Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1060 , GTX 1050 Ti , GTX 1050 ANA KONU (İncelemeler geldi) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.521
Cevap
29
Favori
57.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NVIDIA GTX 1060 , GTX 1050 Ti , GTX 1050 ANA KONU (İncelemeler geldi)
  • Arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Asus Gtx 1050 Ti ile aranıza katıldım
  • SeagateWD S kullanıcısına yanıt
    Güç kaynağından değil hocam sorun voltaj kilidi yüzünden 1911mhz üzerine çoğu 1050 serisi çıkamıyor!
    gtx 1000serilerinden bu sorun mevcut kartı üretenler böyle bir kilit koymuş biraz üstüne çıktınmı cort!
    şansın yaver giderse şansı az voltaj isteyen çipe denk gelirsen ancak o şekilde çıkabiliyorsun!
    altta incelemem

https://forum.donanimhaber.com/inno3d-geforce-gtx-1050-ti-compact-incelemesi-ekran-kartlarinin-matruskasi--126111267
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Güç kaynağından değil hocam sorun voltaj kilidi yüzünden 1911mhz üzerine çoğu 1050 serisi çıkamıyor!
    gtx 1000serilerinden bu sorun mevcut kartı üretenler böyle bir kilit koymuş biraz üstüne çıktınmı cort!
    şansın yaver giderse şansı az voltaj isteyen çipe denk gelirsen ancak o şekilde çıkabiliyorsun!
    altta incelemem

https://forum.donanimhaber.com/inno3d-geforce-gtx-1050-ti-compact-incelemesi-ekran-kartlarinin-matruskasi--126111267

Hocam siz cevap verene kadar dönüştürücü bozuldu

• Gtx 1050ti almistim performansi tatmin etmedi geri verdim bugun gtx 1060 6gb mini siparisi verdim umarim pisman olmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _GhostWarrior_ kullanıcısına yanıt
    R5 1600 alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çift fanlı herhangi bir 1060 6gb yerine ITX tek fanlı 1060 6gb alsam ısınma ve fps konusunda sorun yaşar mıyım ?
  • Assassino! kullanıcısına yanıt
    İade mi ettim o hangi mağaza 😕😯

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Pardon sattım diyecektim. 14 gün süresini kaçırdım vatandan o yüzden sattım.
    Ha tamam :) heyecan yaptım.

1060 kullanıyorum bende Asus

• byJuck kullanıcısına yanıt
    :) PUBG oynuyorsan performansı nasıl? 1050ti ile ultrada 30-35 oynuyordum. Umarım 1060 6gb 45-50 üzeri oynatır.
    Yok oynamadım :/

• O kadar ekran kartı aradık, saatine saatine stokları kontrol ettik yurtdışından haftalarca kargo bekledik; GTX 1060 6GB aldık; oynayacak oyun yok Ekran kartının canına okuyabileceğim babayiğit oyun tavsiyelerinizi bekliyorum

World of tanks oynuyorum karta yük binmedigi için fanlar dönmüyor

• Gtx 1060 almayı düşünüyorum . Fiyatlarda bir düşüş bekleniyor mu arkadaşlar ? Şuan aşırı pahalı
  • Zotac 1050ti OC aldım.https://www.amazon.co.uk/LG-M227WDP-22-inch-1080p-Monitor/dp/B001NEI7E8 şu monitöre sahibim, hdmi olarak bağladım fakat hiçbir görüntü alamıyorum. Şuan hdd boş, ne yapmalıyım ?
  • GTX 1060 MSI 6GB olan modeli kullaniyorum. Made olayi patlamadan once hepsiburadada 1400 lirq civari satiliyodu bekledim indirme girdi 1200 liraya aldim 3 4 gun sonra kart 2bin lira oldu. 1080p icin en mukemmel kart. Monitorunuz 1080p uzeri degilse bu karttan daha yuksek bir kart almaniza gerek yok suana kadar butun baba oyunlari full ayarlarda 60 fps uzerinde oynatabiliyor. Ama 2bin lira verilmez en fazla 1500 tl. Gercekten yeni bilgisayar toplayanlar icin ortam cok kotu. Kil payi kurtulmusum.

• Arkadaşlar 1050ti almayı düşünüyorum i5 3470 ile darboğaz olur mu

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Kullananlar vardı bir sorun yasadiklarını görmedim.

• Uygun fiyatlı bulduysanız alabilirsiniz. i5 3470 o kart için gayet yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 27 Temmuz 2017; 13:50:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.