Şimdi Ara

O Kadar Hoca Geldi Geçti Bu Selçuk'ta Ne Gördüler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Takımda en düşük ücretlerden birisini alıyor.
    Hiç egosu yok.
    Takımdaki herkesle arasını iyi tutuyor.
    Arada iyi arada kötü oynuyor kendini kabul ettiriyor.
    Kimse Selçuk'u as oynatmıyor ama yerine de 3-4m euro verip adam almak istemiyor.
    Olayın özü budur.
  • Şike yapmadığımızın kanıtı Selçuk
  • Cidden bu adamın ne gibi bi artısı var anlamıyorum. Bal yapmayan arı olayı var ya. Bu uçamıyo aynı zamanda yürüyen arı misali. İğnesini de genelde bize batırıyo. Emektar futbolcumuz olarak anılacak ya. Bu kadar uzun forma giyen cok az insan var. Geldiginde gencecik biseydi. Simdi yasina bak hele. Alex gitti bu adam gitmedi ya.
  • Belki de her yıl yöneticilerin sözleşme yenilemesi yüzünden bunlar gerçekleşiyor olabilir. Bunca senedir onlarca teknik adam değişti, fakat aynı kalan tek bir şey var. Ortak noktaya bakmak sanırım faydalı olacaktır. Sonuçta elinizde bir oyuncu varsa sürekli kenarda oturtmak hem oyuncuya hem de takıma zarar verir. Son dakikalarda da olsa, bu tip hazırlık maçlarında da olsa en azından ara ara forma şansı vermek lazım ki verilenler boşa gitmesin. Sonuçta Selçuk son yıllarda ne zaman ilk 11'de başlayıp 90dk boyunca sahada kalabildi.
  • Böyle adamların elinde, başkanlarıyla ilgili çok sağlam şantaj belgeleri olduğunu düşünüyorum. Başkan da mecburen her gelen hocaya ''aman aga Selçuk kalsın takımda, benim başımı ağrıtma'' falan diyorsa demek ki.
  • Selçuk a verdikleri paranın 10 da birini bana versinler çok daha iyi iş yapmazsam adam değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Hadi bizde torpilli.Hiddinkin de değişmez adamıydı selçuk.

Hiddink dönemini iyi hatırlamıyorsun o zaman hoca. O dönem Hiddink takım seçimini neredeyse Oğuz Çetin'e bırakmış ve baya mesele olmuştu.
  • selçuk can'dır can
  • Selçuk reyiz'e laf yok .
  • Başkan kontenjanından mütevelli kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Selçuk a verdikleri paranın 10 da birini bana versinler çok daha iyi iş yapmazsam adam değilim.

tabi tabi, nefes alır gibi böyle goller atıyorsun biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadPoets

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Selçuk a verdikleri paranın 10 da birini bana versinler çok daha iyi iş yapmazsam adam değilim.

tabi tabi, nefes alır gibi böyle goller atıyorsun biliyorum

İdmanlara katılayım bir şekilde atarım sorun değil.
    Bu adamın bunca yıldır futbolcu kontenjanından bu kadar paraları götürmesi, hemde bizim kulüpte olması cidden canımı sıkıyor.

Topun olduğu alandan mutlak uzaklaşmaya çalışan, attığı pasların %80 i yerini bulmayan, boş alandayken yapmadığı çalım denemelerini ceza sahası içinde yapmaya çalışan bir adamın 1 milyon euro aldığını düşünürsek eğer bu adamın torpille kaldığını düşüncesi cidden ağır basıyor.

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    panpa ne oldu senin yöneticilik işi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadPoets

panpa ne oldu senin yöneticilik işi ?

elimde PHI ya ait görüntüler var dedim. Şimdi kendi aralarında tartışıyorlar. Şantaj işe yaramazsa başka yollara başvurucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Hadi bizde torpilli.Hiddinkin de değişmez adamıydı selçuk.

Hiddink dönemini iyi hatırlamıyorsun o zaman hoca. O dönem Hiddink takım seçimini neredeyse Oğuz Çetin'e bırakmış ve baya mesele olmuştu.

Hiddinkin en beğendiği oyuncu diye haberler hatırlıyorum o doneme ait.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu pası attığı halde oynuyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.