Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zotac 1070 amp ed ı pc ye takıp win 10 pro yu yeniden kurduğumdan bu yana pc de bir problem olduğunu hissetmiştim ama tam olarak sorun ne onu çözememiştim şimdi sorunun ne olduğunu tespit ettim.

tesadüf olarak uzun zamandan bu yana izlemek istediğim bir diziyi indirdim görüntü var herşey mükemmel ama konuşma sesleri yok mesela dizide gürültü olsa ses çıkıyor konuşma sesi hiç yok. bunun dışında youtube da görüntü ses konuşma herşey var. mp3 dosyaları sorunsuz çalışıyor ama indirdiğim dizinin hiçbir şekilde konuşma seslerini çözemedim. fazla pc başında vakit geçirmediğim için yeni buldum sorunu. 2 gün önce de ana kartın ses yazılımını talan etmiştim olmadık dünya kadar ayar yapmıştım. ama sorun ne o zaman anlamamıştım. ses le alakalı tespit edebildiğim 2 görüntü var

denetim masası ses

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

aygıt yöneticisi.
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

güncelleme yapmıyor.

bu sorun yeni ekran kartından sonra oldu eski kartta bu sorun hiç yoktu. alakası varsa çözüm hakkında fikri olanlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 2 Ağustos 2016; 22:50:02 >

• Dizi kodlu sizde Codec yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    program tavsiyesi?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    nvidia driverı kurarken özelleştirilmiş kurma seçeneğinden nvidia ses driverlarını iptal edip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz eğer o şekilde kurduysanız. özellike 3d ve ses driverları nvidia da sıkıntı çıkarabiliyorlar.
  • Titan X Pascal Vram'i 12GB mi? İlk haberi yapıldığında 24GB deniliyordu?
    Yoksa iki ayrı Titan model olma ihtimali var?
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    3.05 GB sanırım tam bilmiyorum. Güncelleme olarak sıkıntısız kurulabilir.

• ankaland kullanıcısına yanıt
    Nerelerde okudunuz acaba? Benimde kaç gündür endişeli bekleyişim devam ediyor. Yarının dananın kuyruğu kopacak. Hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bir umut kurduk güncellemeyi, yeni kartın sorunları belki gider diye ama fayda etmedi.

Ban buna üzüldüm işte şimdi. Bir umuttu bekledim belki düzelir diye ama çare olmamış.

• Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    nvidia driverı komple silip tekrar kurdum ses driver ını seçmedim ama malesef sorun çözülmedi. codec olayı için program indirdim birkaç tane o da çözmedi görüntü geliyor konuşma sesi çıkmıyor. bazı filmlerde konuşma sesi var bazılarında yok. hdd ye kayıtlı filmlerden bahsediyorum. youtube da sorun yok konuşma sesi geliyor
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    driver booster ile deneyin isterseniz benim pc den ses gelmiyodu format sonrası, driver aramayla uğraşmamak için bu programla yüklemiştim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

ZOTAC GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X 256bit AMP Extreme 1070 Amp den daha uzun değil mi? ben de 1070 var kasaya tam sığdı.

Kartın 1070 ini görmedim ama netde boyları bulunur diye tahmin ediyorum.
  • CominqSonqS kullanıcısına yanıt
    Programı kurdum 17 adet eski driver güncellemesi yaptı yine de sorun çözülmedi. Win7 kurup denerim bir ara

• hdamar kullanıcısına yanıt
    Hocam o makinede 60 fps nin altına düşmediğin için g-sync ile v-sync in farkını anlayamazsın ki. Kapalı yada açık deneyip farketmişsindir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Nerelerde okudunuz acaba? Benimde kaç gündür endişeli bekleyişim devam ediyor. Yarının dananın kuyruğu kopacak. Hayırlısı bakalım.

hocam Evganın forumlarında, youtube videoları, donanımhaber alıntı paylaşımları, m.reddit diye bir site var orada durumdan rahatsız olan bir kullanıcı var.. genelde dedikodu şeklinde paylaşım var.. diğer karttan 1 tane satılıyorsa evgadan 30 tane satılıyor.. bu nedenle diğer kartlara nazaran evgada daha fazla şikayet çıkması gayet olağan ama insan durumdan rahatsız oluyor işte.. kartta tahammül seviyesinin altı cw çıksa sorun yok ama kart basbayağı öterse iade için uğraşacağım.. artık amazon iadesi nasıl oluyorsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan666

quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

Şu soru aklıma geliyo FE kartlar daha mı kaliteli?

