Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon dan alın Gumruk ve yol parasıda ekliyor kendileri Gunrukluyorlar 193 USD lik cihaz 40 USD de kumadan tr ye gelişi su an böyle

Biri bir haftada gelir
    Diğeri 20 25 gunde fiyat ona göre değişir. Bugünkü kura göre fiyat bu

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Bir arkadaşım İngiltere den almıştı gümrüğe takıldı, takılmasının dışında bir sürede beklemişti cihaz.Sonra masrafını ödeyip aldı.
    Yolcu beraberin de gelmeyecekse aklınızda olsun.

Teşekkürler uyarı için.
    Gelirken beraberinde getirecek...
    Sahibindendeki 2. Ellerin satış fiyatlarına bakınca ikilemde kaldım.
    Player + game pad + kumanda yani 3 lü fiyatı 660 TL gibi yapıyor.
    1200 Lira isteyenler olmuş. Hiç insaf yok bu insanlarda...
    Lütfen 1 Deneme yapar mısınız. Digiturk "Dilediğin yerde" uygulaması çalışıyor mu? Bakabilir misiniz.
    Selamlar

Ben mi yanlış görüyorum, hesaplıyorum? 3 Ü için 201 euru demiyor mu? Yol için 3-5 euro daha alır almaz Almanya için.
    201 x 3.3 =663 Tl yapıyor. Sizin rakamlar bunun 2 Katı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 26 Ocak 2016; 13:34:54 >

• Birde mantık ta tuhaf Adam cihaz yapmış satıyor TC vergi alicak tabiki bundan sıkılmaya kaçınmaya bence gerek yok devlet hepimizin

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Bir arkadaşım İngiltere den almıştı gümrüğe takıldı, takılmasının dışında bir sürede beklemişti cihaz.Sonra masrafını ödeyip aldı.
    Yolcu beraberin de gelmeyecekse aklınızda olsun.

Teşekkürler uyarı için.
    Gelirken beraberinde getirecek...
    Sahibindendeki 2. Ellerin satış fiyatlarına bakınca ikilemde kaldım.
    Player + game pad + kumanda yani 3 lü fiyatı 660 TL gibi yapıyor.
    1200 Lira isteyenler olmuş. Hiç insaf yok bu insanlarda...
    Lütfen 1 Deneme yapar mısınız. Digiturk "Dilediğin yerde" uygulaması çalışıyor mu? Bakabilir misiniz.
    Selamlar

Ben mi yanlış görüyorum, hesaplıyorum? 3 Ü için 201 euru demiyor mu? Yol için 3-5 euro daha alır almaz Almanya için.
    201 x 3.3 =663 Tl yapıyor. Sizin rakamlar bunun 2 Katı...

Sahibinde de ki 1200 luk ilanlardan birini koyan insafsız benim

İs insafa gelince devletten Kdv çalmadan alınca bu fiyata mal oluyor bakın resimleri paylaştım 1400 liraya gelen sıfır urunu de 600 liraya alma Arzu'su bana göre asıl insafsızlık

İnsanları bilmeden etmeden yargılama yin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 26 Ocak 2016; 13:38:03 >

• Ayrıca cihaz kapalı kutu 1100 liraya bir dostuma gitti kendi si açıklar zaten kendini kimse silah dayamadı kafasına

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Siz kendi tarafınızdan haklısınız. O şekilde mal etmişsiniz doğrudur.

Haftaya gelecek akrabam var. Sabah forumda gezerken gördüm bu modeli. 4K uyumlu bir player arıyordum. Almaya karar verdim. Gelirken yanında getirecek. Yoksa devletimizi kazıklamak gibi bir çabamız yok.

Selamlar
  • Sevgili arkadaşlar,

Biz cihazı amazon USA dan aldık ve yeni yıldan önce aldık..İlk alan konuyuda açan benim..

EVET Almanya fiyatı 200 euro ya kumanda ile düşmüş ve su anda 50euro kumanda hediyeli.
    ama bu ürünü Almanyaya gidip almadık veya bircok arkadas gidip alamaz.

..Kİ amazon de bu ürünü Tr ye gondermiyor....USA dan almak gerekiyor.

gönderse idi minumum %20 vergi+transfer alırdı:BUDA 40 euro +50euro=90 euro yapar kanımca..

totalimiz 300 euro ya gelir ve bekleme süreside 1 ay olur..

Konu hakkında doğru bilgilendirme bu olur..Yoksa hepimiz yurt dışına çıkınca işimize veya bütçemize uygun cihazları alabiliriz.

Saygılar,
    @atm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Merhaba,

Siz kendi tarafınızdan haklısınız. O şekilde mal etmişsiniz doğrudur.

Haftaya gelecek akrabam var. Sabah forumda gezerken gördüm bu modeli. 4K uyumlu bir player arıyordum. Almaya karar verdim. Gelirken yanında getirecek. Yoksa devletimizi kazıklamak gibi bir çabamız yok.

