Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gereksiz demeyelim de, acı verici diyelim. Artık bizimle de paylaştığınız için biz de ucuza satılmış ve kaçırmış olduğumuz bilgisi ile üzülebiliriz. Teşekkürler  

• oup59 kullanıcısına yanıt

Su kaynak nerede gosterde bızde gorelım.3070den %5 dusuk 3060tiden %5 yuksek olan tabloyu bır gorelım.Cevap vermezsende sıkayet edecegım yalan bılgıden dolayı

Al ben sana son cıkan kaynagı atayım

https://www.guru3d.com/news-story/asus-geforce-rtx-3060-tuf-gaming-12gb-gddr6-photo-surfaces.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 9 Ocak 2021; 14:43:50 >
  • lemartes kullanıcısına yanıt

• ben de sizi, henüz konu hakkında bilgisi olmadan 3060ti’den iyi diyen birine yazdığım ironiyi anlamadığınız için tebrik ediyorum forumun geldiği hale bak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

Forumun geldiği hâl değil hocam, kimi tipler eyleme geçerken hiç düşünmüyor ya da az düşünüyor. Hâliyle birim zamanda daha çok eyleme geçen tipler var. Bir alıntı ile bize ulaşıp muhatabımız olabilen insanların sayısının fazlalığı forumun genel olarak kalitesinin düştüğü anlamına gelmesin. İyi bir filtreleme ve engelleme ile bu tiplerin varlığını reddedebilirsiniz.

Can sıkmaya gerek yok.

• MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 3X OC 8GB 256 Bit Ekran Kartı - 6.499,00 TL

https://www.qp.com.tr/msi-geforce-rtx-3070-ventus-3x-oc-8gb-256-bit-ekran-karti

• Wadjet kullanıcısına yanıt

anında bitti

• 3060 Ultra modeli fake.

12gb ve 6gb 3060 çıkacak fakat ultra veya 450 dolar olmayacak.

12gb 3060, 3060 ti'dan daha düşük performans ve daha ucuz olacak.

• 5800 liraya 3070 Asus tuf satın alan arkadaşlar, link atabilirler mi aldıkları yeri. Takipte kalalim.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt

Konuya yazdım sayfayı yeniledim Stokta yok durumuna döndü hemen.  

fake olma ihtimali nedir?

• SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum paylaşmadan önce doğru olup olmadığını görmek için havale ile sipariş vermeyi denedim çünkü.

Bu arada QP müşteri hizmetleri ile görüştüm. Havale ile siparişlerde anında ödeme yapmazsanız aynı ürünün başkasına satılabileceği bilgisini aktardılar. Görüşmeden havale göndermeyin.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben olsam kartları açık arttırma ile satarım :)
  • Karpuz kabuğu düşürme hocam hiç zaten kart bulunmuyor.  

• arkadaşlar rtx 3060 ti amazon.com.tr linklerini paylaşabilir misiniz? teşekkürler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 9 Ocak 2021; 15:50:22 >
  • kart kovalamayıp 12 ocak tanıtımları beklemekte mantıklı bi yandanda , zaten istesekte alamıyoz

evet stokta olduğunu ben de gördüm. bunu alanlar aralıksız f5 mi yapıyor anlamıyorum nasıl bitiyor. 10dk falan arada mı olmaz sanki firma listeliyor birilerinin de haberi var listelendiği an alınıyor.

• snakefatih kullanıcısına yanıt

Hocam kartlar 5-10 dakikadan fazla hiç bir yerde kalmıyor. Çoğu yerde o kadar bile sürmüyor. Anında alıyorlar. Ben de fiyatlara bakayım derken şans eseri denk geldim.

• Dün QP Bilişim'de 5199 TL'ye Msi ventus 3060 ti x2 stok varken zor bela sepete ekleyip ödemeyi tamamladım. Ödeme tamamlandıktan sonra "out of stock" hatası verdi. Şuan da herhangi bir sipariş bilgisi görünmüyor ama tutar kartımdan çekildi. Ne olur sizce?

• 
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.