Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Curimo

İndirim gerçekten çok cezbedici ya tam custom 1080ti beklerken yapılır mı bu!!! Şeytan diyor vazgeç Ti'dan al 2000 liraya 1080'ini yoluna bak diyor ama... Ne yapsam bilemedim kaç defa sepete ekleyip sildim kartı​... 1080Ti Custom'lar 4300 liradan gelecek, 2 bin liraya 1080 kaçmaz fırsat aslında... Ne yapsam arkadaşlar akıl verin :(

monitörün nedir hocam..
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    bu tüketim çılgınlığı çok kötü.Durduk yere masrafa soktu :D
  • Hocam ön siparişin neyi ucuz ki suç sizde malesef ki o zaman bile çok vermişsiniz
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    1080 Ti mi :)
  • MSI Gamin X in alim mi almayayim mi derken stoğu bitmiş, keşke bu kadar uzun düşünmeseydim.
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    O zamanlar tüm marka model 1080 kartlar hep o fiyattaydı asus oc modeli o zaman tüm 1080 lerin en iyisiydi,ben ilk defa bu kadar dip fiyat gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    2K 144Hz. Hocam armordan iki tane alıp SLI da yapabilirim ne dersin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3600 liraya 1080 SLI... Allah'ım zor tutuyorum kendimi​...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Azıcık daha tutun kendinizi birazdan stok biter nasıl olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    SLI problemli değil mi hocam? Hani problemi yoksa söyle ben de alayım 2 tane :) bir arkadaş yazmış en fazla %30 o da her oyunda bile olmaz diye. Zaten Ti en az %30 daha iyi. Boşu boşuna 2. kartın derdini çekmeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Azıcık daha tutun kendinizi birazdan stok biter nasıl olsa.

Bitti bile... İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum... Çok kararsız kaldım inanın. 1080 SLI Ti'dan daha güçlü çoğu zaman ama SLI sisteminin de kendine göre kötü yönleri var, kararsızlıkları, güç tüketimi vs vs... Bir de Armor serisi nasıldır hiç bilmiyorum sorunlu bir seri mi, nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

SLI problemli değil mi hocam? Hani problemi yoksa söyle ben de alayım 2 tane :) bir arkadaş yazmış en fazla %30 o da her oyunda bile olmaz diye. Zaten Ti en az %30 daha iyi. Boşu boşuna 2. kartın derdini çekmeye değer mi?

Hocam evet duyuyorum ben de sorunlu olduğunu ama nedir ne değildir ben de bilmiyorum. Şu an stok kalmadı zaten bitti, kısmetimde Ti var demek ki... İnanın hayatımda bu kadar ikilem yaşamadım...
  • Hocamt ilk çıktığında fiyatlar hep şişer 15-20 gün sonrasında daha makul fiyatlar vardı bende o zaman GTX 1070 almıştım hatırlıyorum , her türlü çok çok acele etmişsiniz
  • quote:

quote:

Hocam evet duyuyorum ben de sorunlu olduğunu ama nedir ne değildir ben de bilmiyorum. Şu an stok kalmadı zaten bitti, kısmetimde Ti var demek ki... İnanın hayatımda bu kadar ikilem yaşamadım...

Yıllardır SLI kullanan biri olarak şunu söyleyeyim DX11 ve öncesinde SLI neredeyse harika ama DX12 de SLI ın çalışması için oyun yapımcısı implemente etmeli NVIDIA nın elinde olan bir durum değil , destek vermeyen yapımcıların oyunlarında SLI çalışamaz malesef bu bakımdan değerlendirin

• quote:

2K 144Hz. Hocam armordan iki tane alıp SLI da yapabilirim ne dersin?

vallahi fiyatlar böyle olduktan sonra.. şeytan rahat durmaz.. vallahi hocam yapılır mı yapılır.. işlemci dar boğaz yapmıyorsa yap gitsin.. bir daha mı geleceğiz dünyaya.. yada bekle 1080ti yi 3200-3500 tl ye satın al.. her iki yolda iyi.. 4k 60 hz monitör vardı.. uydum şeytana asus pg278qr 2k 165hz monitör satın aldım.. ikinci monitör olarak şimdi birini film ofis işleri diğerini oyun monitörü olarak kullanıyorum.. tabii çevremdekiler delirdiğimi düşünüyor.. belkide delirmişim.. bilmiyorum..
    işin esprisi bir yana fiyatlar cazip işlemci kaldırıyorsa oyun tutkunuz varsa.. yapılır hocam.. bir yıl sonra sıkıldığında koparır birini satarsın.. diğeriyle yola devam.. içinden geçeni yap hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

1080 Armor bitmedi stokta görünüyor.

2 tane ekledim sepete, satın alma ekranında hata veriyor... Vermeseydi cidden alıyordum. Ama sanırım iyi ki almadım. Sorun yaşardım bir ton...
    Evet, @trumpet yazmış şimdi gördüm. Neyse kısmet böyleymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

quote:

Yıllardır SLI kullanan biri olarak şunu söyleyeyim DX11 ve öncesinde SLI neredeyse harika ama DX12 de SLI ın çalışması için oyun yapımcısı implemente etmeli NVIDIA nın elinde olan bir durum değil , destek vermeyen yapımcıların oyunlarında SLI çalışamaz malesef bu bakımdan değerlendirin

Hocam sadece çalışma çalışmama olayı değil FPS droplar, Stutter dedikleri kasmalar gibi sorunlar var internette bahsedilen. Ama işte çalıştı mı da ortalığın .... ağlatıyor Yani 2 tane 1080 hem de 3600 küsür liraya... Çok iyi fırsattı çoook

• Vatan Bilgisayar'ında hafta sonları %20-30 indirimleri vardı, bir zamanlar
  • Neyse bu indirim Şubat ayında iki defa yapılmış, muhtemelen bu ay sonu ya da Nisan başında bir daha olur, geleneksel hale gelse keşke O zaman hala Custom 1080Ti'lar çıkmamış olursa bu sefer affetmem 1080 alırım...
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.