Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ProHan P kullanıcısına yanıt
    Sanmam, zaten Ekim'de bu kartlar pazara yayılır, Kasım gibi bulunur olur, zaten geldi bf, belki tanıtılır ama o bile zor bence, AMD yabancılar için neredeyse bedavaya kartlar çıkarmadığı sürece, yine işler dönüp dolaşıp AMD tarafına dönüyor, işte bu yüzden AMD benim için artık en değerli markalardan biri, inteli de Nvidia yı da adam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 4 Eylül 2020; 12:6:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fake olmayabilir millet 6600 tl den geleceğine inanıyordu sence bizim ülkede mümkün mü şuan 2080 bile 7000 tl nin üstünde satılıyor.

Gümrük vergisi + kdv vergisi + bayi karı + trt + doların 7,45 oluşu + ilk stoklar fazladan fiyat yazıp kaymağını yemek = fiyat böyle bir şey çıkıyor.
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Merhabalar ;

3080 almayı planlıyorum fakat yakın zamanda aldığım aşağıdaki psu beni endişelendiriyor. İade mi etsem, kullansam mı bilemedim. 750W önerilen olunca pişmanlık duyuyor insan bunu aldığına. 850W almayın arkadaşlar.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• SeneCa61 kullanıcısına yanıt
    Önerilen diye bir şey yok en az 750 w iyi gider deniyor 850 almışsınız ne güzel işte mis gibi psu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SeneCa61 kullanıcısına yanıt
    Dehşet bir PSU
  • İnşallah,

gold değil galiba, COOLER MASTER MWE 80PLUS

yük altına girdikçe artan fan sesinden şikayetçiyim sadece ona bi çözüm bulamıyorum, onun dışında iyi gibi.

• enevre kullanıcısına yanıt
    Hocam nvidia eng sitesinde Recommended , TR sitesinde de önerilen psu olarak yazar W bilgileri. Ona istinaden dedim.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yok yok , sınırlarda olması içime sinmedi. İade edeceğim hazır yeni almışken. Teşekkürler yorum için

• quote:

Orijinalden alıntı: donanimist

https://www.youtube.com/watch?v=owrpGleH0-U

• Bu abimizde 2080Tİ sahiplerinin sesi gibi olmuş
    https://www.youtube.com/watch?v=HMYKLGEMfJc
  • Kafam iyice karıştı ekonomi yüzünden, 3080 auros alıp geçmek ile ara nesil süper yada ti beklemek arasında sıkışacak milyonlar var bu ülkede, şükür para var da, zaten ihtiyacımı karşılayan bir kart varken daha iyisi için 2-3 k daha fazladan vermek istemem, gider o parayı hayır kurumuna bağışların kendimi mutlu ederim daha iyi, coğrafya kaderdir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Rog Strix 2080 Super ne kadara gider? 3 aylık sadece.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.