Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendilerini garantiye alıyorlar yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

Bankaların kur Çevirme olayı şu şekilde imiş . Şimdi biz amazon.D üzerinden Euro ile alışveriş yapıyoruz. Banka bu ödemeyi provizyondan normal işleme dönerken örneğin 1000 EUR ise bu 1000 EURyu usd ye çeviriyor yani suana göre hesap yapar isek 1217 usd ediyor . 1217 usd ye yüzde 1 ekliyor marj. 1217 nin %1 i 12.17 ediyor toplam 1217+12,17 =1229,17 . Bunu da provizyondan normale geçerken TL ye çeviriyor 1229 usd =9093 TL ediyor . Provizyon da iken bankalar dolarin kur değişikliği ihtimaline binaen marji yüzde 3 ekliyor :) normale geçerken yüzde 1 yapılıp bahsettiğim yukarıdaki islem yapılıyor . Umarım herkese bu konuda yardımı olur anlatimin

Özetle geçiriyorlar bize diyelim o zaman hocam NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Saçma olan şey bazen dönem içine düşmüş ödemenin TL karşılığı ön provizyonda kalabiliyor. Böylelikle kart limiti x2 şeklinde dolmuş oluyor.
  • En kibar tabiri bu oluyor :D
    Garantiye alırken de bizi biraz şey yapıyorlar . Üzüyorlar
  • cinaski12 C kullanıcısına yanıt

Ekran kartının fanlarını da kontrol edin. Yanlışlıkla otomatik ayar yerine fan eğrisini manuel olarak ayarladığınız kısma girmiş olmayın. Hiç yoksa, karta reset atın palit'in kendi uygulamasından. Ağır oyunlarda (RDR2, AC Valhalla, CP2077) bile tek egzoz tek temiz hava basan ucuz bir kasayla ben 70 dereceyi geçtiğini görmedim. Çoğunlukla 66 derecede. Yanlış olmasın diye bir de egzozun yönünü kontrol et NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] Olur ya yanlışlıkla dışarı basacağına içeri basar NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

"Sadece 53 Euro farkla ROG keyfi"

Evet ne diyorsunuz arkadaşlar?

• Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    Aman Tanrı’m paraya bak
    Hayırlı olsun :)

O kadar para vermişken rog al ömürlük kullan :)

Bu konuda biz ne diyebiliriz bilemedim ama o paralara çıkılacaksa ROG tabiki. Fakat gümrükte bayıltmasınlar 1500 üstü diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 22 Ocak 2021; 13:56:10 >
  • Baholi kullanıcısına yanıt

İşbankasında öyle bir şey yaşamadım hiç. Ama hem finansbank hem de işbankası ile birden fazla ödeme alınması oldu. İşbankası telefonla hallediyor. Finansbank sipariş özeti vb fax, mail isteyip yokuşa sürüyor.

Haftasonu, mesai saatleri dışında yüksek kurdan muzdarip olmak istemiyor, her an yurtdışı alışveriş yapmak istiyorsanız döviz ekstre açtırın. Büyük rahatlık. Tek dezavantajı hazırda döviz yoksa, yükselince cebinizden fazla çıkar, ancak düşünce az. İadeleriniz yine döviz ile olur. Döviz ekstre borcu yoksa yada gelen iadeden borcu düştüğünüzde artıdaysa bakiye, vadesiz döviz hesabına aktarabiliyorsunuz müşteri hizmetlerini arayıp. Bunlar da cabası :)

1500€ sınırı vardı rog sıkıntı olabilir

• Parayı ödemedim ki henüz. Yalnızca bir kart alabilecek param var :)

@0rka ben de öyle düşünüyorum. Yine de 17000 civarına gelecek büyük para.

@lemartes gümrük problemi çıkmasından korkuyorum ROG'ta. TUF 1499 euro olduğu için problem yaratmaz. ROG 1537 Euro :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalchesh

Parayı ödemedim ki henüz. Yalnızca bir kart alabilecek param var :)

@0rka ben de öyle düşünüyorum. Yine de 17000 civarına gelecek büyük para.

