Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

5 yıl olan uluslararası garantisidir. Amazonla bir alakası yok. Size bir onay-bilgi içeren mail gelecek ve onu saklayacaksınız. Gereken durumda yazıcıdan çıkarıp ürünle birlikte yollayacaksınız Zotac'a.

şimdi amazondan zotac kart aldım diyelim 5 yıl garantim oluyor yani öyle mi ? peki zotac a yollucaksınız derken neredeki zotac a göndercez hangi ülkeye? kargoyu kim karşılayacak bunlar hakkında da bilginiz var mı acaba ?
  • Yeni Titan X;su altında en az eski mimari maxwell kadar O.C potansiyeline sahip olursa(1000 Mhz lik Gpu' da,+250 mhz gpu rahat çıkılıyordu) ozaman fiyatına yakışır birşeyler yapmış olur.
    Titan X alacak adamda zaten referans soğutmaya bağlı kalmasın,o kartın hakkı su soğutmadır.Bu adamlarda yük altında 2 Ghz zorlamak isterler.
    Sıcaklık limiti ortadan kalktığı zaman kartın ortaya koyacağı ham performans önemlidir ve tabi nvidia bios kısıtlaması getirmemişse..
    Her ne kadar beklediğimizden düşük özelliklerle gelmişte olsa Titan X'e kalkıp alın size Titan X bumu yani tırt,peh demek biraz komik olur zira kartın sınırını görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BosnakBulut -- 4 Ağustos 2016; 0:50:26 >

• Bu test kafamdaki soru işaretlerini giderdi. Yeni köprüler çoğu oyunda ciddi bir fark yaratmamış. Bu köprüler piyasada yaygınlaşana kadar eski köprüler gayet kullanılabilir görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 4 Ağustos 2016; 1:12:01 >
  • Birkaç 3D mark testi yapıyorum. Kartı biraz kurcaladım ve hala devam ediyorum. Şuan en hızlı yaptığım OC ile +140 clock +500 mem ile stabil benc alıyor. 2126 Mhz GPU saat hızında, 4500 (9000) Memory stabil gidiyor.

Kartın fabrika çıkışı boost hızı 2012 Mhz oluyor. ısı arttıkça 2000, 1987 Mhz diye düşüyor auto fan hızında. Maksimum 63c gördü fanlar %78 civarına çıkmış. Gayet sessiz fan sesi çok az duyuluyor.

Ben çok memnun kaldım. Belki yetiştirebilirsem 1 2 de oyun testi yapar yatarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    ankaland kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir ibare var hocam. Belki yakında eklenir sizin kart.
    "Products can be removed from or added to Step-Up availability at any time."

Hangi ülkeleri içerdiğini tam olarak bilmiyorum açıkcası. Benim 1070 SC'yi kayıt ettiğimde, ürünler kısmında step-up teklifi çıkmıştı. Detaylı incelemedim. Belki EU bölgesinde görünüyoruzdur.
  • Strix 1070, Oc modeli ile aranızdayım. Vakit bulunca bir iki test ve kartın görsellerini ekleyeceğim.

Şimdilik deneyimlerim, Cw problemi yaşamadım. Boştayken sıcaklıklardan etkilendim, fanlar dönmüyor ve 37-40 arası geziniyor. Sistemde dpc latency mevcut. Driver sürümüm 368.81 / Not kart Türkiyeden alınma.

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 4 Ağustos 2016; 4:41:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı uğurlu olsun hocam, bak tam gönlüne göre bir kart çıktı seninki.

umarım sorunsuz, belasız ve büyük keyifle uzun zaman kullanırsın.

edit: bana da bir şeyler geldi nihayet.

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 4 Ağustos 2016; 8:00:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ankaland

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: medusa96

siz 1080 ftw yi iade mi edeceksiniz ?

Henüz ne yapacağıma karar vermedim. Ya iade edeceğim yada satacağım.

hocam iadelerde gümrük iadesi oluyor mu?? oluyorsa iade daha iyi olur.. bende kartı bekliyorum.. cw çıkarsa iade edeceğim.. direk..

o para amazona gitmiyorki sana iade etsin.biraz mantik.

