Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serinin en babası tanıtıldı.. Performansı merakla bekliyorum..

https://videocardz.com/press-release/evga-launches-geforce-rtx-3090-and-rtx-3080-ftw3-xc3-hybrid-and-hydro-copper-series

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Bunu unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 14 Kasım 2020; 20:9:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam yeterki foruma link atın anında uçururlar. 2 saattir duruyordu. Link atıldı anında gitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Hocam yeterki foruma link atın anında uçururlar. 2 saattir duruyordu. Link atıldı anında gitti.

6800xt 16gb olayından sonra baya soğudum 3080'e. zaten bu aralar stoklar arttı. fiyatlar düşecek.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

bence yarın birgin fiyatlar baya düşecek genel anlamda bi düşüş vargibi hayırlırsı bakalım takipteyim.

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

TR olarak gayet iyi fiyat acep daha da düşecekler mi ? ben Strix bekliyorum da bakalım onları da 10K da görürüz inşAllah en kısa zamanda

• Arkadaşlar RTX 3070 için herhangi bir oyun kodu kampanyası yok mu ?

• ottomanempiree O kullanıcısına yanıt

bu ne lan?

10.5k'ya sıfırı var..

n11 den bakmış 14k'ya görünce iteliyim demiş.

Memleket şizofren dolu.

Bu arada nvidia başlığında sizlere bunu yazmam abes gelebilir fakat 3070 alıyorsunuz arkadaşlar, 2017 yılı şubatında ben 1070 aldım ve onun da belleği 8GB

yani bu devirde sanki 8GB bellek az gelmeyecek mi? Resident Evil 3 oynadım ayarları arttıramadım çünkü 8GB bellek yetmedi dürüst olmak gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Kasım 2020; 20:25:22 >
  • Daante D kullanıcısına yanıt

Neresi iyi hocam, yapmayın. 9200Tl mi neydi yanlış hatırlamıyorsam. HB bile diğer firmalara ayak uydurmuş.

• Merhaba bu Gün kasayı değiştirdim ve ekran kartını bu şekilde monte ettim. Gpu sıcaklık değerlerim 5-6 derece arttı. Palit Rtx 3080 gaming pro kullanıyorum. 82-83 derece sıcaklık değerleri, şu an fan sesi can çok fazla 2700 rpm leri görüyor. Ne yapabilirim acaba bu durumun bir zararı olur mu?

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Zararı olmaz ama yasa 100 derece çalışır o kart. Mevsim kış bence normale al.

• ottomanempiree O kullanıcısına yanıt
    Bir ara forumda da oldu galiba o kart golden CİPS li.

• ReflexAction kullanıcısına yanıt

Halihazırda yok maalesef.

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Normale Aldan kastınız anakart üzerine takmak mı? Ve bir şey daha soracağım normalde max 330 w güç çekiyordu gpu bu gün bu kurulumu yaptım değişen hiç bir şey yok ama şu an 342 w çektiğini gördüm maksimum neyden kaynaklanır biliyor musunuz ?

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Evet anakartin üstüne takman. Anlık öyle gözlemlemiş olabilirsiniz.

89 derece ve üstüne maruz kalan o minnak devreler zamanla gidecektir. Kalitesiz ise daha önce gidecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 14 Kasım 2020; 20:52:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harmonyt

siparişi verdim ilk görenlerdenim parayı karttan çekti,sonra siparişler kısmına gelmedi,bir süre sonrada parayı banka iade etti,sapma sapan birşey kaçtı kart.

• Boncuk gibi, tavsiye ederim, 2k Warzone full+ full 165/205 arası fps

• zZzerk kullanıcısına yanıt
    Aldım ben de ama takamadım daha İşlemci bekliyorum

• Bence o para bile ona çok fazlaydı. Tuf serisinin 8 bin TL nin altından satılması lazım. Dolar düştüğü halde hala insanları soyma peşindeler. 4 Gün sonra AMD kartlar piyasaya çıkacak acele etmenize gerek yok. Duruma göre değerlendirip alabilirsiniz.

• |Spetsnaz| kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki monitör 1080p ise 3060 seris/ 1440p ise 3070 seris/ ileriye dönük yatırım ise 3080 OC

• 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.