Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apk sı yuklenince calıstırır..ben normal iptv oynatıyorum zaten..
  • Bugün elime ulaştı. Tek kelime ile muhteşem. Stock romunda play store kısıtlı. herşey yok. Es dosya yöneticisini indirip içindeki browser ile aptoid gibi başka bir market uygulamasını kurduktan sonra birçok uygulamaya erişilebiliyor. Bu tarz storelarda güncel bulmak zor olduğundan uygulamaları bluestacks ile indirip apksını shielda kuruyorum. Sorun çıkaran tek bir uygulama ile karşılaşmadım. gyroscope klavye+mouse sorunsuz çalışıyor. kumandasının kutusunu açmadım bile. 4K tv ile mükemmel bir ikili oldular. Controller ı fazla test etme fırsatım olmadı. 2-3 dk asphalt 8 ile denedim daha sonra ayrıntılı bakarım diye bıraktım.

Çok kurcaladığım için fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ne yaparsam yapayım controllerı bir türlü tanıtamadım. iki tarafın da ışıkları yandığı halde hiçbir tepki vermiyorlar. Şu an için tek sorun bu, controllerı tanıtamıyorum

Bu arada yarın boşluk bulursam aşağıdaki romu kurmayı deneyeceğim

https://www.youtube.com/watch?v=47bqTORwIAI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theilkerates -- 5 Ocak 2016; 0:20:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theilkerates

Bugün elime ulaştı. Tek kelime ile muhteşem. Stock romunda play store kısıtlı. herşey yok. Es dosya yöneticisini indirip içindeki browser ile aptoid gibi başka bir market uygulamasını kurduktan sonra birçok uygulamaya erişilebiliyor. Bu tarz storelarda güncel bulmak zor olduğundan uygulamaları bluestacks ile indirip apksını shielda kuruyorum. Sorun çıkaran tek bir uygulama ile karşılaşmadım. gyroscope klavye+mouse sorunsuz çalışıyor. kumandasının kutusunu açmadım bile. 4K tv ile mükemmel bir ikili oldular. Controller ı fazla test etme fırsatım olmadı. 2-3 dk asphalt 8 ile denedim daha sonra ayrıntılı bakarım diye bıraktım.

Çok kurcaladığım için fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ne yaparsam yapayım controllerı bir türlü tanıtamadım. iki tarafın da ışıkları yandığı halde hiçbir tepki vermiyorlar. Şu an için tek sorun bu, controllerı tanıtamıyorum

Bu arada yarın boşluk bulursam aşağıdaki romu kurmayı deneyeceğim

https://www.youtube.com/watch?v=47bqTORwIAI

TiViBU çalışıyor mu ? denermisiniz...

• Controllerın çalışmaması yetmezmiş gibi wifi de çalışmıyor. hiçbir ağ bulamıyor ve el ile ağ ekleme de çalışmıyor. kilitlendim kaldım
  • theilkerates T kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözebildiniz mi?
  • benim nvidia da bugün geldi, kurcalamakla meşgulüm :)
  • bayugur kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurcalama bitmezzz..
    yakında hanım beni kurcalayacak..
    1 aydır yukleme deneme nereye kadar?
  • Ne yükleyip deniyorsun sorması ayıp olmazsa?
  • Ben bu işlerde çok yeniyim, ne yükleyeceğim, onu bile bilmiyorum, sadece kodi yi yükledim.
    Hztv
    kodi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Sorunu çözebildiniz mi?

nividia ile görüştüm. değiştirelim dediler ama amazondan aldığım için orayla görüşün dediler. Amazona durumu bildirdim. Değişim mi, para iadesi mi istiyorsun diye sordular. Değiştirin dedim. 6 sayfalaık bir çıktı verdiler ve aynı anda yenisi kargoya verdiler. Şimdi elimdekini amazona göndereceğim fakat nasıl göndereceğim konusunda bir fikrim yok. Bir kaç kargo şirketine sordum 98 euro gibi uçuk bir fiyat çektiler. Amazon, değişim istediğimde 15 dolar iade edeceğini yazdı. Ne yapsam bilemedim
  • theilkerates T kullanıcısına yanıt
    Suç sizin değil. Bu yüzden kargo parasını karşı tarafın ödemesi lazım diye düşünüyorum. Amazona bildirdiniz mi?
  • selam arkadaşlar,

trde neden sizce hala satışta değil bu ürün?
    nasıl uygun yollu getirttiririz bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theilkerates

quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Sorunu çözebildiniz mi?

nividia ile görüştüm. değiştirelim dediler ama amazondan aldığım için orayla görüşün dediler. Amazona durumu bildirdim. Değişim mi, para iadesi mi istiyorsun diye sordular. Değiştirin dedim. 6 sayfalaık bir çıktı verdiler ve aynı anda yenisi kargoya verdiler. Şimdi elimdekini amazona göndereceğim fakat nasıl göndereceğim konusunda bir fikrim yok. Bir kaç kargo şirketine sordum 98 euro gibi uçuk bir fiyat çektiler. Amazon, değişim istediğimde 15 dolar iade edeceğini yazdı. Ne yapsam bilemedim

Acaba bizde olsaydı avrupada alan biri olsaydı ve sizin gibi sorun bildirseydi ne derlerdi diye düşündüm " Lan kapat şu telefonu ürünü gönderdik birde beğenmiyor..der siralarlardi " elin Adami o kadar kanunlarına saygılı ki musteri elbet döner diye yeni ürün gönderiyor siz okadar temizsinizki ben bunu nasıl diye kara kara düşünüyorsunuz hak geçer diye ticaret ahlakı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 17 Ocak 2016; 1:04:47 >

• Amazon sitesine girip yol ve gümrük dahil 1150 1200 tl civarı kredi kartınızdan çektirip alabilirsiniz 1 ay beklerim derseniz fiyat biraz daha duser tabi ayrıca kumada da lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Amazon sitesine girip yol ve gümrük dahil 1150 1200 tl civarı kredi kartınızdan çektirip alabilirsiniz 1 ay beklerim derseniz fiyat biraz daha duser tabi ayrıca kumada da lazım

amazon.com'un kumanda ile birlikte yaptığı kampanya tr ye shipping içermiyor malesef, ayrıca tr shipping de yok şu an ayrı ayrı.
    amazon.co.uk da kumandasız pakette gümrük dahil 181 sterline geliyor. kumandayı ayrı olarak tr ye shipping yok, onu da ebay'den 30 sterline buldum free shippingli.
    yani totalde 181+30=211 sterline 920tl~ civarı maliyet oluyor. sahibinden de 1.2k 1k ya satanlar var bir de 2.el olcak
    o değilde kumandayı ayrı satmak gerçekten ilginç bir zihniyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balr0g -- 17 Ocak 2016; 11:54:44 >

• Sahibinden de ki ilanlar dan biri benim kardesim me aldığım cihaz bana maliyeti 1200 den çok fazla alan alır almayan almaz çok sıkıntı yok paraya ihtiyacı olmayan Ada'mdan mal almak zor tabi

500 600 lira teklif eden sahsiyetsizler var küfüru yediler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.