Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
241
Favori
2.620.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Bu açıklamanın linki var mıdır?

Alıntıları Göster

• Düz 3060 ların fiyatları hallice olsa bari

• Bu hafta kart almayanlar almaya çalışsın derim. Yeni fiyatlar korkutucu. Yurtdışında bile çok fena oldu fiyatlar. TR'yi siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Teşekkürler. Sanırım almayacağım ürünü. İhtiyacı olan varsa yardımcı olmak isterim sitede.

@0rka Hiç bir bilgim yok hocam.

Bence iptal etmeyin bu fiyatlar haftaya hayal olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Yurt dışında bile £800 olacaksa Türkiye fiyatlarını tahmin etmek bile istemiyorum.

Öyle maalesef, siz tam zamanında aldınız, hayırlı olsun tekrar.  

• Hicks kullanıcısına yanıt

Hala çok fazla para ödeyen alıcılar var, az önce gözümün önünde 2x Ventus 3070 modele 7900 TL ye alan oldu.

Ben Aorus'u Mart ayında teslim edilecek o zamana kadar boşa parayı tutmasın diye iptal ettim hocam. 

• quote:

Ben Aorus'u Mart ayında teslim edilecek o zamana kadar boşa parayı tutmasın diye iptal ettim hocam. 

Anladım, hayırlısı olsun o zaman...

• Yine stok yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olkay1988

Yine stok yok ya

Mining rig için topluyor adamlar, 70.000 liralık maliyeti olan düzeneği 135.000 liraya satmaya çalışıyorlar sonra da...

Stoklara sürekli farklı kartlar girip çıktığı için yakın teslimat tarihli başka bir kart denk getiririm dedim ama yaprak kımıldamadı bugün. Kafamı taşlara vurmam umarım. Bu hafta aldık aldık, alamadık 3080 parasına 3060Ti alacağız bu gidişatla.

Koku kurusun onlarin ya miletin hevesini olduruyorlar ya
  • Forumdaki panik havasini gidermek icin, "Arkadaslar sabredin hepimiz cok ucuza alicaz kartlari beni dinleyin" seklinde devamli tekrarlayan uyelerden lazim bize 4-5 tane. Su ara hic gormuyorum nedense. 

• 0rka kullanıcısına yanıt

329 baz fiyat. Özelleştirilmiş kartlar 380 USD’ur kadar çıkar. TR’de 5000-5250TL olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NV tarafında fiyatlar hep böyle yükselmeye devam ederse 6900XT daha alınır bir kart olacak gibi duruyor.

• uk amazon 3070 aorus master 800 e stokta euro sanıp sipariş verdim sonra iptal ettim.

• quote:

Stoklara sürekli farklı kartlar girip çıktığı için yakın teslimat tarihli başka bir kart denk getiririm dedim ama yaprak kımıldamadı bugün. Kafamı taşlara vurmam umarım. Bu hafta aldık aldık, alamadık 3080 parasına 3060Ti alacağız bu gidişatla.

En kötü şu Japon Galax SG'den sipariş verip beklemek lazım belkide, gerekirse iptal edilebilir tedarik sürecindeyken duruma göre...

• Bu iş tam bir kumar.. Kazanırım diye masada oturursun, beklersin. Ama bekledikçe kaybettiğini anlamazsın.

BTC yine tırmanışa başladı bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Forumdaki panik havasini gidermek icin, "Arkadaslar sabredin hepimiz cok ucuza alicaz kartlari beni dinleyin" seklinde devamli tekrarlayan uyelerden lazim bize 4-5 tane. Su ara hic gormuyorum nedense. 

Onlar bile pes etti düşün ne haldeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Onlar bile pes etti düşün ne haldeyiz.

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.