Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

Arkadaşlar amazon hindistan da da baya kart stoğu var,orayı da kurutalım.

Aha tam ülkesi... Kart mı gelir patetes mi gelir oradan artık bilemiyorum. 

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Ben de aynı karttan sipariş ettim hesap askıya alındı ben alırken ucuzdu şimdi biraz zamlı 7000 tl ye falan geliyor şuanki hali ile gemi ve lojistik ekleyince.

• borealatis kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer Amazon ülkelerine nasıl giriyorsam o şekilde girdim ben buraya da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart istiyorum, 3080 üretin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt

Evet önceden yokdu bende en son 2017 de amazon.us den 300 dolarlık ekran kartı almıştım yeni getirmişler bunu göya tüketiciyi koruyor çok bilmiş gerizekalılar.

Hayır, bloke koymadı. Bloke ve onay vermeme farklı şeyler. Banka işlemi onaylamadı şüpheli görüp. Bankayı arayıp anlattım, onay verip açtırdım. Birkaç dk sonra tekrar denememi söylediler, o zaman düzeldi.

Benzer durumu arkadaş da yaşadı geçen ay. Banka hemen açmadı kartı. Amazona durumu belirtti. 3 gün boyunca ödeme çekmeye çalışılır, ödeme alınamazsa öyle iptal olur diye cevap aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Hocam görüştünmü bankayla ? Benimde enpara sakata gelmeyelim
  • Bu Amazon Japonlar ne pimpirikli adamlarmis anlamadım gitti. . İlk siparişimden sonra hesabı askıya alıp bazı belgeler istemişlerdi. Extre falan verdim, hesabı açtılar. Neyse Galax 3070 siparişin parasını çektiler hatta kargoya da verdiler. Sonra dedim Elsa 3080 alıyım, ön sipariş geçtim. Banimi inceleyip açtıkları hesabı tekrar banladilar 🙂. Her türlü istedikleri belgeyi temin ettim. Şimdi kargodaki sipariş nolacak, para iadesi nasıl olacak belirsiz. Son gelen cevap ;

"Hello,

After a review of your details, we have determined it is necessary to close your Amazon.co.jp account. Any pending orders have been canceled.

We may not reply to further emails about this issue."

Bana kart satmamak için çamura yatıyorlar gibi geldi biraz, Türkiye'den ilgi de çoğalınca hop dediler galiba.

• Geçen gün Amazon parayı çekmeye çalıştıkça Garanti Bonus kartımın alışveriş yetkisi kapanıyordu kendi kendine ve red geliyordu sürekli. Bankayı aradım ve sordum şüpheli görüldüğünü söylediler. İşlemleri benim yapıp yapmadığımı sordular. Kendim yaptığımı belirttikten sonra 10 dakika sonra tekrar deneyin dedi. Problem düzeldi. Red gelenler banka ile bir konuşsunlar mutlaka.

• Ben direk iptal ettim siparişi kart eklemeye banka onay vermeyince. "siparişi iptal ettiniz ödeme alınmayacaktır" diye ekran geldi amazon japonyada

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Hayır, bloke koymadı. Bloke ve onay vermeme farklı şeyler. Banka işlemi onaylamadı şüpheli görüp. Bankayı arayıp anlattım, onay verip açtırdım. Birkaç dk sonra tekrar denememi söylediler, o zaman düzeldi.

Benzer durumu arkadaş da yaşadı geçen ay. Banka hemen açmadı kartı. Amazona durumu belirtti. 3 gün boyunca ödeme çekmeye çalışılır, ödeme alınamazsa öyle iptal olur diye cevap aldı.

Bazı bankalar direk bloke koyuyor Amazon'da şüpheli görüp direk iptal ediyor. Ben öyle bir durum yaşandı sanmıştım :)

• https://www.newegg.com/global/tr-en/gigabyte-geforce-rtx-3080-gv-n3080gaming-oc-10gd/p/N82E16814932329?&quicklink=true

Stok gözüküyor. Almak isteyenler bakabilir. Gigabyte’a PİN sorunu olduğunu dikkate alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 14 Ocak 2021; 22:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Evet önceden yokdu bende en son 2017 de amazon.us den 300 dolarlık ekran kartı almıştım yeni getirmişler bunu göya tüketiciyi koruyor çok bilmiş gerizekalılar.

Çok fazla makas farkı aldıkları için bırakmıştım İş Bnk'yı. Daha da beter olmuşlar.

• DRAGUT kullanıcısına yanıt

Aga ben ağlarım böyle bir şey başıma gelse siz nasıl rahat olabiliyorsunuz :D

• wildwachsend kullanıcısına yanıt

Yok hocam aramadım iptal ettim direk. Ne olur ne olmaz diye.

Yok yok. İşbankası onay verilmedi diye SMS atıyor. Bazen şu numaraya onay kart son 4 hane yazıp gönderin diyor, açıyor. Bazen acelem olunca müşteri hizmetlerini arıyorum. Hiç yapmazdı. Bu sene yapmaya başladı nedense.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Çünkü yurtdışından dolandırıcılık olayı çok olduğundan yapıyor
  • Hicks kullanıcısına yanıt

Tr de ki adam 0 olmadan numarayı arayamayacaksa sıkıntı yasayacaksa ne diyeyim...

Ben sipariş verirken tüm amazon sitelerinden bu şekilde veriyorum o yüzden paylaştım.

• OssiiE kullanıcısına yanıt

İşlem yapılan sitenin güvenli olup olmadığına, en azından amazonu görünce tamam bunu bloklamayalım şeklinde düşünemeyecek kadar gerizekalı bir IT ekibi var

• 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.