Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2080ti ustune %40 civari bir artis. RTX olmayan bir oyunda gormek hos bu farki.
  • Ne 20xx serisi kullananların ağlaması, ne de insanların onları bu kartları kullanıyor diye eleştirmesi mantıklı. Teknoloji daima ilerleyecek, bu geçmiş nesillerde de bu şekilde oldu. Daha dün yaşanmış bir olaymış gibi ağlamanın manası yok.

Ben 2080 Ti kartımı 1300 dolara aldım, bu yaz başı gibi de 1050 dolara sattım. Önemli olan biraz daha öngörülü olup son dakikaya kadar suyunu çıkartıp beklememek eğer kart değiştirme düşünceniz varsa. Bugün insanlar 699 belki AIB fiyatlarıyla 799-850 USD arasında kartlar alacaklar, AMD Nvidia'nın elini yine bu şekilde zorlarsa ve Hopper serisinde aynı zıplamayı yaparsak, burada laf eden arkadaşlar ne halt yiyecekler kartları 399USD'ye düşünce onu merak ediyorum.

Önemli olan siz satın aldığınız şeyi finansal olarak karşılayabilecek konumda mısınız, yeterince kullanıp karşılığını alabildiniz mi ve tatmin misiniz o bence. Eğer bu şekilde değer düşüklüğü yaşanması konusuna ağlıyorsanız bu da ders olmuş olur, bundan sonraki jenerasyon geçişlerini iyi takip edip erkenden elden çıkartırsınız kartınızı. 2-3 ay oyun oynamayınca kimse ölmüyor en nihayetinde, madem bu kadar fiyat duyarlılığı mevcut. Eğer finansal yeterliliğiniz yoksa ve borca harca girip bunu alıp zarar ettiyseniz zaten bu kartı almamanız gerekiyormuş.

Her şekilde bir tecrübe yaşanmış, ama yaşanması gerekiyormuş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 3 Eylül 2020; 16:58:43 >

• donda kullanıcısına yanıt
    bunu gördükten sonra bakim dedi yok böyle bir şey herhangi bir fiyatlandırma yok
  • enevre kullanıcısına yanıt
    ben gigabyte, galax ve asusun white serilerine ilk bakıyorum v eonların fiyatı biraz daha pahalı oluyor, bakalım, 9 bine gelirse ben kabulum şahsen bu seriler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 3 Eylül 2020; 17:17:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R5 2600 işlemci 3700'ü beslemeye yeter mi acaba?
  • 4K da yeter bence .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartlar güzel ama gelene kadar dolar 8 olmazsa iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3090'a anakart takmışlar

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    bu kart için kasanın en büyük rog model olması lazım, yoksa takoz gibi durur bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 3 Eylül 2020; 17:19:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.