Bu konun bi 50 sayfasında bu tartışılmıştır, sonuç halen flue.

AMP extreme, Galax HOF, EVGA FTW gibi en tepe modeller hariç piyasadaki birçok versiyondan daha iyiler FE'ler. Bu tepe modeller de ağım şahım bir performans farkı vermiyor. Daha iyi soğutsun ve OC'ye gerek kalmadan default OC'li çalışsın ve daha ucuz olsun falan diyenler ASUS STRIX, Gaming x veya FTW/SC'ye yöneliyor.

ASUS Strix 1070 OC sahibiyim ama Asus 1070 F.E almış olmayı isterdim. Aslında aldım 1070 FE netten ama kargolanmadı ve fiyatı 200 TL daha pahalıydı. Ondan son anda 1070 ROG Strix O8G' ye döndüm.

Birsürü soru isareti oluştu bu 1....serisi ile.
    En baba 1080 kaç MHz goruyo GPU mesela.
    Ben hicbirsey yapmadan 2050MHz ı gördüm oyunda.

2 güç girişi gereklimi?

Custom kartların tek avantajı şu an icin sogutma görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

nvidia driverı komple silip tekrar kurdum ses driver ını seçmedim ama malesef sorun çözülmedi. codec olayı için program indirdim birkaç tane o da çözmedi görüntü geliyor konuşma sesi çıkmıyor. bazı filmlerde konuşma sesi var bazılarında yok. hdd ye kayıtlı filmlerden bahsediyorum. youtube da sorun yok konuşma sesi geliyor

hocam film internet kapalıyken açın.. muhtemelen ana kartınızda KILLER diye tanıtılan internet çipi vardır.. bu nedenle internete öncelik veriyor.. film sesi arkadan eko şeklinde cılız veriyordu..
    Anakart modeli yazar mısın hocam?? artı donanım yükleme de yükleme yapılmamış görülen durumda muhtemelen ekran kartının ses driverıdır..
  • Merhaba arkadaşlar arkadaşıma sistem topladık fakat bf3 bf4 60 fps üstü çıkmıyor monitor 60 hz technopat da benzer konu var cs go düşük gpu kulanımı
    İşlemci i5 6400
    Ekran kartı msı gtx,1070
    ram 8gb
    anakart msı b150 bazooka
    psu 750 watt coler master
    Bench testi yapamadık arkadaş sabırsız sistemi kurar kurmaz götürdü kasayı

• enja kullanıcısına yanıt
    Dostum bu bölümde bir arkadaşın mesajı vardı.
    Der ki bf4 için; "ultrada vsync açarsam oyun icinde 60a sabitliyo fpsyi"
    Bunun ile alakalı olabilir diye düşündüm.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119122045

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 3 Ağustos 2016; 10:34:18 >
  • Monitörüm 1080p ancak 3d animasyon model işleriyle uğraştığım için cuda önemli benim için. 1060 alsam cuda düşük 1070 alsam 1080p için yüksek 1070 in cuda çekirdeği 980 den daha düşük ne yapsam ne etsem karar veremedim.

1200 tllere 1060 var 1700 tllere 1070 var hangisini alsam bilmiyorum bütçe sınırsız değil ama almışken iyisini alayım diyorum 4-5 sene HD7870 kullandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Önceki ekran kartım asus gt640 tı. Böyle bir sorun hiç olmadı aynı sistem aynı işletim sistemi. Sadece ekran kartı değişti. Kasanın ön kısmındaki 2 adet usb 3.0 slotu iptal oldu arka kısımda usb girişleri çalışmasa yandık. Anakartım asus z87a anakartın ses driverını sorunsuz yükledim zaten aygıt yöneticisinde sesle ilgili yüklenmemiş donanım görünmüyor. Bilinmeyen aygıt sesle alakalı değil sanırım. Eve gidince bir de interneti kapatıp denerim ama her defasında interneti kapatmak da pratik bir olay değil. Ya win10 da bişey var ya da ekran kartı driverında bana kalırsa sorun ekran kartı driverın da çünkü daha önce hiç böyle bir sorun çıkmamıştı

• 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.