Şimdi Ara

o2 xda ARTIK ''ÇOLAK'' OLDU SANIRIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar , BENDE O2 XDA VAR FAKAT CIHAZIN ''SETTİNGS '' GİRİŞİ BAŞLAT MENUSUNDEN SILINDI VE ARTIK SETTING BOLUMU YOK SANIRIM YENIDEN KURMAK GEREKECEK FORUMDA YAZILANLARI OKUDUM FAKAT BENDE SETTING GIRISI ARTIK OLMADIGINDAN BIR TAKIM YERLERE GIREMIYORUM NE YAPABILCEGIM HAKKINDA BILGISI OLANLARIN BENIMLE PAYLASMALARINI RICA EDERIM ( TEŞEKKÜRLER)

• üstteki power tusuyla beraber kalemi alltaki küçük delige sok ıkısını aynı anda yapmaya özen göster bu hard reset tarifi cihaz fabrika ayarlarına döner hafıza kartı haricindeki bilgilier ve programlar sılınır kurulumu bastan yapar ve sorunun çozulur
  • cok denedım power ve kalem ıle reset ı ama herseferınde aynı sekılde actı cıhazı baska bır yolu varmı bılmıyoum
  • yunuslar arkadas ılk olarak ılgıne tesekkurler olsunnn.

fakat senın tarıf ettıgın hard reset JAM içinmiş BIR BASKA kısının problemınde cozumu buldum benımkısı JAMIN oldugu ıcın hard rest kamera ve ses kayıt dugmesı yanı (wireless ısaretı olan dugme) bu ıkısıne aynı anda basıyoruz ardından kalem ıle senın dedıgın gıbı alttakı noktaya dokundugumuzda hemen cekıp basılı olan tuslara basmaya devam ederken sıyah bır ekran gelıyor tusları bırakıyoruz devam etmek ıcın soruyor
    ve yeşil arama tusuna basarak devam edıyoruz ben yaptım ve su anda hersey normal.TEŞEKKURLER
  • pardon üstad Q2 XDA DEYİNCE aklım atoma gitti o baslıngıçla bir ürü cihaz var yani Q2 XDA ile karısklık bundan kaynaklandı
  • SAGOL & WAROL

EYWALLAH ÜSTAD...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.