Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben pazartesi verdim siparişi dostum bugün geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aorus 3080 stok lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Tesekkurler! Ben aslinda dun aldim sabah hic beklemiyordum gamegaraj harbiden iyi firma cikti.

Aksam 4 gibi mailleri gezerken bir baktim takip numarasi girilmis.

• Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 TUF OC TUF-RTX3070-O8G-GAMING 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı 8.599,00 TL yerine 8.499,00 TL
    https://www.n11.com/urun/asus-nvidia-geforce-rtx-3070-tuf-oc-tuf-rtx3070-o8g-gaming-8-gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-1606241?magaza=7renk

• Ilikci I kullanıcısına yanıt

Bundan 1 sene önce 2080 Ti'lı High-End bir sistemi o fiyattan daha düşüğe topladık, 23 bin nedir yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 4 Kasım 2020; 10:55:35 >
  • marquin kullanıcısına yanıt

1.5 hafta öncesi.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Asus'un distribütörü bizimkileri kaz gibi yoluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya baya 8.5k’dan 3070 alan var ne desem bilemiyorum artık

Hataya 9.5k yapıp yine satar firmalar, böyle güzel müşterileri var nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 4 Kasım 2020; 11:20:1 >
  • Blackworms kullanıcısına yanıt

Evet hocam haklısınız. Power management yüksek performans yaptım ve skor yükseldi. Benim monitör 21:9 ve 5120x2160 çözünürlükte. Bu performansı biraz daha zorluyor.

Bu arada gamegaraj oyun kodunu yolladı. Web sitesinde yardım kısmına yazın size mail olarak dönerler.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Başlarım böyle işe!

Çektim tetiği, gamegaraj'dan Palit 3080 GameRock siparişi geçtim.

10300 gibi bi meblağa denk geliyor 6 taksitle.

Bekleyip amazon'dan alayım desem, 800-850€ arası bi şeye gelir, stoğa girene kadar da € 11-12 lira olur. O da 9000 lira falan yapar en iyi ihtmalle.

Aradaki 1000 lira farkı da ağrısız sızısız, mevcut kartıma kıyasla gürültüsüz oyun keyfime sayarım!

Hadi sağlıcakla.

• Black ops cold war kodunu alabilen var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Başlarım böyle işe!

Çektim tetiği, gamegaraj'dan Palit 3080 GameRock siparişi geçtim.

10300 gibi bi meblağa denk geliyor 6 taksitle.

Bekleyip amazon'dan alayım desem, 800-850€ arası bi şeye gelir, stoğa girene kadar da € 11-12 lira olur. O da 9000 lira falan yapar en iyi ihtmalle.

Aradaki 1000 lira farkı da ağrısız sızısız, mevcut kartıma kıyasla gürültüsüz oyun keyfime sayarım!

Hadi sağlıcakla.

en güzeli

hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Evet hocam haklısınız. Power management yüksek performans yaptım ve skor yükseldi. Benim monitör 21:9 ve 5120x2160 çözünürlükte. Bu performansı biraz daha zorluyor.

Bu arada gamegaraj oyun kodunu yolladı. Web sitesinde yardım kısmına yazın size mail olarak dönerler.

Yorumlarını alayım mı hocam ne düşünüyorsun ön sipariş verdiğim rog iptal edilip alınır mı?

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Dün yoğun bir telefon trafiği yaşadım.

Eksa'yı aradım Gamegaraja ürünler gelmiş neden Dnet'e ön siparişleri temin etmediniz. Gamegaraj sizin değil mi dedim. (jumbum sistemlerinde Dnet olarak gözüküyor.)

Eksa: Gamegaraj kardeş firmamız tamam ama binalarımız bile ayrı dedi. Bize herhangi bir kart girişi olmadı. 9 Kasım haftası giriş gözüküyor. Dnet'in 10 adet gamerock siparişi gözüküyor dedi. Kartlar geldiğinde ön siparişleri verilir dedi.

Jumbum'a Eksa'nın cevabını söyledim.

Jumbum: Siparişlerimizin olması kesin teslim olacağı anlamına gelmiyor maalesef bizde strese giriyoruz yolun başında 3 gün sonra stokta bilgisi bize gelmemiş olsaydı ön sipariş zaten açılmazdı.

Genelde bu tip ürünler ülkeye 15 er günlük periyodlarla ile gelir yıllarca böyledir.

Ortada belirsizlik hakim 9 Kasım haftası gelmezse bumbum olabilirim.

Siparişi iptal edip aynı karta ekstradan 1500 TL ödemek istemiyorum çünkü işlemci için bütçe ayırdım.

Şimdi iptal etsem kartlar 9 Kasım haftası gelirse büyük pişmanlık yaşarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gedikpasha -- 4 Kasım 2020; 12:2:16 >

• Ürün geldiğinde saticiya haber vermesi için ricada bulunmustum.Palit gamerock 9100 TL adınıza garantili isteyen mesaj atabilir. İlk mesaj atan kişiye ilstisim bilgilerini verecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Yorumlarını alayım mı hocam ne düşünüyorsun ön sipariş verdiğim rog iptal edilip alınır mı?

Alıntıları Göster

9850 tl olmuş oda gerçi 1000 tl kadar fark var arada aldığım fiyatla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senhsey

Gariban 3070'i çift fanlı modeller ne zaman stoğa girer arkadaşlar?
    Birde ben uzun süre kullanıcam aldığım zaman , rx 6800 vraminin iki kat daha fazla olmasından dolayı uzun soluklu daha iyi bir tercih olur mu?

tabiki olacaktır.nvidia 2k çözünürlük için kart yapıyor fakat 8 gb koyması tam kurnazlık.anca dsslr teknolojisi ve driver sorunsuzlugu olacak nvidia tarafının cezbedici özellikleri

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

Teşekkur ederim, ilk yazmak bana nasip oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: irontakerr

Teşekkur ederim, ilk yazmak bana nasip oldu.

driver diye diye gözümüzü öyle korkuttularki,hayatımda hiç amd ekran kartı kullanmamama rağmen almaya korkuyorum açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.