Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar Ne Yapsam Bu Saçmalıktan Kurtulamadım.

-Ayarları Sıfırladım Olmadı.
    -iCloud Değiştirdim Olmadı.
    -Kapatıp Açıyorum Bir Süre Sonra Tekrar Ediyor.
    -Force Restart Ediyorum Yine Bir Süre Sonra Devam Ediyor.
    -DFU Moduna Alarak Temiz Kurulum Yaptım Yeni iPhone Olarak Kurdum Yine Olmadı.
    -Telefon Ahize Cızırdamasından Dolayı Değişti Bu Yenisi Gene Sorun Eskisinde Olduğu Gibi Bundada Devam Ediyor.
    -Belki Düzelir Diye iOS 11.3 Beta Kurdum Kullanıyorum Gene Aynı. Bütün Sürümlerde Yaşadım Bu Sorunu Düzelmedi Gitti.

Sadece Ben Yaşıyor Olamam Diye Düşünüyorum iPhone X Yada Başka iOS Tabanlı Cihaz Kullanıp Bunu Yaşayan Varmı ?

GELİŞMELER

-iOS 11.3 Beta 2 İle Halen Devam Ediyor Sorun.
    -Hareketi Azalt : AÇIK Bu Şekilde Kullanınca Tek Sorun Yapmıyor.
    -Hareketi Azalt : KAPALI Bu Şekilde Kullanınca Sorun Yaklaşık 1-2 Saate Tekrarlıyor.
    -Teknosa Apple Standına Uğradım iPhone X Cihazlardan Birini Alıp %100 Şarj'dan Başlayıp Kullanmaya Başladım Şarj %94'e Kadar Kullandım Aynı Sorunu Yaptı.
    -Video Eklendi.
    -Apple Geri Bildirimlerimin Hepsine Dönüş Yaptı Ve Sorun Üzerinde Çalışıldığını Tarafıma Aktardı.
    -iOS 11.3 Beta 3 Geldi Ve Anında Yükledim O Dakikadan Sonra Hiç Sorun Yaşamadım.
    -Ekşi Sözlük Yazarının Biri Konuyu Dile Getirip Video Paylaşımımı Sözlüğe Aktarmış. Teşekkürler Ekşi Sözlük https://eksisozluk.com/entry/74388129
    -Alkışlarla Yaşıyorum Video Paylaşımıma Yer Vermiş. Teşekkürler Alkışlarla Yaşıyorum http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/369001
    -VE MUTLU SON İOS 11.3 BETA 3 İLE BERABER TEK SORUN KALMADI ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 25 Şubat 2018; 4:33:18 >

• Hocam saçma gelebilir ama, benim bi arkadaşım vardı eline hangi elektronik aleti alsa cihaz saçmalamaya başlıyordu. Özellikle tablet ve telefonlar. Kasmayan cihaz kasmaya, garip gurup davranmaya başlıyordu.

Telefonu bir başkasına verin aynı hareketleri yapsın yine kasacak mı bi bakın.

Hiç aklımın işi değil ama düşüne düşüne buna kadar geldim özellikle sizde sorun olması için bi sebep yok.
  • Güncel;

Video Eklendi.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:39:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Çözüm sunamayacağım ama iphone 7 de ne takılma, ne kasma sizin yaşadıklarınızın hiçbiri yok, tak diye geliyor beklemeden.

Sorun X'e Özel Sanırım Yada Bana :(
  • Klavye geç gelmesi bende de var ama problem yaratmaz kafaya takmaya gerek yok
  • Bende hic bu sorunlar yok hocam gayet hizli .

Aklima gelen siri acik mi ? Klavye ayarlari ne sekilde ? Bu video yi apple in genel merkezi gibi bir yere gonderme sansin var Mıdir bence uğraş ilet bakalim be diyecekler

• MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    Keşke Tek Klavye Geç Gelse Bir Tık Yavaşlatıyor Bu Olay Olmaya Başladıktan Sonra Hocam.

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Hocam Telefon Değişti Yine Aynı Sorun Devam Ediyor Apple Store Yazılımsal Diyor :(

Siri ve Klavye Bu Şekilde Ama Gördüyseniz Video’da Widget Ekranında Da Takılmalar Oluyor.

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 1 Şubat 2018; 19:4:24 >

• Apple kullanıp sorun yaşamayan kaldımı ki

• Benim 7plus ta da takılma sorunu var, anlamadım ios 11 mafetti galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Hocam dikte yi etkinlestir, ve sirileri erkinlestir hepsini bi oyle dene

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Dediğin Şekilde Ayarlayıp Force Restart Ettim Bakalım Ne Yapacak Hocam.

• İlginç gerçekten , servise verin bence . Yazılımsal bir sorun olsa sıfırladıktan sonra düzelmesi gerekirdi diye düşünüyorum .

• 32aslan kullanıcısına yanıt
    Hocam Okumadınız Sanırım Cihaz Değişti Zaten 2. Cihaz Bu Gene Aynı :(

• Bendede X var ama böyle bir sorun yok. Sen türkce klavyeyi sil ingilizce yap bakalim. Widgetteki takilmayada anlam veremedim mobil veri üzeri havadurumu güncellemesi kapali olabilirmi?

• Garip bir sorun iPhone 7 cihazım da bu sorunları yaşamıyorum

• abboww kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:42:5 >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:42:10 >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Açık Hocam Mobil Veri Hava Durumu Güncelleme Zaten Wifi’de Kullanıyorum Video’da :(

• Gözlerinin Önünde 2 Kere Oldu Cihaza Bakıyolar Taş Gibi Her Testi Geçiyor. Ahize Hafif Cızırdıyordu Değiştirelim İçiniz Rahat Etsin Dediler Sıfır Cihaz Eve Geldim 2 Gün Sonra Gene Başladı Aynı Sorun Yazılımsal Diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 1 Şubat 2018; 20:36:15 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.