@lemartes gümrük problemi çıkmasından korkuyorum ROG'ta. TUF 1499 euro olduğu için problem yaratmaz. ROG 1537 Euro :(

valla ben kıyamam taş çatlasa 3080 alırım diyordum .sonra dedim sus otur senin neyine 3080 :D ki zaten 5700xt vardı . onu sattım 6k civarına. onu satmasam hayal olurdu 3070 :)

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Garanti kullanıyorum. Döviz ekstre var ödemeleri döviz üzerinden yapıyorum zaten. Ama nedense TL tutarları da bazen ön provizyonda kalabiliyor. Ve durduk yere 1 ürün 2 ürün tutarında limiti blokelemiş oluyor. Bir kaç güne düşedebiliyor ya da en kötü garantiyi arayıp silme talimatı veriyorum.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Burada sadece şunlar var abi:

Kart var mı?

Kartı nasıl buluruz?

Bu fiyata alanın aklından şüphe ederimciler...

Kart fiyatları düşecek ALMAYIN!

-EKRAN GÖRÜNTÜSÜ- BEN ALDIM BEYLER!

FİYAT

FİYAT

JAPON AMAZON FİYATI

35 kez ban yedim, 36. ya sıraya girdim

Yeni Zelanda FİYATI

Arjantin FİYATI

başka bir kart ve yine FİYAT

Sadece fanlardan oluşan devasa ışıklı bilgisayar fotoğrafı

Kasan şöyle olmuş böyle olmalıydı, seni kınıyorum mesajları

Vatan, hepsiburada, amazon, sahibinden kınama mesajları

miningciler yüzünden KART KALMADI BEYLER

ANA KONU burası diye ilan tahtasından beter bir konu var. Boşuna CW hakkında bir paylaşım beklememek lazım. Geçenlerde ben bir soru sordum, tek cevap gelmedi.

Kartları yılbaşından önce alan, kullanan 3-5 kişi yazıyor, gerisi bu konuya uğramıyordur bile adım gibi de eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huan8

Burada sadece şunlar var abi:

Kart var mı?

Kartı nasıl buluruz?

Bu fiyata alanın aklından şüphe ederimciler...

Kart fiyatları düşecek ALMAYIN!

-EKRAN GÖRÜNTÜSÜ- BEN ALDIM BEYLER!

FİYAT

FİYAT

JAPON AMAZON FİYATI

35 kez ban yedim, 36. ya sıraya girdim

Yeni Zelanda FİYATI

Arjantin FİYATI

başka bir kart ve yine FİYAT

Sadece fanlardan oluşan devasa ışıklı bilgisayar fotoğrafı

Kasan şöyle olmuş böyle olmalıydı, seni kınıyorum mesajları

Vatan, hepsiburada, amazon, sahibinden kınama mesajları

miningciler yüzünden KART KALMADI BEYLER

ANA KONU burası diye ilan tahtasından beter bir konu var. Boşuna CW hakkında bir paylaşım beklememek lazım. Geçenlerde ben bir soru sordum, tek cevap gelmedi.

Kartları yılbaşından önce alan, kullanan 3-5 kişi yazıyor, gerisi bu konuya uğramıyordur bile adım gibi de eminim.

Aynen hocam , geçen gün rtx 3050 ti ile ilgili bir husus sordum cevap veren olmadı .

• BefuQ kullanıcısına yanıt

Ben de 16 Ocak'ta sipariş verdim daha kargoya bile verilmedi hocam

• Fenool kullanıcısına yanıt

Yok yok almışsınız artık :D Kartta sorun yok piyasa alt üst oldu ona dikkat çekmek istedim.

• Sıcak Fırsatlar bölümüne bir konu açılıp oradan devam edilmeli. Adminler bu konuya bir bakarsa iyi olur.

@Huan8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 22 Ocak 2021; 14:27:9 >
  • Huan8 H kullanıcısına yanıt

Gelmedi ki kartlar ben gigabyte oc aldım vision oc ile çok yakın diye biliyorum kartın yapısı. Bir takabilsek sisteme söz her şeyi paylaşacağım.

• 
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.