• Benim sc aldığım fiyattan 20 lira fazlasına ftw satıyor amazon Bende gram şans olsa şaşardım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Birkaç 3D mark testi yapıyorum. Kartı biraz kurcaladım ve hala devam ediyorum. Şuan en hızlı yaptığım OC ile +140 clock +500 mem ile stabil benc alıyor. 2126 Mhz GPU saat hızında, 4500 (9000) Memory stabil gidiyor.

Kartın fabrika çıkışı boost hızı 2012 Mhz oluyor. ısı arttıkça 2000, 1987 Mhz diye düşüyor auto fan hızında. Maksimum 63c gördü fanlar %78 civarına çıkmış. Gayet sessiz fan sesi çok az duyuluyor.

Ben çok memnun kaldım. Belki yetiştirebilirsem 1 2 de oyun testi yapar yatarım.

Belleklerin kalitesine bağlı olarak 9400 civarına kadar arttırabilirsiniz.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam belleklerin gideri var. Bendeki takoz 9.5GHz bellek 2138-2055MHz GPU ile bench alıyorsa senin ftw daha bayağı gider. 750 bellek 120 gpu.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Can sıkmaya gerek yok.

quote:

Clock speed is different on the ftw. FTW has two vbioses. Cooling is the same on both. Vrm is different on the ftw. FTW includes rgb led while the sc doesn't.

quote:

If you don't plan to put it under water to go for some high overclocking, just get the SC.
    There's little sense to get a FTW if all you'll do is air cool since they will both overclock similarly. Unless you really really want those lights of course lol.

demiş Evga forumundaki abilerimiz.
  • boş ver hocam, kartından memnunsan gerisi hikaye.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    5 yıldır kullandığım kartlara oc yapmadım, buna da yapmayı düşünmüyorum ama 20 lira fazlasına da ftw iyi giderdi hani. Şimdi elimdeki kart için değişim istedim, kafasına göre restart atıyor yükte. Tek stabil olduğu oyun AC unity. 1 defa bsod aldım, onda da donanım hatası. Whea uncorrectable error. Yenisi yolda, bekliyorum işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Benim sc aldığım fiyattan 20 lira fazlasına ftw satıyor amazon Bende gram şans olsa şaşardım zaten.

yok yanılıyorsun hocam.. sende de bende de ŞANS ÇOK.. Tek sorun bizdeki KÖTÜ ŞANS..
  • o zaman iade ediyorsun ve çakıyorsun FTW siparişini, en kolay çözüm.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam gpu arttırmadan bellekler ne kadar gidiyor? Sadece öyle bir bench alıp belleklerin getirisini gösterebilir misiniz?

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• şimdi 1080p için 1070, 2k için 1080, 4k için titanmı alınacak son oyunları ultrada oynamak istersek.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    ankaland kullanıcısına yanıt
    Yolda dediysem İstanbul'da. Gümrük durumuna bağlı olarak bugün veya yarın gelecek muhtemelen. Latency ve restart sorunu olmasın, CW aynı seviyede olsa da sorun olmaz kullanırım öyle. LED ile işim yok zaten, kasa yanda duruyor ışığını gören yok. Fanlar azcık devirlenince bastırıyor CW sesini. Dün denedim, GPU'ya abanmak pek bir şey fark ettirmiyor ama belleklere yapılan 50MHz bile daha fazla fark ediyor ve 9GHz göremeyen görmedim daha. 2GHz-9.4GHz stabil sorunsuz kullanayım fazlasında gözüm yok.

@ankaland

Hocam o daha doğru aslında. Elektronik tamamen şans işi ki bende olumsuz ne varsa üst üste getirecek kadar çok kötü şans var. 1 hafta evde yoktum, 1 hafta sonra geldiğimde pc restart atıyor. Baktım ki 3.3V kanalından az voltaj geliyor. PSU mu bozuk derken kablo oynamış. Duran kasada kablo nasıl oynuyor onu da çözemedim. Sonra driver sorunu mu bir şey çıktı üst üste geliyorlar hep. Tatile gdieceğiz, darbe oldu, yurtdışı çıkışlar kapatıldı kaldık evde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 4 Ağustos 2016; 9:23:49 >

• xyro kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen öyle. Görsel olarak etkisi çok az olan bazı ayarları(Extended distance scalling, 8xAA mesela) kısarım dersen 1070 2K da götürür.
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.