Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

Şunları görünce atmadan edemezdim, kusura bakmayın.

• Msi sessizce kapasitörleri değiştirmiş.
  • Nereden öğrendiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eksimaya

Nereden öğrendiniz
    MSI bölümünde yazıyor önce sürücü sorunu olabilir demişler standart cevap msi a yakıştıramadım sonra değişiklik yapmışlar.
    https://www.techpowerup.com/272676/nvidia-aib-partners-clarify-rtx-3080-3090-crash-to-desktop-issues-capacitor-choices

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 28 Eylül 2020; 19:9:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Altında zaten şuan önceden aldığım var. Doları geçen hafta yapmak lazımdı yapsakta bize en fazla 200-300 arası getirisi olurdu ama firmalar 600-800 artırıyor :) dolar yapsanda yapmasanda her halukarda fazladan çıkıyor cebimizden zaten, yurtdışından alamadığımız (vergisi dahil 800-900 euro) sürece her türlü zarardayız yani.

Alıntıları Göster
    bende altına koydum kart parasını ama sanırım düşüyor altın, şansa bak, keşke dolar euro falan yapsaydım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eksimaya kullanıcısına yanıt
    https://videocardz.com/newz/msi-quietly-changes-geforce-rtx-3080-gaming-x-trio-design-amid-stability-concerns

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

İnsanlara soldaki gitmiş o ayrı bir konu. :) Yeni partide değiştirecekler gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 28 Eylül 2020; 19:38:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Hiç aceleye gerek yok şimdilik bu duruma üreticiler ses çıkarmasada yeni çıkardıkları kartlarda sessizce bu sorunu düzeltecekler ilk kartları alanlarda frekans yada voltaj düşürerek stabilite yakalamak zorunda kalacak TUF dışında.
    Kartınız yoksa ikinci el bir amd kart alın idare edin amd tecrübesi yaşamış olursunuz nvidiacılar.

Alıntıları Göster
    3 gün önce yazdığım yorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bende altına koydum kart parasını ama sanırım düşüyor altın, şansa bak, keşke dolar euro falan yapsaydım

Alıntıları Göster
    Bugün altında yükseldi %1,4 civarında. Geçen hafta cumaya kadar iyi düşüş yaşadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    gigabyte içimizden geçmeyecekmiş gibi bir de altından darbe yedik, neyse ülke iyiye gitsin de para altın önemsiz, gerçi bu teknoloji firmalarının çakallığı benim tilt ediyor ama başka seçenek de yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

https://videocardz.com/newz/msi-quietly-changes-geforce-rtx-3080-gaming-x-trio-design-amid-stability-concerns

İnsanlara soldaki gitmiş o ayrı bir konu. :) Yeni partide değiştirecekler gibi görünüyor.

• Kartı sattık kartsız kaldık iyi mi? Ne zaman çıkacak arkadaşlar amazondan siparlş açılma durumu hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

gigabyte içimizden geçmeyecekmiş gibi bir de altından darbe yedik, neyse ülke iyiye gitsin de para altın önemsiz, gerçi bu teknoloji firmalarının çakallığı benim tilt ediyor ama başka seçenek de yok
    Palit zotac gigabyte gibi markalara talim olmasak bari o kadar bekledik.

• Öyle kuru kuru fanboyluk yok. Al kardeş bana amd kart en kral amd demeyen ne olsun.

• https://videocardz.com/newz/gainward-launches-geforce-rtx-3080-in-iron-man-and-captain-america-colors

Bu nedir arkadaş. Bişey yapmaya çalışırsın ama bi noktada berbat olur silip yeniden yaparsın. Ama bunlar devam etmiş. ... lar. Hatta sıvama bölümüne geçmişler. İlla renkli RBG li olacak diye işin tadı kaçtı.

• InsideR kullanıcısına yanıt
    Pembeler hariç ben çok beğendim farklı bir soluk olmuş özellikle mavi turuncu efsane ama bunlar kapasitörleri saklamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 28 Eylül 2020; 20:41:10 >
  • Bu arada yeni sürücüler sorunu çözmüş yorumlara göre ve performans artımı dahi yaşatmış. Voltaj ve Boost dengesini ayarlamışlar yeniden.

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/j1ccfq/game_ready_driver_45655_faqdiscussion/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 28 Eylül 2020; 20:43:15 >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    auros a talim olurum ben hocam, onu beklemesem zaten amazondan kapardım kesin bir tane

• 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.