Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 - 2 Hafta'yada Dolar çatlar diye düşünüyorum (Yatırım tavsiyesi değildir.)

Şimdi 1-2 kişi söyler Dolar'da tut. Dolar'da tutuyoruz da 1 artıyor karta 5 zam geliyor :)

Vatan yine Güncelleme yaptı. 10.334 TL :D
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-rtx3080-gaming-oc-10gb-gddr6x-320bit-dx12-ekran-karti.html?utm=3080#yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 28 Eylül 2020; 16:20:46 >
  • Yaw 1 2 hafta muhabbeti varsa açsınlar ön siparişe gelmesi zaten 1 2 hafta sürer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzl

paranı dolar yap köşede tut
    Altında zaten şuan önceden aldığım var. Doları geçen hafta yapmak lazımdı yapsakta bize en fazla 200-300 arası getirisi olurdu ama firmalar 600-800 artırıyor :) dolar yapsanda yapmasanda her halukarda fazladan çıkıyor cebimizden zaten, yurtdışından alamadığımız (vergisi dahil 800-900 euro) sürece her türlü zarardayız yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3060 ortalama fiyat ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

1 - 2 Hafta'yada Dolar çatlar diye düşünüyorum (Yatırım tavsiyesi değildir.)

Şimdi 1-2 kişi söyler Dolar'da tut. Dolar'da tutuyoruz da 1 artıyor karta 5 zam geliyor :)

Vatan yine Güncelleme yaptı. 10.334 TL :D
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-rtx3080-gaming-oc-10gb-gddr6x-320bit-dx12-ekran-karti.html?utm=3080#yorumlar
    Buyur burdan yak :) 24 saat dolmadan 1000 lira civarı arttı :) doların olsa ne olacak sana getirisi en fazla 300 tl olur 700 tl yine zarar :)

• 850 dolar aldım geçen merkez bankası faiz arttırımında hanımdan aldıgım liralarla. Şimdi geri istiyor ama şeytana uymamak için zor tutuyorum kendimi

• Amazon bu seride en rezil firmadir.

Newegg çatır çatır 3080 sattı. ne .com dan ne .de den TIK YOK TIK

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihat-B

Amazon bu seride en rezil firmadir.

Newegg çatır çatır 3080 sattı. ne .com dan ne .de den TIK YOK TIK
    Sattı ama kutusuz göndermiş millete :)

• Vatan 10.334

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oldboy86 O kullanıcısına yanıt
    Amazon.co.uk burada da amazon.de deki gibi sanırım. Sipariş detayı ekranını atıyorum.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    ne güzel işte fırından sıcak taze taze

kutusuz göndermek nedir ya
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    EVGA iletişime geçti o kişilerle hallediyorlar, geri topluyorlar. Bulk satış için olanlar onlar büyük ihtimal hazır kasalara koyacaklardı.
  • erhuseyin E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağol bilgi için.
  • vatanda 3080 yine zam yedi. 10.334 oldu.yok mu artıraan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

ne güzel işte fırından sıcak taze taze

kutusuz göndermek nedir ya
    Reddite çalkalamıyordu bilmiyorum valla :)

• Nihat-B kullanıcısına yanıt
    Amazon sadece RTX 3000 serisi ekran kartı satmıyor, onbinlerce ürün çeşidi var portföyünde. Elinde olmayan ve ne zaman geleceği bilinmeyen bir mal için müşteri hizmetlerini meşgul etmemek istemeleri normal. Şuan bile eminim "kart ne zaman gelecek" "niye önsiparişe kapalı" gibi mesajlara yanıt verip zaman harcıyorlardır. Birde ön siparişe açsalardı bu kadar insan "kartım niye gönderilmedi" "ne zaman göndereceksiniz" gibi mesaj gönderip meşgul edecekti çalışanlarını. Bezos'un ihtiyacı yok kısacası, gelirse deposuna satar geçer.
  • tam anlamıyla fırsatçılık.. olmayan, ön sipariş verilemeyen karta zam yapmak ancak olsa olsa Vatan da olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhuseyin

Amazon.co.uk burada da amazon.de deki gibi sanırım. Sipariş detayı ekranını atıyorum.
    Şuan ki TR fiyatına göre beleşe gelmiş.

• Hiç unutmam bedelli askerliğim sırasında yemek dağıtımında pilav dağıtmanın ben de olduğu bir gün pilav dolduruyordum millete. Tabi komutanlar geldiği zaman zaten fazla fazla isteyeceğini bildiğimizden bol bol dolduruyorduk. Neyse, bir astsubay mıydı neydi önüme gelince ben iki büyük kepçe pilav doldurdum ve tamamen gayri ihtiyari komutana şöyle sordum: "Komutanım yeterince koydum mu, biraz daha koyayım mı?" Bir de baktım ki etrafımdan kıkır sesler geliyor, ama devamını anlatmaya gerek yok. Bizi burası ilgilendiriyordu.

Bize sağdan soldan her taraftan koyulduğu şu günlerde aklıma o anım geldi. Sağdan soldan herkes bize aynen o soruyu sorup duruyor: "Yeterince koydum mu, biraz daha koyayım mı?"

Koyun kardeş koyun hepiniz koyun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 28 Eylül 2020; 16:50:1 >
  • Yanlız Dolar şu anda 7.79 TL civarında fiyatı indirmiyor çakallar.

Dini imanı para bu firmanın (Vatan Kazık ATAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 28 Eylül 2020; 16:51:37 >
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.