Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
244
Favori
2.619.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazılı fiyatları, pound cinsinden tlye çevirin, üstüne 2000-3000 lira ekleyin tr fiyatı çıkar hocam, black friday için indirim gelir bunlara, çıkış fiyatı en tuzlu fiyatıdır zaten, virüs etkisi de var zira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın beyler sizin için stoğa getirdim. hatta %97 indirim de yaptım. Bu arada önceki atılan resimdeki arkadaş modellerin olduğu kısmın şeffaflığını kaldırmayı unutmuş. fake olduğu oradan anlaşılıyor. benimkinde şeffaflığı kaldırdım.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 3 Eylül 2020; 16:32:45 >
  • Kart cıkana kadar dolar 7.70 olur ti versiyonu bekleyenler içinde dolar 8.20 kuruş civarına gelir o arada devletimiz birde bir ötv yaslar kafamız rahatlar hiçbirşey almayız ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Alın beyler sizin için stoğa getirdim. hatta %97 indirim de yaptım. Bu arada önceki atılan resimdeki arkadaş modellerin olduğu kısmın şeffaflığını kaldırmayı unutmuş. fake olduğu oradan anlaşılıyor. benimkinde şeffaflığı kaldırdım.

:D

• Bugün dolar tüm zamanların rekorunu kırdı biz hala neyi tartışıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Birde 3090 görsek heyecanı yeterdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Aynen dolar dışarıdan 7,50 tl ye alınıyor şuan bizimkilerde 4800 e 3070 alacağını hayal ediyor böyle giderse 3070 i 7000 tl den 3080 i de 9500 den falan çıkartacaklar. Asus Rog Strix serisi kesin böyle gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • simbolmina kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığım AOC 27" 1080p 144Hz monitör var. Şuan da R5 2600 + RX 5600XT ikilisi var bu sistemimi 4000tl ye yakın arkadaşıma satıcam. Sistemi alalı 1 yıl oldu, ekran kartını alalı 2 ay oldu.

Şimdi şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Ryzen 7 4700x, x570 anakart, 16x16 ramler (bunlar rgb olabilir) 750watt kaliteli PSU, RGB olmayan Corsair kasa, 1tb m2 ssd (samsung,xpg,kingston) ve RTX 3070 (marka olarak kararsızım bir çıksın da soğutma performasına göre değerlendiricem)
  • https://www.youtube.com/watch?v=A7nYy7ZucxM

DOOM Eternal | Official GeForce RTX 3080 4K Gameplay - World Premiere

• yeni video yayimlanmis

2080TI vs 3080 4k performansi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bu mesaj silindi.
    Satar mısın yoksa bu saatten sonra çöpe mi atarsın hiç umurumda değil açıkçası. Ayrıca kuduran biri varsa da sağa sola şikayet edip ağlayan biri olarak bu sen oluyorsun bence.

Neyse hiç önemli değil, vergi de gelse o 3000 serisi kart alınacak peynir ekmek gibi satılacak, fahiş fiyattan 2xxx kartlarını okutmaya çalışanlar yalan olacak

O değilde 3070 nasıl da çöp etti ama 2x serisini bee.

• 3000 serisi ekran kartı alana Watch Dogs Legion ve 1 yıllık Geforce Now hediyesi varmış.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Ah beeee keşke gerçek olsaaa..Fake make bir an böyle görmek bile mutlu etti beni valla eyv hocam 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Alın beyler sizin için stoğa getirdim. hatta %97 indirim de yaptım. Bu arada önceki atılan resimdeki arkadaş modellerin olduğu kısmın şeffaflığını kaldırmayı unutmuş. fake olduğu oradan anlaşılıyor. benimkinde şeffaflığı kaldırdım.

• Alamayacağımız şeyin davasını yapmamak lazım:D
  • En azından resmi ağızdan 2080ti-3080 arasındaki farkı bir oyunda bile olsa görmüş olduk.%40 a yakın fark atmış 2080 ti e.Muazzam bir değer.Zaten 2 hafta sonra 10 larca oyunda detaylı göreceğiz.Az çok kafamızda şekillendi en azından.
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    quote:

Şimdi soru şu 3070 500dolarsa 5700xt kaç para olmalı

Deri ceket kuru üzerinden mi hesaplamamı istersin bebeğim yoksa dolar mı?
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.