Şimdi Ara

OCAK ORTASI SİSTEMİ (Twitter adresi ilk mesajda) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
41
Favori
29.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Free WiLL

arkadaş millet -30lardan bahsediyor daha bugün öğlen 21 dereceydi hava burada

Basit halk arasında bir tabir vardır.
    Sıcak hava soğuk havayı çeker diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meteoroloji -- 7 Ocak 2016; 2:55:11 >
  • Polonya'dayım . hava durumu 2 gün karlı gösteriyor ayın 12-13ünde sıcaklıklar -5 civarı.
    sizin görüşünüz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer* -- 7 Ocak 2016; 3:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Takip nihayet ciddi bir şekilde havadan haber veren biri konu açtı.

Nallart olmazsa inanmam filan diyenler ufak ufak Nallart'ın konuya gidip kalabalık yapmasa iyi olur aslında.

Yahu Allah askinda su konulari neden takip edesiniz anlamiyorum. Yarin yagmurmus karmis, olunca gorursunuz iste.

Yani nallart'in o Gidzilla'si, insanlari heyecanlandirmasi, buyuk harflerle konusmasi falan olmasa bu konu neden takip edilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Nallart olmazsa inanmam filan diyenler ufak ufak Nallart'ın konuya gidip kalabalık yapmasa iyi olur aslında.

Yahu Allah askinda su konulari neden takip edesiniz anlamiyorum. Yarin yagmurmus karmis, olunca gorursunuz iste.

Yani nallart'in o Gidzilla'si, insanlari heyecanlandirmasi, buyuk harflerle konusmasi falan olmasa bu konu neden takip edilir?

Ilgımı cekıyor bu konu. Ayrıca nallartın yazım seklı ve hıtap seklı benım hıc hosuma gıtmıyor. Bu sekılde duzgun bır sekılde anlatılması daha ıyı. Bırde bu arkadasın tahmınlerı daha mantıklı ve tutarlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Ilgımı cekıyor bu konu. Ayrıca nallartın yazım seklı ve hıtap seklı benım hıc hosuma gıtmıyor. Bu sekılde duzgun bır sekılde anlatılması daha ıyı. Bırde bu arkadasın tahmınlerı daha mantıklı ve tutarlı.

Onu diyorum iste. Tahminler tutarli olsa ne olmasa ne? Boyle bir konu neden ilgi ceker? Tarimla ugrasan birisi olmadiktan sonra.

Yani nallart'in tarzini severseniz ancak orasi ilginizi cekebilir. Sevmezseniz de -benim gibi- bu konularla ne isiniz olur zaten.

Ben hic girmiyordum bu konulara, populerde durup duruyordu kac haftadir. Hatta bu konuyu da nallart'in eski konusu saniyordum bugune kadar.

• Tekirdağda bir fırtına var fırtınadan çok sesi korkunç rüzgar gürültü patırtı çıkartarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa85

Bu konuyu takip ediyorum. Ocağın son haftası düğün yapıyorum
    İnşallah 20 ocaktan şubata kadar kar-buz olmaz ege bölgesinde.
    22 ocak manisada kına gecesi
    23 ocak manisadan (muğlaya) kız alma
    24 ocak muğla gündüz (açık alanda) yemek, akşam (kapalı salonda) düğün.
    26-30 ocak arası alanya

En riskli döneme denk geliyor. Hatırlatırsanız, iki üç güne daha net yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer*

Polonya'dayım . hava durumu 2 gün karlı gösteriyor ayın 12-13ünde sıcaklıklar -5 civarı.
    sizin görüşünüz nedir?

Hızlı bir sıcaklık düşüşü ardından yoğun kar.
    Dikkat etmek lazım hocam.
    Sistem çok güçlü vuracak bazı bölgeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Merhaba hocam,

Pazar gününün Hava Durumunu aktarabilir misiniz?

Teşekkürler..

Bölge bazında mı yoksa Türkiye geneli olarak mı istiyorsunuz?
    İlk mesaja ekleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

İlginçtir bugün birçok şehrimizde sıcaklık rekorları kırıldı ancak hiçbiryerde bahsedilmiyor. Hatta mgm sitesinde bile bununla ilgili bir başlık yayınlanmaması şaşırtıcı. Ama şimdi söyledikten sonra yaparlar herhalde.

Kim bilir belki de Ocak ayı sıcaklık değerlerinde , tersine bir rekor da görebiliriz çoğu yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoopdogg16

Bu arada Bursa için güncellenen birşey var mı?

Gelecek zincirleme sistemlerden Bursa'da etkilenecek.
    Yoğun kar olasılığı çok yüksek. Önümüzdeki haftadan itibaren artık durumu detaylandırmaya başlıyorum.
  • Eskisehir 13 derece sabahin korunde oglen kim bilir daha ne kadar yukselecek :) nerde sistem :)

• tekirdağda fırtına varmış fakat burda pek yok keşke olsada okulum tatil olsa lodostan
  • Meteoroloji kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hatırlatayım inşallah

• Doğu'da bile şu anda sıcaklık 3 derece civarında iken, bu kadar kar sel tehlikesi yaratmayacak mı?

Çatılarda birikmiş karların insanların üstüne düşmesi ile dağlık kesimlerdeki çığ tehlikesini düşünemiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meteoroloji

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Ordu tarafına 2. sistem ne zaman gelir ve şiddeti nasıl olur? bu arada konuyu her gün ciddiyetle takip ediyorum

Ocak ayı içinde bir kar yağışlı sistem daha uğrayacak Ordu'ya

bu sistemin tarihi belli mi peki? eşimin doğumu yaklaştı, bu önümüzdeki 1 aylık süreç benim için çok öenmli
  • Sonunda sağlam bir tahmin konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Meteoroloji

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Merhaba hocam,

Pazar gününün Hava Durumunu aktarabilir misiniz?

Teşekkürler..

Bölge bazında mı yoksa Türkiye geneli olarak mı istiyorsunuz?
    İlk mesaja ekleyebilirim.

Istanbul Avrupa

• Zonguldak a ugrarmi bu sistem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Eskisehir 13 derece sabahin korunde oglen kim bilir daha ne kadar yukselecek :) nerde sistem :)

Doğmasını bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.