocam sıze tekirdağı sormustum salı günü pazar nasıl olcak diye sizde çarşamba perşembe yazın daha kesın bısey soylerım demıstınız.Pazar ıcın cnn,ntv,accu aksama kadar parçalı bulutlu gece yağışlı diyo mgm yağışlı diyo.Hocam bişey de pazar kız arkadaşımla buluşcaz rezil olmayalım ortada hava nasıl olacak tekirdağda pazar günü?

Pazar günü öyle kayda değer bir yağış beklemiyorum.Çoğunlukla bulutlu bir hava olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meteoroloji -- 7 Ocak 2016; 17:13:48 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

İlginçtir bugün birçok şehrimizde sıcaklık rekorları kırıldı ancak hiçbiryerde bahsedilmiyor. Hatta mgm sitesinde bile bununla ilgili bir başlık yayınlanmaması şaşırtıcı. Ama şimdi söyledikten sonra yaparlar herhalde.

Kim bilir belki de Ocak ayı sıcaklık değerlerinde , tersine bir rekor da görebiliriz çoğu yerde.

Zaten geçenki sistemde galiba bu da oldu. Yani yine batıda birçok kıyı kesiminde baya bi sıfırın altına inmişti mutlaka rekor kıran yerler oldu

• Hocam önemli bir sorum var yarın bugünkü gibi lodos veya fırtına olurmu adalar motor seferlerini etkileyecek cevap verirseniz sevinirim benim için önemli . @Meteoroloji
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğmasını bekliyoruz.

Pazar günü öyle kayda değer bir yağış beklemiyorum.Çoğunlukla bulutlu bir hava olacak

mgm de guncellemıs cok bulutlu olmuş.Size de teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

• yarınki hava durumunu aktarırmısınız özellikle ataşehiri merak ediyorum ve seyrantepeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

yarınki hava durumunu aktarırmısınız özellikle ataşehiri merak ediyorum ve seyrantepeyi

İki bölgede de parçalı bulutlu,serin bir hava bekliyorum.
  • Senin konuna giresun gelmiyo çünkü çok karmaşık ve anlaşılması zor. Ve de avrupa dan bize ne yahu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.