Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HexfeT

Kuru 8.5 alsak kargo ve vergi hariç 936$ yapıyor. Kartın msrp fiyatı 810$

Amazon.de de geçenlerde açılan kısa süreli ön siparişte benzer şekilde fiyatın artmış olduğu görüldü.

Ne yaptın sipariş verdin mi sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır. Zaten $-TL alıp başını gitmişken bir de dolar bazında kazık yemeyelim. Her şey dahil 860 Euro bedelli 17 Eylül Amazon.de ön siparişim duruyor. Güya 5-11 Kasım teslim dediler. Karttan çekim girişimi olmadı daha, bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 4 Kasım 2020; 7:31:16 >
  • Büyük bir iskandinav online satış sitesi rakamları açıklamış

Adamlara bukadar zaman içinde toplam 800 3080 gönderilmiş. Launch sırasında sadece 100 3090 varmış stoklarında

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/jnjxa6/data_rtx_30_cards_received_by_danish_retailer/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gariban 3070'i çift fanlı modeller ne zaman stoğa girer arkadaşlar?
    Birde ben uzun süre kullanıcam aldığım zaman , rx 6800 vraminin iki kat daha fazla olmasından dolayı uzun soluklu daha iyi bir tercih olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senhsey -- 4 Kasım 2020; 9:12:20 >
  • Aslında bu fiyatlar yüzünden baya soğudum ama olmadan da olmuyor, sistem hazır ekran kartı yok 720p oyun oynuyorum anca

• Ekran kartlarının fiyatlarının kaderi 1-2 saate belli olur. Ya düşer ya çıkar. ABD seçim sonuçlarına bağlı olarak Doların tepkisine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Ekran kartlarının fiyatlarının kaderi 1-2 saate belli olur. Ya düşer ya çıkar. ABD seçim sonuçlarına bağlı olarak Doların tepkisine bağlı.

Belli olmaz katakulli girerse işin içine tekrar sayım başlarsa bide 1 haftayı bulacağı söyleniyor bi haftada dolar da 10 u görür bizde rahatlarık. Artık hesaplarken zorlanmayız

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aressx -- 28 Kasım 2020; 14:11:32 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aressx

8425 tl yazık cidden. Sırf rog diyede 3070 e o parayı vermem açıkcası 3080 palit alır geçerdim yerinde olsam bütçe yoksada biraz zorlayarak.

• Sanırım hepsiburada için beklemek hataymış alanlar mutlu mesut kullanıyorlar 3080 kartları. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

ROG Strix 3070 OC modeli 650(5500TL) dolardan satılıyor. Hepsiburada da ise 8400TL civarı satılıyor. Vergi + karlar ile birlikte arada %52lik bir fiyat farkı var bu normal mi? Kafayı yemek üzereyim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 4 Kasım 2020; 9:18:22 >
  • Evet benim kumarım biter

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• aressx kullanıcısına yanıt

Vatanda 9k ya satiliyordu keske oradan alsaydin.

• Beyler 3070 4805e gelmiyormuydu ne bu fiyatlar yauv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Bu asusun 2 fanli modelini almaya degermiydiki bu fiyata. Dolar ve Euro artıyor sürekli.

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Bende bekliyorum dun kargoya verildi yarin gelir diye umit ediyorum.

• Sıfırdan sistem topladım, eski sistemin parçalarının hepsini sattım, 2 hafta öncede ekran kartımı sattım, o yüzden artık stok takibi yapmak istemedim, hedefim 3070 almaktı, 1080P 144 hz monitörümden dolayı.

Dövizin durumu da ortada günden güne sürekli artış içinde, 3070'lerin 7500-8500, 3080'lerinde 9500 ve üzerine fiyatlarının oturacağını düşünüyorum, bana göre de vermiş olduğum fiyat açıklanan fiyatlara göre yüksek. Umarım fiyatlar düşer fakat ben Ülkemiz şartlarında fiyatların gerileyeceğini düşünmüyorum, o yüzden 300-500 liranın hesabını yapmadan almak istedim.

• 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.