Şimdi Ara

NZXT kasalar kaliteli midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, son 3 seneden sonra yeni bilgiyar toplayacağım, hali hazırda kasa içerisindeki parçaların fiyatı bir servet değerinde olduğundan kasa ve güç kaynağı olarak bu sistemi en iyi koşullarda koruyup kollayacak bir kasa almak şart oldu, sitenin bu bölümünden de birçok duyuruyu inceledim ; Psu tercihimi: Son zamanlarda çıkan Be quiet Dar Power Pro Psu modelinden yana kullanacağım(yeni bir ürün ama bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum), kasa olarak da NZXT Trinity Siyah kasa düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var ise + ve - lerini belirtebilirlermi acaba? birde NZXT kasalarını İstanbulda birebir görüp, alabileceğim bir yer yordam veya adres var mıdır ?(var ise özelden ulaşabileceğim bilgileri gönderebilirseniz sevinrim) İstanbul içi diyorum çünkü internet üzerinden kasayı almak en son ve gönülsüz yapacağım bir iş olur Ek olarak kasaya ayırabileceğim maksimum fiyat 200 YTL civarıdır, bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler, kalın sağlıcakla...

• Kalıtelı Şık Pahalı Küçük

yanı alınmaz
  • forumda 200 liraya pırıl pırıl 2, el stacker kasalar var, minicik kasalara dünya para bayılma bence
  • arkadasmız dedıgı gıbı 2.el eger nakıt verme sansın varsa o fıyata stacker kasalar var,ayrıca firebaldan enermax ve silverstone kasalar tercıh edebılırsın, cs721 bunlardan biridir
  • trinitynin incelemesi geçen ay byte da mı ne vardı, fiyatına göre güzel bir kasa şimdi stacker demiş bazı arkadaşlar ama trinity 70 dolar civarında bir kasa ve stacker ile konseptler tamamen farklı..amacın görünüş ışıklı vs ve uygun kasa ise trinity bu fiyata iyi, tabii ki stackerda iyi ama tamamen farklı kasalar yani elma ile armut hesabı..be quiet ise iyi bir tercih olur zaten ana sayfada da incelemesi var.
  • Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler, Nzxt kasa almak istememin ilk nedenlerindne biri görünüş olarka kaliteli olması, yanlız Rockford Fosgate arkadaşımızın belirttiği küçük ibaresi kafamı kurcaladı ekran kratını Psi alacağım için acaba bu alacağım kasaya sığar mı ? sorusu aklımı kurcalamaya başladı, tabi diğer kasa bileşenleri de bunun içine eklenince kasanın içinin tıkış tıkış olmasını istemiyorum, Nzxt marka kasaların beklentilerimi karşılayacak modeli varmıdır acaba ? yoksa eğer alternatif olarak baktığım birkaç kasa modeli var bunlar ; Silverstone SST-TJ05 modeli, Recom Backdraft Siyah Kasa Modeli, Aopen-Nouveau A07 Siyah Modeli, bu kasaları da hem görünüş hem de özellikleri bakımından beğendim, sizler ne derseiniz bir sıralama yapmak gerekir sie bu modellerden hangisi özellikleri ve kullanım bakımından birinci sırayı alır ?
  • Vallaha dostum sana önerim kendi kullandığım NZXT apollo.. Kalitesi tartışılmaz bile..içinde 2 adet 120 mm sessiz fanla geliyor ben sipariş ederken 3. 120 olarak revoltec mavi fan sipariş ettim inanılmaz sessiz ve kasa için 25-26 derece seyrediyor.. en fazla yüklenirken 29 falan gördüm.. kasa küçük falan değil, 2 adet x1600xtx crossfire paşalar gibi çalışıyor sistemimde..eğer almak istersen kesinlikle tavsiye ederim..sessiz soğuk ve kullanışlı..
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=GENZ-014
  • kalitesine göre fiyatları çok çok fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Künefeİsmet2

trinitynin incelemesi geçen ay byte da mı ne vardı, fiyatına göre güzel bir kasa şimdi stacker demiş bazı arkadaşlar ama trinity 70 dolar civarında bir kasa ve stacker ile konseptler tamamen farklı..amacın görünüş ışıklı vs ve uygun kasa ise trinity bu fiyata iyi, tabii ki stackerda iyi ama tamamen farklı kasalar yani elma ile armut hesabı..be quiet ise iyi bir tercih olur zaten ana sayfada da incelemesi var.

trinity kasa kullanıyorum fiatı 80$ + kdv 10 üzerinden 10 bizzat kullanıcısıyım mükemmel ötesi komple celik bosken 7.5 kilo görüntü mükemmel benden sölemesi kötü diyenler halt etmiş
  • çok kalitelidir ama bana göre küçük.
  • thermalthake lere bak bence.
  • bana oyuncak gibi geliyor o kasalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

thermalthake lere bak bence.

+1907

armor dan sasma.

model no thermaltake VA 8000 bws armor (siyah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tauris -- 12 Kasım 2006; 3:00:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tauris

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

thermalthake lere bak bence.

+1907

armor dan sasma.

model no thermaltake VA 8000 bws armor (siyah)

Katılıyorum...

Thermaltake Armor Jr. VA3000BWS modelini buradan inceleyebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.