Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sn eraycelik
    O halde htpc işine girmeyeceksek, fiyat ve görüntü açısından nvidia iyi bir seçim
  • Yalnız Dune hdmi1.4
    1-0 yenik başlıyor oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hayat ve insanların istekleri ne kadar değişken.
    Sn. eraycelik80 birçok MP denemiş ve HTPC'ye geçmiş. Bende elimdeki HTPC'yi satıp Nvidia shield (veya yeni çıkan Dune HD Solo 4K)'e geçmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 24 Aralık 2015; 20:47:20 >
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı mey ustat ve
    Madrv lav clok program lari Na tam hakim mi sin ustat

Tuğrul, htpc şimdilik düşünmüyorum o ayrı bir kulvar,ben daha çok Plug&Play taraftarıyım,zamanında pc lere çok para harcadım.Sen artık buralara takılmazsın :)
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Yok abi buradayım daha

5 Media player var daha bende

;)

Bahsettiğiniz programlara hakim değilim. Ekran kartım Zotac gtx 275 amp! edition
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Bahsettiğiniz programlara hakim değilim. Ekran kartım Zotac gtx 275 amp! edition

980 ti Yada Titan x almak ve o programlara iyi hakim olmak lazım ki htpc de kalın ustat yoksa android player Ler E mahkum kalıyoruz

Ama programlar ciddi emek istiyor

Öbür bilgisayarda 670 sli var. Dediğiniz doğru. Evde iki bilgisayar olunca hanım başımın etini yiyor. Bende bu yüzden satıp kablo karmaşası olmayan bir Media Player almak istiyorum. Ama işlerin yoğunluğundan ilgilenemiyorum. Saygı ve selam ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 25 Aralık 2015; 11:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Öbür bilgisayarda 670 sli var. Dediğiniz doğru. Evde iki bilgisayar olunca hanım başımın etini yiyor. Bende bu yüzden satıp kablo karmaşası olmayan bir Media Player almak istiyorum. Ama işlerin yoğunluğundan ilgilenemiyorum. Saygı ve selam ile...

Hanımlar bu iste hep can Alici nokta malesef hepimiz yasıyoruz. Benim pc daha yeni gördü ve Avr sanıyor sorun yok su an

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Full menü yok bd -lite menü diyor speclerinde

vten ayarında bir alet aynı özellikler ama yazılım olarak syabastan çok daha iyi olacaktır netlik olarak ne verebilecek bakalım

@sadays hocam ,benim mesajıma istinaden yazdıysan nvidia dan bahsetmemiştim,dune solo yu kastediyordum specte;
    Blu-ray menu: Enjoy full Blu-ray menu navigation or use simple BDLite menu at your discretion
    ifadesi vardı yanlış mı yorumlamışım
  • Doğru ben atlamışım chip 8758 olunca bu mümkün ama

veya deyince işte işler değişiyor muhtemelen koymazlar ama koyarlarsa o zaman tek geçilir
    muhtemelen harici blu-ray desteği de olur şu illallah dediğimiz pioneer ları yolcularız

• Arkadaşlar Merhaba
    Elimde bir adet kargo kutusu dahi açılmamış remote var. İlgilenenler mesaj atabilirler. Para kazanma amaçlı değil. İhityaç görülsün. Yurtdışından boş yere kargo ve gümrük parası ödemeyin.
  • Android olmasından dolayı hep mesafeliydim ama 4K için şu an alternatif yok gibi...

Nvidia Shield dün akşam elime ulaştı,hızlıca KODI nin beta 16 sürümünü yükleyip NAS üzerinden yüksek bitrate li filmleri test ettim
    bir takılma yok ,görüntü olarak da şu an elimde olan Dune HD base 3D den daha iyi, Solo çıkana kadar beni idare eder diye düşünüyorum
    bu akşam biraz daha karıştırıp farklı mp app leri deneyeceğim.

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

• astramastra kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ayrıntılı inceleme/yorum bekliyoruz.
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, fırsat buldukça yazarım...
    TEGRA X1 işlemci gerçekten hızlı,kumanda tepkileri,menüler arası geçiş vs. hiç takılma yok.
    116 Gb lık 4K Fury test edilmiştir :)
  • GeekBox tv , Ugoos gibi cihazlardan farklılıkları neler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Android olmasından dolayı hep mesafeliydim ama 4K için şu an alternatif yok gibi...

Nvidia Shield dün akşam elime ulaştı,hızlıca KODI nin beta 16 sürümünü yükleyip NAS üzerinden yüksek bitrate li filmleri test ettim
    bir takılma yok ,görüntü olarak da şu an elimde olan Dune HD base 3D den daha iyi, Solo çıkana kadar beni idare eder diye düşünüyorum
    bu akşam biraz daha karıştırıp farklı mp app leri deneyeceğim.

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

Benimki de yolda. Digiturk Play ve Turkcell TV+ kurmanız mümkün mü? Kurulabiliyorsa süper. Ama kurulmuyorsa hiç kutusunu açmadan satarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

GeekBox tv , Ugoos gibi cihazlardan farklılıkları neler ?

bahsettiğiniz cihazları bilmiyorum ama hızlıca GeekBox ile karşılaştırınca , Tegra X1 in Rockchip 3368 den farkı Cortex A57 cpu ve HEVC (H.265) hardware decoding desteği ilk gözüme çarpan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theilkerates

Benimki de yolda. Digiturk Play ve Turkcell TV+ kurmanız mümkün mü? Kurulabiliyorsa süper. Ama kurulmuyorsa hiç kutusunu açmadan satarım

ilgili uygulamaların apk linklerini atın hafta sonu denerim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.