Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 549 yaparlar yine bence, keşke 499 olarak çıksa ama bakalım.
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Performans hakkında söylentiler ne ? 549 dolardan çıkabilir diyorum ben de.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Bugünkü kurla 2200 flan olur galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Konu ana konuya çevrilip güncellenmiştir ve güncellenmesine de devam edilecektir

Bu aralar pek forumla alakadar değilim, buradan takip ederim vakit buldukça.

Daha epey bir zaman olduğunu düşünüyorum kartların gelmesi için ama bakalım.
  • 2000 - 2500 arası satılır Türkiye'de.
  • Konu için teşekkürler. Bende gtx 1070 ve onun dengi r490 bekliyorum pusuda. Burdan paylaşım yapmak ve birbirimizi bilgilendirmek daha kolay olacaktır umarım. Herkese bol fpsli geceler
  • Kartların gelmesine baya zaman var daha evet , forumda her gun yeni konu açılmasındansa kartları gosterseler bile tüm dedikoduları vs bir yerde paulaşırsak daha güzel olur diye düşünüyorum o yüzden eski konuyu Ana konu haline getirdim zaten

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Hocam performans hakkındaki soylenti taa yaza yani tape out tarihine kadar uzanıyor GTX 1080 nin GTX 980Ti dan %10 yada biraz daha hızlı olacağı soyleniyordu sonrasında bunu destekleyenler oldu karşı çıkan olmadı , fiyat konusunda ise aradaki performans farkına göre fiyat gelecektir. Yalnız bir diğer durumda VR meselesi kartların pahalı olması PC VR ı açısından iyi olmayacaktır o yüzden 500-550 bandı mantıklı gibi

Cuma gunu yayinlanan 2 si 1 programinda Erdi, 1080 icin 600 dolar, 1070 icin 550 dolar gibi fiyatlardan bahsetti ama nvidia cephesinde kesinlesmis bir fiyat yok.
    Nvidia, bizim ulkemizde 3 bin lira uzerini zorluyor. Eger bu sekilde bir fiyat politikasi ile giderse 1080ti yi 4 bin lira sinirinda gorecegiz sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdeliruzgar -- 3 Nisan 2016; 8:18:15 >
  • 2008den beri ekran kartı alır satarım,sürekli orta sınıf alıp max overlock ile kullanırım

fermi en efsane mimaridir,aynı çekirdek ve frekansda tüm mimarilerden iyi olduğunu deneyimli ve bilgili kullanıcılar bilir, bu ayrı konu

pascalda performansı hedefleri ile belli olur adamların hedefleri 4k 60 fps olayını,orta sınıfakadar indirgemek,daha bu işin notebook bölümüde var,

pascal 4k performansı yaygınlaştırır, üstü seridede tam oturur 4k
  • 550 dolar fiyatı hak etmesi için gtx 980ti'den en az %40 daha performanslı olması lazım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 970 ile 1070 arasında 7-8 fps dısında aman aman bir artıs beklemiyorum

• 1080ti 4000tl+ olacaksa hiç beklemeyeyim 1080 alim geçim diyorum valla.
  • Hocam her oyunda direk bütün ayraları ulta yapma takıntınız ve 2k ekranınız yoksa ve almayı düşünmüyorsanız, 1080 alın derim.

• Yarın TR saati ile 19:00 da GTC Conference'da Jen-Hsun Huang'ın konuşması olacak yeni kartların görücüye çıkmasını bekliyoruz
    Konferans programı mı belli oldu hocam?
    Şimdi gördüm sitede tarihler yazıyormuş.Umarım tanıtırlar şu kartları.Amd hala uyuyor galiba ne yapacağı belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 4 Nisan 2016; 23:49:13 >
  • GTX 1070 'e talibim. Umarım kısa sürede çıkar.
  • Şu Pascal inş. beklediğime değer bir seri olur.
  • Noldu abicim bu gtc ses cikmadimi daha 1080 le ilgili

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.