Şimdi Ara

Obama'nın Konuşması [TAM BİZİM HALİMİZ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
2
Favori
149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Obama'nın Konuşması [TAM BİZİM HALİMİZ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4244 Mesaj

Arkadaşlar galiba Burundi'de bu konuşmayı yapmış. Adam çok güzel konuşuyor. İyice dinleyip okuyun bizim halimizi ve şuan ki yaşadıklarımızı harfiyen doğru bir şekilde anlatıyor...

|
    |
    |
    |

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yarbay
    3171 Mesaj
    Obama söylüyorsa doğru yoldayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ABD sever böyle kurallar kitabından, anayasaya top atmalardan. Obama'yı samimi bulduğumu belirtmekle beraber ABD'nin en büyük silahı demokrasi ve anayasadır. Bu iki silahını uluslararası çapta 150 yıldır etkili bir şekilde kullandı/kullanıyor. Bu silahlarını tersten işliyor, çıkarı gayesi evirip çeviriyor, bazen yontuyor. Düşünsenize demokrasinin kalbi, anayasının taşı ABD'nin CIA ve benzeri istihbarat örgütlerinin yanı sıra vahşi biyolojik ve nükleer silahlarıyla dünyayı etkisi altına alarak bir güç oluşturması bir tutarsızlığı gözler önüne sermiyor mu? Anayasasını böyle temelden sarsmayıp bir imaj yaratarak diğer kuralları çiğnediğini biliyor muydunuz? Demek istediğim şu ki, Amerika rüyasına kapılmayın.

|
    |

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

abi tayyipi bu adamla kıyaslamayın rica ediyorum biri harvard hukuk mezunu diğeri imam hatip mezunu,üniversite diploması bile şaibeli
    quote:

abi tayyipi bu adamla kıyaslamayın rica ediyorum biri harvard hukuk mezunu diğeri imam hatip mezunu,üniversite diploması bile şaibeli

|
    |

• Yarbay
    2004 Mesaj
    Bizim ki Cumhurbaşkanlığı bitmeden başkanlık getirme derdinde... Tek adam olma budur işte... En iyisini ben bilirim kafası
    |
    |

quote:

üniversitenin acılmasından 1 yıl önce 3 yıllık üni. okuyarak mezun olan tek adam .Ayrıca herşeye dava açan zat neden bu lafa dava açmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 18 Mart 2016; 14:54:30 >
    |
    |
    Dün sultanlara taptığı zannolunan bu millet, milli mevcudiyetini tehlikede görünce bir kumandanın emri altına girmiş, hayatını ortaya atarak istiklalini ve istikbalini kazanmıştır.''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' kısmına geçtik

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.