Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve şunuda unutmayın 6000 serisinde kullanılan bellekler 14gbps, nvidia 3080-3090 19.5gbps kullanıyor.

• Lenneth- kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğiniz yurt dışı için geçerli ama hala nvidia ın elinde çok daha iyi bir sürücü desteği, dlss (şuan için hala rakipsiz),ve rtx voice gibi ekstra yazılım destekleri de var yani. Bu jenerasyonda ki AMD sürücülerinin halini gördünüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SLaYeR kullanıcısına yanıt

ne sundular? rt var dediler ama testlerde açık şekilde test sonucu sunmadılar. çakma dlss var birde işte:) bide 650 dolar dediler ki lan 50 dolar için mi bu kadar tantana

• 3070 gelecekte ... gelene kadar dolar 9 olacak gibi bu gidişle de 3080'in çıkış fiyatına 3070 alacağız  

• İnfinite cache patlamaz ise(vay oyun desteği isterim vay surucu ile cozerim kısmını kastediyorum) beklentim yükseldi, özelikle 80cu fena duruyor. w/p de düzeltmişler , rdna daki aptal surucu sorunları olmaz ise sırf meraktan alırım gibi duruyor.

ryzen 5xxx serisi ile performansı bir tık arttırdık olayı bana eskiler hatırlar spider platformunu anımsattığı için beklentim yok açıkcası.

Sonuc olarak şaşırttı 3070e rakip olur diyordum bayağı 3090na kafa tutuyor görünüyor.

Lisa abla seviliyorsun.

• ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    Ben 5700 kullaniyorum, amd fan boyu degilim. 2000 de nvidia tas gibiydi ama hakedene hakkini vermek gerek.

Istedigi kadar nvidia voice olsun, onceden konusmuyormuydu insanlar konusuyordu. Yayin yapmiyormuydu yapiyordu.

Bu nesil amd ezdi gecti, nvidia simdi super tilari cikaracak son kullaniciyi madur edecek. Bu nesil bazinda nvidia savunacak birsey kalmadi bence

Hocam o mantıkla bakarsan insanlar önceden oyun oynamıyor muydu ya kadar gideriz.

Ham kas gücü olarak rx6800 daha iyi olabilir. Ama sorunsuz çalışması stabilite ve fiyat olarak hala rtx 3070 daha önde benim gözümde

• Benim kumarım burada biter arkadaşlar.

Zaten 3080 beni kesmeyecekti. 3900'a o kadar para vermek istemiyordum. 1000 dolara 3090 üzeri performansı koydular. Amd işlemciler ile zart zurt arttırılmış performans değil ise gösterdikleri;

kumara F5 tuşu ve 6900xt ile devam ediyorum   Biz alana kadar 3080ti filan gelir artık.

• Yanlız paylaşılan test verilerinde aşağıda rage mode , smart access memory yazıyor. Yani biraz şişirilmiş veriler olabilir.

• ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    O nasil bir mantik anlamadim dostum. Ben son kullaniciyim, en iyisi ve en mantiklisi hangisiyse onu alirim. Bu nesil nvidia patladi bu bir gercek sen istiyorsan nvidia alabilirsin tabii.

Amd surucu bitti birde, son updatelerin hicbirinde hata almadim. Neyse hayirli aksamlar dilerim

• nvidia 40dk software anlatti amd dumduz fps falan dedi kapadi. hic tatmin olmadim. fiyati daha dusuk yapsalar mantikliymis. stok sorunlari da olmayacak muhtemelen gddr6x kullanmadiklarindan. nvidia still wins.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Kardeş adamlar 649 dolara 16 vramli 3080 tokatlayan kart tanıttılar zoruna giden ne daha ucuza daha yüksek performans alıyorsun , yolunmayı seviyorsun heralde para senin para bana ne giren sana giriyor 😁

• GN videoyu saldi direkt bitirince atabildim. pek bir ekstra bilgi yok gibi. ama dediginiz gibi rage mode ve infinite cache muhabbeti dahil o gosterilen fpslere. yani muhtemelen sisirip sundular. o dokumani gosteriyor steve.
    https://www.youtube.com/watch?v=haAPtu06eYI

herkesin kendi tercihi tabiki de son kullanıcı olarak herkesin kendi ihtiyaçları var sonuç olarak.

İyi akşamlar

• test için 5900x işlemci kullandık yazıyordu tanıtımın sonunda.

düz 500 dolar olsaydı iyiydi 6800.

• Bu konuda bu amd sempatizanligi nedir? Hayatin her alanında olduğu gibi kendinize para kazandirmayan ancak kendi cebinizden harcadiginiz elementlerin fanatikligini yapıyorsunuz. Sizin icin daha iyi teknoloji daha ucuz fiyata alinabilir olan tercih sebebi olmali. Bunda fanatiklik yapacak bir durum yok ki? Insanların kendi harcayip bir de fanatiklik yapmasina anlam veremiyorum. Her konuda aynı kafadasiniz. Futbol takimi, alinan bir ayakkabi, bir marka, bir araba, bir televizyon.. Amaç nedir? Yani en nihayetinde size ne kazandırıyor? Durumunuz ciddi dusundurucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx 6800 çok tatlı bir kart olmuş yanlış görmediysem 16gb ve 250watt 'tı

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Hala tokatlayan diyor ya neyi tokatlamış çıkınca göreceğiz komedi gibi tanıtım oldu. Orda yapılan testleri bırak 3080 in inceleme testlerine bak bakalım hangi oyunda kaç fps veriyor rt ve dlss ile zaten fark atar

• Gerçek testleri beklemek lazım. Ondan sonra karar veririz artık. Testler çıkış tarihinden önce çıkarmı acaba?

• Rekabet süper birşey, şimdi Nvidia 3090 için stok göndermese de olur, nitekim yaşanan 3090 soykırımı. Kim daha düşük performans için 500 dolar fazla verir? Bu sayfalar 12-13 binden satılan 3080 bile gördü. Şimdi o paraya 3090 killer alınacak.

Sevgili ♥ Nvidia kısa sürede hizaya gelir, yüksek hafızalı indirimli modeller yoldadır. Yakında güzel fiyattan 20 GB 3080 görürüz, 3070 ti bonusu olur.

Sabredenler kazandı, yatırım tavsiyesi değildir ;)

• 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.