Şimdi Ara

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
15
Favori
24.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, tatildeydim bir süredir.

Ekledim, kartınız hayırlı olsun. Değerler, fotoğraflar, kısacası özenli paylaşımınız için teşekkürler. OC denemeleriniz olursa onları da ve başka bilumum test sonuçlarınızı da bekleriz.
  • Eski OC testim, burada 2088 Mhz çalışıyor.

Yeni OC testim de 2150 Mhz çalışıyor. Bir ara yeni resimleri eklerim.

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • Buyurun hocam
    [simage]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü][/simage]

İnceleme konusu
    https://forum.donanimhaber.com/m_119154356/tm.htm
  • Gtx 1060 alındı ekler misiniz ?
    NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 2 Ağustos 2016; 20:08:53 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    acaba maksimum sıcaklığı nedir? internette 71-72 gördüm ama ona da pek inanasım gelmedi.

hayırlı olsun
  • Dostum oyunlari daha yuklemedigim icin birsey diyemiyorum.

Su an xcom enemy within adinda eski ama cok guzel bir oyunu oynuyorum ama buda karti gudim zorlamayan bir oyun msi afterburnere gore oyunu oynarken 47 derecede calisiyor ve fan sesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Gtx 1070 ROG Strix OC benide ekleyin hocam Degerler hafta sonu eklenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, kartınız hayırlı olsun.

Ekledim, diğer paylaşımlar geldiğinde değerlerinizi de eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 3 Ağustos 2016; 23:23:56 >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Kartınız hayırlı olsun. Paylaştığınız SS'ler ile ilk değerinizi ekledim. İlk değeriniz de, 2. değeriniz de iyi düzeylerde. Değerlerde güncelleme olursa düzenleriz pek tabii.
  • Tekrardan kartınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız. İncelemeniz de gayet fikir verici, ilk sayfaya da ekledim. İncelemeniz içerisinde de yorumlarımı belirtmiştim zaten.

İlerleyen günlerde hem inceleme konunuzda hem de arzu ederseniz burada da yapabildiğiniz sürece çeşitli paylaşımlarınızı bekleriz.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Eklerim tabii ki, kartınız hayırlı olsun. İlk GTX 1060 üyesi olarak eklemiş olduk sizi.

Konu içerisinde diğer üyelerimizin paylaştığı gibi sizden de sensör SS'si görürsek iyi olur. Değerlerinizi de eklemiş oluruz. Akabinde UH 4.0 gibi bilumum istediğiniz testleri de paylaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

Asus Gtx 1070 ROG Strix OC benide ekleyin hocam Degerler hafta sonu eklenecek

Ekledim kartınız hayırlı olsun. Değerleri de siz eklediğiniz zaman ekler düzenlerim.

• Ekledim dostum yalniz birde bu kartın overclock modu var bi ara onuda paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 4 Ağustos 2016; 1:19:55 >
  • e geldik ekle bari hocam :) gtx 1060 msi gaming x
  • 1060 arasına ekler misiniz hocam? bugün geldi kendileri.
    MSI GTX 1060 GAMING X 6G
    akşam veya yarın inceleme başlığımda diğer detayları da olacak.

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • Gigabyte GTX 1060 Gaming G1, teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedi bedri

1060 arasına ekler misiniz hocam? bugün geldi kendileri.
    MSI GTX 1060 GAMING X 6G
    akşam veya yarın inceleme başlığımda diğer detayları da olacak.

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

Kasa Üzerindeki İlk Görselleri:

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

Bunlar henüz ilk kareler. 368.81 sürüm driver kurulumda kartı tanımadı. Ben de 368.95 versiyonu kurdum sıkıntısız tanıdı.

İnceleme Başlığım:https://forum.donanimhaber.com/m_119251473//tm.htm#119251473

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedi bedri -- 5 Ağustos 2016; 23:59:13 >
  • ASUS GTX1060 GDDR5 6GB 192Bit Nvidia Dual GeForce DX12 Ekran Kartı

benide ekleyin
  • katılım çok az klube... sadece benim verdiğim gtx 1080sayısı 5 burda hiçbiri yok klupde 14kişi gözüküyor ama gtx 1080 alanların sayısı +5daha eklenir.

çağıralım konuya
  • Selamlar.
    Evga Gtx1080Fe.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.