Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

bu 1080 ti mi??
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Evet, editledim mesajı da.
  • quote:

Yine devasa kartlar.

Hiç sorma. Özellikle Zotac nedir öyle ya. Hem ağır, hem büyük hemde kalın.. Diğer firmaların bundan daha ince ve hafif kartları ile aynı soğutma performansı veriyor.. bu kadar abartmak niyedir anlamadım.. Ayrıca 10x0 serisine göre daha sade ve çirkin geldi gözüme..

FTW3 Ti serisinde sanki efsane olacak ve çok satacakmış gibime geliyor..
  • http://www.guru3d.com/news-story/evga-geforce-gtx-1080-ti-clock-frequencies.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 24 Mart 2017; 12:36:42 >

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Gaming X çok güzel olmuş. Yine kısa, sadece soğutucu kalınlaşmış.

Mis

• quote:

Gaming X çok güzel olmuş. Yine kısa, sadece soğutucu kalınlaşmış.

Mis

En guzeli bu bence. Alamayacaz ne de olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görüntü olarak FTW3 hoşuma gitti benimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    En büyük fanlara sahip model olacak yine Zotac Amp ed. ile beraber. Muhtemelen yine en sessiz ve serin kartlardan biri olur diye düşünüyorum MSI için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080 ti referans tasarım almayı düşünenler için iyi bir fırsat. Havale ile 3155 TL

http://www.nanokatalog.com/INNO3D-GEFORCE-GTX-1080-TI-11GB-FOUNDERS-EDITION,PR-282941.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

konuşmalarına dikkat et senden açıklama bekleyen yok. uğraşamicakmışmış. çok mu umrumda kardeş...

canskru kardesım ben gtx 1080 kullanıcısıyım senın kafanı hayretlerle ızledım hem gsync actın hem vsync actın sonra ekran yenıleme hızını en basta 60 hz ayarladın yanı vsyne dedın kı bak benım hertzım bu bunu gecemezsın sonra aktıflestırdın oyuna gırdın sucluyu gsync yaptın gsync Monitörün yenileme hızını, ekran kartının render/tarama hızı ile eşzamanlı hale getirir yanı gsync bak abı 60 hertz getırıyorum usul usul işle bunu haa diyor ekran kartı ıslemcısıde tamam abıcım aldım ben dıyor kesmeden biçmeden gsync sayesınde verıyor sen vsyncle karıstırmıssın vsync monıtor yenıleme hızını oyunda sabıtler bukadar.
  • Ben valla ilk kartımı pc ye taktığımda 70-80 arası full ultra oynuyordum. Sonra oyuna update geldi kartıda son sürücüye güncelledim şuan 45-50-55 arası fps alıyorum.
  • https://forum.donanimhaber.com/msi-gtx-1080-gaming-x-sifir-fiyat-2015-tl-daha-ucuzu-yok--124970594#125002613

SIFIR HİÇ KULLANILMADI 2015 TL YE SATIYORUM MSI GTX 1080 KARGO BENDEN DAHA UCUZU YOK
    KUTUSUNDAN HİÇ ÇIKARMADIM. Arkadaşımın ekran kartını kullanacağım için Yeni almış olduğum ekran kartını satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

http://www.guru3d.com/news-story/evga-geforce-gtx-1080-ti-clock-frequencies.html

fiyatlar ortada yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

1080 ti referans tasarım almayı düşünenler için iyi bir fırsat. Havale ile 3155 TL

http://www.nanokatalog.com/INNO3D-GEFORCE-GTX-1080-TI-11GB-FOUNDERS-EDITION,PR-282941.html

mükemmel fiyat amazonda gift param olmazsa şahsen ben kapardım.. fiyat çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Görüntü olarak FTW3 hoşuma gitti benimde

ben aşık oldum .. olamz böyle tasarım..
  • Böyle bakması güzel de bilgisayara montaj yapınca fanlar aşağı bakıyor haliyle hiçbir şey belli olmuyor. Kasaların genel tasarımında farklı anlayış ve çözümler gelişse keşke.

Ekran kartlarının dikey düzlemde takılabildiği küp formunda çözümler var ancak onlar da daha çok hazır sistemlerde yer alıyor ve soğutma durumları problemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 24 Mart 2017; 16:53:37 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    işte ondan dolayı TT core x9 almayı dahi düşünüyorum.:D
  • Evga'nın 1080 ti tasarımı güzel olmuş olmasınada 1070 ve 1080 deki vrm termal fiyaskosundan sonra tedbirli olup incelemelerden sonra alınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.Hatırlarsanız 1070 ve 1080 deki vrm sıcaklığı sorunu nedeniyle oluşan siyah ekran problemleri ve kalıcı hasarlar kartlar çıktıktan uzun bir süre sonra farkedilmişti.Evga her ne kadar yeni soğutucu tasarımına geçsede yinede acele etmemekte yarar var.
  • Ghost Recon Wildlands'da 59 fpsi geçemiyorsanız büyük ihtimalle vsync açık olarak oynuyorsunuz yada fps limitini 60 olarak ayarladınız diğer türlü 60 fps üzerine 1080 le yer yer çıkabiliyorsunuz.55-59 FPS aralığı ghost recon wildlands için bence iyi çünkü oyunda 1080 ti dahi 1080p de 50 fps altını yer yer görebiliyor eğer 55-59 fps aralığı dışına çıkmadan oynuyorsanız bu değerlerdeki frame timelarıda göz önüne alırsak gayet akıcı şekilde oynamanız gerekiyor.Daha fazla fps almak için fps limiti varsa kaldırın yada vsync kapalı olarak oynayın.Belirli bölgelerde oyunda 60 fps üzerini almak mümkün olsada geneli itibariyle Gtx 1080 için bu oyunda 1080p Ultra ayarlarda 60 fps civarında oynayabiliyorsunuz,2k gibi çözünürlüklerde ise akıcı bir şekilde oynamak için ayarları ultradan very higha almak gerekiyor.Kısacası bu oyunu 1080p Ultra ayarlarda 60 fps oynamak için Gtx 1080, 2k Ultra ayarlarda 60 fps almak içinse overclocklu Gtx 1080 Tİ a ihtiyaç var.

• Asus 1080 geri ödemesi için form doldurulcaktı.Bu formu gören dolduran eden varmı.

Ben asus mail attım cevap şöyle geldi :

The Cashback redemption is possible from April 9th to the 31st of May 2017. Only in this time period there will be the form to fill in at the following website:

"Kazanılan nakit kullanım hakkı 9 Nisan ila 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır."https://www.asus-promotion.com/tr/

For all products and the T&C please visit the following website:https://www.asus-promotion.com/tr/tac.html

Form doldurma son günü 31 Mart.Asusun vermiş olduğu 2 sitede ne form doldurma yeri ne de form ile ilgili bir format var.Yanlış bir şey mi yapıyoruz yoksa formlarımı bekliycez.

"10 Mart ila 31 Mart 2017 tarihleri arasında seçilmiş olan bayilerden satın alımlar için geçerlidir.
    Kazanılan nakit kullanım hakkı 9 Nisan ila 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır."

Son cümleye görede 10 mart 31 mart arası alınan bir ürün için sonrasında yani 9nisan-31 mayıs arasında formlar yollanarak vs vs işte para iadesi sağlancaktır diye anladım doğrumudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 24 Mart 2017; 18:47:38 >

• 
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.