Selamlar

Yokta insanları yargılarken bi bakın arkasında ki sebeplere hic bir şey yapamıyor saniz nette bir bakın yukarıdaki paylaştığım fotoğraflar daki ayni sonucu alacaksınız

Sizin imkanınız varsa yapın kimse bir şey diyemez ama biz gidip ABD den iki cihaz bavul da getirme imkanı yakalayamadık

• gezerken gördüm.paylaşıyım dedim.
    kodi üzerinden DTS-HD / Dolby TrueHD sesleri almak için hazırlanmış bir video.

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252852

• Bu yazılım yeni yıl hediyesi olarak vermiştim..Mesajlarımı okuyun yazılım orada var..Bilginize.
    Video içğn Tesekkurler..Sarpcore..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm41

Bu yazılım yeni yıl hediyesi olarak vermiştim..Mesajlarımı okuyun yazılım orada var..Bilginize.
    Video içğn Tesekkurler..Sarpcore..

gözümden kaçmış.uyarın için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

gezerken gördüm.paylaşıyım dedim.
    kodi üzerinden DTS-HD / Dolby TrueHD sesleri almak için hazırlanmış bir video.

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252852
    ATM 41 ustat zaten yılbaşı hediyesi diye paylaştı bir kac sayfa önce

Ama genede elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 26 Ocak 2016; 14:09:00 >

• Merhaba,

Dün amazon.de' den 654 TL ye (199 euro) 16 gb modeli ( game pad dahil) ve bluetooth kumandası ile birlikte Almanya teslimi olarak hallettim. Bluetooth kumanda dahil bu paket kampanya fiyatı imiş. 31 Ocak' a kadar devam edecekmiş. Oradan eş dostla getirtme fırsatı olan faydalansın.

http://www.amazon.de/gp/product/B0171QH9WM/ref=s9_simh_gw_p147_d0_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=18C27SJWWE0FDV5MYECM&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=585296347&pf_rd_i=desktop

Digiturk "dilediğin yerde" uygulamasının çalışıp çalışmadığı hakkında yanıt gelmedi. Kendimiz, geldiğinde göreceğiz artık.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 27 Ocak 2016; 7:57:08 >

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Yeni cihaziniz simdiden hayirli olsun.
    Gecmiste wd live,Dune hd max ve hali hazirda dune hd base 3d ve oppo 105d kullanan birisi olarak ilgimi ve merakimi ceken bir cihaz,deneyimlerinizi bekliyoruz.

• dune hd max ımı sattığıma bin pişmanım varmı 2 el de satan alayım
    hem media player hem andorid oyun makinası hemde nvidia oyun stemleri yapmssından dolayı makinayı tereddütsüz alın kullanın
    Tr ye neden getirmezler onuda anlamam ?
  • muratthy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Dune HD Base, wd live, minix x5 de bende var.
    4K özellikli yeni bir player arıyordum birkaç haftadır. Bunu görünce almaya karar verdim.
    O değilde, KODI efsanesini yeni keşfettim. Ne muhteşem bir yazılımmış. Gelir gelmez kuracağım. ( Cihaz haftaya pazar gelecek Türkiye' ye)
    Selamlar
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cahilligimi mazur gorun ama bu KODI cihazla entegre calisan bir medya player yazilimi midir, ya da bir medya arayuzumudur?
    Bazi donanimlarda KODI nin performans anlaminda sikinti verdigini okumustum ama topic te onceki sayfalarda NVIDIA ile tam uyumlu calistigi soyleniyor, bu yazilim donanimmi ( islemci ram) seciyor yoksa tamamen kuruldugu cihazin yazilimiylami orantili performansi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratthy -- 27 Ocak 2016; 21:52:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratthy

Merhaba,
    Cahilligimi mazur gorun ama bu KODI cihazla entegre calisan bir medya player yazilimi midir, ya da bir medya arayuzumudur?
    Bazi donanimlarda KODI nin performans anlaminda sikinti verdigini okumustum ama topic te onceki sayfalarda NVIDIA ile tam uyumlu calistigi soyleniyor, bu yazilim donanimmi ( islemci ram) seciyor yoksa tamamen kuruldugu cihazin yazilimiylami orantili performansi?

Kodi bir Media player afisleme düzenle me ve izleme Programi

Dünya üzerinde tek düzgün çalıştığı cihaz bu

21 android player
    PC
    Linux
    raspberry pi 2

De dahil

Her platformda çalışıyor ama görüntü ve kalite hikaye

• kodi yi begenmeyen bir tek ben varım herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

kodi yi begenmeyen bir tek ben varım herhalde.

Ben her platform da berbat olduğunu yazdım ustat

Ama nvidia da başarılı fakat daha iyisi archos oda ufak defek sorunları var

Siz neyi beğendiniz nvidia da

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.