Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baholi

De'den teyit edildi mi?
    Amazontr arayip sormustum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu cevabı almıştım, iade amazon.com.tr üzerinden oluşturulup almanya adresine gönderiliyordur. .de üzerinden işlem yapılmaz zaten

edit : forum küçük gösteriyor > https://i.imgur.com/pWvOkcf.png

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Ocak 2021; 13:19:2 >
  • Rtx 3070 msi suprim ödemesi an itibari ile alındı . Gönderime hazırlanıyor diyor . :) rtx3080 denk getirirsem uygun , buradan bir arkadaşıma maliyet fiyatına suprimi gönderebilirim geldiğinde :)
  • Baholi kullanıcısına yanıt
    Bana da dün akşam bu şekilde cevap verdiler.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt

Hadi hayırlı olsun. Geç oldu güç de oldu ama olsun :D

• Tamamdır, 2 yıl Amazon garantisi var yani her şekilde. Kimin ilgilendiği pek de önemli değil şu noktadan sonra. :)
  • 0rka kullanıcısına yanıt
    Baya güç oldu :D Amazon kur çevirici kullanmadım 784 EUR cekmis is Bankasi ama nedense suan provozyonda 784 EUR karşılığı 7489 TL diyor :D provisyon dan normale dönerken düzelir sanırsam
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

İyi fiyattı. Kaçırdık ya NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    Amazon.de 'den Aldığım 3070 suprim az önce teslim edildi adresime..16 ocak sipariş 22 ocak teslim Dhl gerçekten iyimiş😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bende 7228 olarak çevirmiş banka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 22 Ocak 2021; 13:25:19 >

hadi geçmiş olsun :) haftaya büytün suprimler türkiyede olur ,ulaşır herkese

• Valla arayıp saydıracam:) böyle bir kur yok . Geçen sene de olmustu provisyondan normale geçerken düzelmişti
    @re_death teşekkürler umarım gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 13:25:38 >

bende enpara 7247 tl olarak gözüküyor provizyonda , provizyondan çıkınca ufak tefek oynamalar olabilir

• cinaski12 C kullanıcısına yanıt

Egzoz fanı niye değiştirdin? Eskisini tak, aynı durum varsa duruma ona göre karar ver. Arctic f120, genel kasa havalandırma fanı değil de soğutucu kule veya radyatör fanlarına benziyor. Kanat yapılarından dolayı her fan verimli olacak diye bir şey yok. Güç kaynağı ile alakalı olacağını sanmıyorum. Zaten gold model almışsın, donanımı kalitesiz değildir. Ekran kartında çizgi çizgi olması iyiye işaret değil tabi. Belki sürücü sorunu da olabilir.

Tek yol döviz ekstre açtırmak. Dolar ve euro ekstre var kartımda. Bugün suprime ödediğim euroyu aldım; 7165tl. TL olsaydı vay halime.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Ben hep is Bankasi ile çalışırım , hiç ekstre çevirmeden . İlk defa böyle bir ütopik bir rakam gördüm . Müşteri hizmetleri ile konuşuyorum suan o da anlamadı , birimle görüşmek icin bekletiyor beni
  • 3070 Vision OC sahipleri, kartınızın CW durumunu kontrol ettiniz mi ? Gigalarda genelde yüksek oluyor ama.

Bakabilir misiniz ?

• Huan8 H kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevap için, ekranda pixelleşme bir defa oldu sonra sorun yok ama sıcaklık biraz fazla değil mi 80 derece olması, egzoz fanı sıcaklığı düşüreceği yerde yükseltebilir mi?

Akşam ekran kartını diğer sisteme takıp sıcaklığına bakacağım en azından sorun ekran kartında mı değil mi onu anlarım...

Ben de psu dan olacağını sanmıyorum ...

Benim kartım da iş bankası NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 1,5 sene önce 1€'da 19kr fark alınca dellenip aramıştım müşteri hizmetlerini. Yurtdışı alışveriş dolar üzerinden oluyor. Çapraz işleme tabi oluyor. Euro alırsa bir kat daha saplıyorlar tabir-i caizse NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] Detaylıca anlatmışlardı. Akabinde dolar, euro ekstre açtırıp kurtuldum bu işkenceden.

• Bankaların kur Çevirme olayı şu şekilde imiş . Şimdi biz amazon.D üzerinden Euro ile alışveriş yapıyoruz. Banka bu ödemeyi provizyondan normal işleme dönerken örneğin 1000 EUR ise bu 1000 EURyu usd ye çeviriyor yani suana göre hesap yapar isek 1217 usd ediyor . 1217 usd ye yüzde 1 ekliyor marj. 1217 nin %1 i 12.17 ediyor toplam 1217+12,17 =1229,17 . Bunu da provizyondan normale geçerken TL ye çeviriyor 1229 usd =9093 TL ediyor . Provizyon da iken bankalar dolarin kur değişikliği ihtimaline binaen marji yüzde 3 ekliyor :) normale geçerken yüzde 1 yapılıp bahsettiğim yukarıdaki islem yapılıyor . Umarım herkese bu konuda yardımı olur anlatimin
  • 
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.