Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MANNKO

Peki 2,5 sene boyunca elektrik faturası hesabı yapsak aradaki fark 150 doları geçer mi geçmez mi? Bunları da hesaba katalım..

vurmayin lan tamam

en azindan 980 ti sahipleri 1080 ti beklemeli yada yanina fiyatlar inmisken bir 980 ti daha cakmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan asus gtx 1070 strix ya da founders edition alsak garanti nasıl olacak? Asus alsak gsrantide sorun okurmu? Herkes evgayı öneriyor. Kargo ücreti ve vergisi nasıl hesaplanıyor tam olarak anlıyamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Ülkemizde strix modeli 2000TL teknobiyıtikde

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    1.Videoda hic bisey yok, o kadar fanin arasinda duymak icin efor sarf etmen gerek ve Cw den cok fan sesi geliyor , ama 2. videoo aman allahim cim bicme makinasi calisiyor sanki. Ee oyle cikarsada usenmeyip geri gonderirsiniz. Sonucda kart gelince herkez testini yapiyor.

Not: Mesaji diger yerden sildim buraya yazdim.

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    EVGA dışında uluslararası garanti yok.

Kargo ücreti ve gümrük vergisi satın alma sayfasında gösteriyor, ürünün fiyatıyla birlikte sana toplam kaç dolara gelceği yazıyor.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim amazondan alırsak mecbur evga alcaz artık bakalım acaba black firidayde büyük indirim olurmu bu modellerde?

• 1070 ftw ye güç kaynağım yetmediği için bunu almayı düşünüyorumhttp://www.hepsiburada.com/high-power-element-smart-750w-mavi-ledli-80-bronze-56a-12v-power-supply-hp-ep-750s-p-BD303944

4 x6+2 pin pci diyor bir sıkıntı göremedim başka önerisi veya tavsiyesi olan varsa onuda alabilirim
  • 649 dolara Strix 1080 kaptım Amazondan,ilaç gibi geldi burda 1000 dolara satıyor allahın belası vatan
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Anakarta sığarsa hepsinden bir tane alayım olmazsa eşe dosta dağıtırız

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Forumda konu açar çekiliş ile dağıtırız daha adaleti olur öyle
  • Şu Valley de 106 fps alan arkadaşlar nasıl aldınız onu imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bir ekran kartında ne kadar fazla faz varsa CW çıkma şansıda/ses oranıda aynı oranda artıyor. Gaming X modelinde de 10 adet var ve gaming x kullanıp cw siz model görmedim.

Gaming x kullanıyorum ve cw 2000 4000 5000 lerdede yok

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Ne kerizi estağfurullah, öyle bişey kastetmek istemedim. Arkadaşın Sistemi dengeli olmuş benim demeye çalıştığım oydu.

Olanak ve zevk meselesi bu. 1200 de alırsın 2x1500 de. Hayırlı olsun.

Her 10 senede bir form faktör ve/veya pin sayısı değişir. Günümüz tüketim evreninde bir alayım 10 yıl kullanırım mantığı genelde tutmuyor. Dinamikler daha çok "ihtiyacına göre al, sık al" şeklinde yönlendiriyor piyasayı.
  • Ben deneme yaptım 2 haftadır kullanıyorum gaming x de bende de cw yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kasama olsa düşünmeden alacaktım bende H115i ama malesef alamıyorum. hala H100 kullanıyorum memnunumda. belki 3-5 derece farkeder alsam ama kasa durumundan alamadım.

benimkine uyuyor da ben kendime değil bir arkadaşa aldım, kendisi pek haşır neşir değil.
    bence H100 ile H115i arası normal kullanımda o derece fark olmaz, aşırı OC'de belki.

ama içinden almak geliyorsa yine de demek ki kasayı değiştirme zamanın gelmiş hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 1 Ağustos 2016; 19:16:07 >
  • Her oyunda bu kadar ısınmıyor Witcher 3 kanını emiyor :D mantıken tabiki daha çok çalışması ömrünü kısaltır ama daha önce ekran kartımın fanının bozulduğunu hatırlamıyorum :D
  • kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Hocam universal olan guc giris cikislari pek degisicegini zannetmiyorum. Belki extra guc giris cikisi eklenebilir fakat bu durumda aparatlar ile bu sikinti giderilir. Dolayisi ile her 2-3 yilda bi 1 tane almakdansa ileriye yonelik bir urun almak daha mantikli kanaatimce.

• strato026 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende hatırlamıyorum
    Teknik durumu bu özetle. En temizi %70 80 aralığına çekip fanı rahatınıza bakın.
  • Nasıl iş anlamıyorum kart çıkarıyorsun ilan ediyorsun Agustos olmuş hala stok yok doğru düzgün. Olan stoklar saniyeler içinde tükeniyor. İyiki forumda bu siteden haberdar oldum. (NowInStock.net ) Allahrazı olsun paylaşandan
    seçtigim kartın stok durumuyla ilgili mail geldi. Hemen kaptım. 5 dakikada stok falan kalmadı... sözde stoğa girince amazonda mail atıcaktı ....

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 1 Ağustos 2016; 23:39:09 >

• İşin ehli arkadaşlara bir sorum olacak.

İ5 4690k ve 1070 gaming darboğaz yapar mı?

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Beyler lütfen bilgilerinizi paylaşın gtx 1070 için bu PSU yeter mi? @Bixsi hocam yanlış anlama açıklamanı okudum da bir kaç kişiden daha duymak istiyorum. Beyler lütfen bilgili arkadaşlar cevap verir mi?

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.