Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu devasa hale geldiği için bulmam zor. JP garanti mevzusuna açıklık getirebildinizmi?
  • Sıfır teknik detay verebildiğine göre eminim biliyorsundur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

FTW 3 konusunda birşey diyemem.

Ama XC3 Ultra konusunda emin değilim.

XC3 ULTRA 1mlcc 5 poscap Suprim bilmiyoum ama.

Arkadaşlar Amazon.jp için adres nasıl yazdığım bunu örnek alın.

Ben telefonu sıfırlı yazdım, sonuçta adres ile ilgili yardımcı olma amaçlı olduğu için Türkiye'ye girdikten sonra kullanılacaktır ve 0 olması ya da olmaması bir şey farketmez, herkes anlar onu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Musubi

Hocam o tarih değişiyor hiç merak etmeyin. Dün bende de june 22 gösteriyordu bugün önce tarih düzeldi sonra da karttan parasını çekti.

Adresimizi yazarken dikkat etmemiz gereken hususlar var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Konu devasa hale geldiği için bulmam zor. JP garanti mevzusuna açıklık getirebildinizmi?

Garanti yok.

30 gün iadesi süresi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Konu devasa hale geldiği için bulmam zor. JP garanti mevzusuna açıklık getirebildinizmi?

Benim burada okuduklarımdan anladığım:

• 30 gün Amazon.jp garantisi mevcut, direk geri gönderebilirsiniz ve iade alırsınız.
    • 3 yıl üretici garantisi ama üretici diğer bölgelere garanti vermiyormuş.
    • Amazon.jp üretici garanti vermediği durumlarda lokal bir merci var ise ve onay verir ise 2 sene sorun halinde iade alabilirmiş. (Türkiye'deki Galax Distribütörü ile konuşmak lazım, aynı frma, eğer Galax teknik servisi onay verirse kabul ederler bence.)
    • Hiç bir yardım alamamanız durumunda Amazon.jp ile iletişime geçin olay başına yardımcı olmaya çalışırız diyorlar, kesin bir söylem yok.
  • zipcikti88 kullanıcısına yanıt

Ben sırf bu sebepten işbankası kredi kartını kavga dövüş kapattırdım.

Adamlar otomatik yurtdışı amazon alışverişine belli bir limitin üstüne direk bloke koyuyorlar neymiş bankayı arayıp açtıracakmışız. Siz gerizekalı mısınız diyorum haftalarca stok kovaladım sizin yüzünüzden siparişim iptal oldu, prosedür böyle diyip geçiyorlar. Muhtemelen tüm işbanksı kredi kartlarında durum aynı

• Japan'dan GPU alanları cesaretlerinden ötürü tebrik ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Ocak 2021; 22:14:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Ben sırf bu sebepten işbankası kredi kartını kavga dövüş kapattırdım.

Adamlar otomatik yurtdışı amazon alışverişine belli bir limitin üstüne direk bloke koyuyorlar neymiş bankayı arayıp açtıracakmışız. Siz gerizekalı mısınız diyorum haftalarca stok kovaladım sizin yüzünüzden siparişim iptal oldu, prosedür böyle diyip geçiyorlar. Muhtemelen tüm işbanksı kredi kartlarında durum aynı

Uzun zamandır İş Bnk kullanmıyorum ama 2017'de yüklü miktarlarda alımlar yapıyordum hiç böyle bir şey gelmemişti başıma.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Bir kez yaşadım bunu işbankası kredi kartıyla. Arayıp açtırdım. Ama Amazon 3 gün siparişi iptal etmez. Tekrar tekrar dener. 3 gün sonunda sipariş iptal olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Bir kez yaşadım bunu işbankası kredi kartıyla. Arayıp açtırdım. Ama Amazon 3 gün siparişi iptal etmez. Tekrar tekrar dener. 3 gün sonunda sipariş iptal olur.

Banka bloke koyarsa Amazon direk iptal eder.

Senin söylediğin ödeme limiti yetmemesi durumlarında 3 gün süre tanıyorlar.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Benim sipariş bu yüzden iptal oldu sanırım bankayı arim saol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Sadece asya pazarında var şu an, ben aşağıdaki link'ten aldım:

https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08P6XTZTC

Diğer bölgelerde aşağıdaki isimde satılıyor bulursanız:

https://www.galax.com/en/graphics-card/30-series/3070-series/geforce-rtx-3070-ex-b.html

Alıntıları Göster

bakacağım çok çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Japan'dan GPU alanları cesaretlerinden ötürü tebrik ederim :)

Diğer ülkelerden almaktan ne farkı var? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

amariga dan alıyoruz da japan dan niye almayalım ?

• Ne güzel MSI TRIO 3070 alacaktım 6500 liraya bu banka niye onaylamadı japonları?

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• Benim iş bankası banka kartımda hala tık yok. Hadi caponlar çekmeye çalışın 1 yen falan ya da banlayın. Bu nedir böyle 3-4 saat önce sipariş verdim tık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Diğer ülkelerden almaktan ne farkı var?  

Alıntıları Göster

1.Garanti yok

2.İade edecek olduğunda dehşet kargo parası çıkacak. (geri alabilsen bile bir süre zorlayabilir insanı nakitsizlik)

3.İade paket kim bilir kaç günde gider ?

4.Japonlarla iletişim biraz zordur ve sistemleri yavaş çalışıyor görüldüğü kadarıyla. Bir sıkıntı yaşadığın taktirde, çözülene kadar kan ağlatıyorlar adama. Hesap açma gibi basit bir işlemle bile ne kadardır uğraşıyor insanlar.

Burada asıl sıkıntıyı AmazonJP de problem yaşadığın taktirde karşılacağın zorluklar olarak görüyorum. Japonya'da bir abimiz var, o hep anlatır Japonlar çok kıl, pimpirikli insanlardır. İşler çok yavaş hallolur ve prosedürlere çok takılırlar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 22:24:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

Ne güzel MSI TRIO 3070 alacaktım 6500 liraya bu banka niye onaylamadı japonları?

• Arkadaşlar amazon hindistan da da baya kart stoğu var,orayı da kurutalım.

• 
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.