Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11132

Normalle founders arasındaki fark ne?
  • Bu gidişle amd den alıcam kartı bu nedir ya 3000tl gtx 1070 fiyatını söylüyeym 2099 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 1 sene oldu, bana ve karta Allah ömür verdiyse 5 sene daha kullanacağıma eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: tahablbl

GTX 1070 için 1850 TL fiyat belirtilmiş

https://www.technopat.net/2016/05/27/nvidia-gtx-1080-gtx-1070-turkiye-fiyatlari-aciklandi/

custom modelller 2000 den başlar o zaman ...

Öyle görünüyor maalesefe

• Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar (Alıntı yapamadım kusura bakmayın) O zaman en iyisi dediğiniz gibi GTX 970'imin suyunu çıkartayim. Zaten ben geçen sene Nisan ayının ortasında sistem toplamıştım. 10 yılda bir sistem topladım tam topladım yani. O yüzden sürekli parça değiştiren bir insanda değilim. Yani bir de düşünürsek şimdi 1 yıldır ultra'da çalıştırmadığım oyun yok yani. Genellikle 1080p'de akıp gidiyor meret. :) 2-3 seneye tökezler, o zaman alırım artık. Bir de fiyatlar malumunuz...
  • Arkadaslar bu 1060 mı daha iyi 960 mı? Birde Gtx 950 gibi 1050 çıkıcakmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

Bunu alırım sanırım.

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11132

Normalle founders arasındaki fark ne?

Engine Clock Base / Boost:
    1847 MHz / 1708 MHz (OC Mode)

founders sakın alma kart daha fazla ısınıyor referans tasarımı süsleyip ekstra tüketiciyi kazıklamak için üretilmiş bir kart ayrıca referans tasarım olduğu için fazla ısınıyor OC potansiyelide düşük linkteki msi a göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: paganizondaTDİ

Bu gidişle amd den alıcam kartı bu nedir ya 3000tl gtx 1070 fiyatını söylüyeym 2099 tl

gtx1070 1800-1900 aralığında olur max bu fiyatlarda böyle kalmaz düşer biraz daha

düşmese bile 1800tl verip titan performansı alacaksınız duruma göre zamanla bu fark açıladabilir tabi..

bence 1080 fiyatları normal problem ülkemizle alakalı..

kaldı ki dolar böyle olduğu halde 1070 f/p olarak gayet başarılı olacak bence.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    2-3 seneye bile tökezlemez rahat olun. Ne zaman tökezler ben söyleyeyim, yeni nesil konsollar çıktıktan 2 sene sonra tökezler anca.

ps5 in kasım 2020 gibi çıkması düşünülüyor. Yani 2020 ye kadar ps4ü zorlayan oyun çıkamayacağına göre, bu gün elinde ps4 ün çalıştırdığı oyunları yüksek kalitede çalıştıran sistemi olan adam rahat rahat 4 sene daha kullanır, üstüne de 2 sene daha ayar kısarak idare eder.

Benim işlemcim 10 senelik, sadece o zaman aldığım 10 senelik ekran kartımı değiştirerek bu gün 1080p de 60fps ultrada oynuyorum.
  • GTX 1070 615 $ satılacak ülkemizde şaka mı bu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: xRavel

GTX 1070 615 $ satılacak ülkemizde şaka mı bu ya

Kaynak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tristan23

Sana fikrini soran olmadı mı? Bu forumda fikir paylaşmak için illa pas mı atılması, "ne düşünüyorsun?" diye sorulması mı lazım? Eğer öyleyse senden ala kendini birşey zanneden yok zira.

Sen onun sevgilisi mi annesi mi babası mısın SANANE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 27 Mayıs 2016; 18:34:58 >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    1060 daha çıkmadı. 1060 daha iyi olacaktır çünkü yeni nesil, güçsüz olsa ne anlamı kalırdı yeni nesilin?. Birde 1050 2016 3. çeyreğine doğru yanı eylül ekim gibi çıkar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRavel

GTX 1070 615 $ satılacak ülkemizde şaka mı bu ya

Çok pahalı ya 1060 herhalde 1400 tl verirler en dusuk kartı 1200 tl aşağı vermezler sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 27 Mayıs 2016; 18:37:10 >
  • Evet haklı olabilirsiniz. Ben normalde konsol oyuncusuydum. PC'de de akıcı oyun oynamayı çok seviyordum. Laptop ile bir yere kadardı cidden. Arada kaçan bir sürü PC oyunu vardı. Onları bile oynayıp, daha sonra yeni oyunlara falan geçmeye çalışıyorum. Bu bile başlı başına bir sebep yani. En kötü dediğiniz gibi belli bir zaman sonra birkaç ayar kısarak devam edeceğiz. Zaten Directx 12 ve Vulkan gibi teknolojiller var oldukça, mantıken tökezlememesi lazım.
  • Evet vergilerden dolayı bu gidişle ya ikinciel 980 ve ti si yada gözü karartıp amd

• paganizondaTDİ kullanıcısına yanıt
    Coil whine bu kartlarda varmı acaba

• Ben 980 satarken. Zeki arkadaşın biri konuma girip 1080 cıktığında satamazsın diyordu. Bende ona şunu söyledim. Sen 1080 ülkede uygunmu olacak sandın diye. Kartlar stoklara girsin fiyat dahada artıcak. Şuanda stok olmayınca. Firmalar en ucuz bende şirinliği yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: Dizzy24

1080 alan kişinin aylık geliri 4-5k falan ve borcsuz olması gerekiyor. O da taksitle alacak. Eğer bu maddi durumda olmayıp bu kartı alan birisi olursa beyninde sorunları olabilir.

Aylık 2-3K kazanıyorum. 2K monitörüm de yok ve oyun oynayan biri de değilim ama ben de 1080 FE almayı düşünüyorum ilk fırsatta inşallah. Sebebi ise 3D ve Render işlemleri ile uğraştığım için. Yani öyle bir genelleme yapmanız doğru olmamış...

Aylik sonsuz miktarda para kazanmadigin her durumda, sadece Turkiye'de yasadigin icin bir urune ederinin cok cok ustunde para odeyeceksin. Devlet kazaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.