Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kumdan kale

fiyat ortalama 17000 civarı idi değermi sizce bu fiyata

Hocam trden mi yoksa yurtdışı mı?

Gigabyte Vision 3080ti nasıl bir kart kronik sorunlarını filan duyan oldu mu?

• kumdan kale kullanıcısına yanıt
    Bu kartın 17 bin olduğu yerde 3080 12 civarı olmalı. Arada 5 bin gibi fark varsa 3080 daha iyi bir tercih olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam BF5 120 FPS sıkıntısız oynuyorum demiştim.
    Daha sonra başka haritalarda oynayınca 120'den düştü. Bu japonların çıkarma yaptığı harita, arkamızda deniz var falan. Dağ var, toplar var. Neyse, onda 120 civarıydı FPS ancak diğer haritalarda 80 falan gördüm. 1 kere FPS'in 60'a falan düşüp hissettirdiği oldu. Yine de RTX açık kullanıyorum, oynanır.
    Ha, BF5'i profesyonel oynayan olacağını sanmıyorum ama profesyonelsen FPS yüksek olsun diyorsan kapatılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veryon77 V kullanıcısına yanıt

yurt dışı söylediğin kartı bilmiyorum

• djduke kullanıcısına yanıt

nezaman hocam şuan o fiyata kart yok

• kumdan kale kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumdan kale

nezaman hocam şuan o fiyata kart yok

2 hafta oldu. Hergün bütün sıfır ve 2 nci el satış platformalarında geçiyordu günüm. Birinden yakaladım aldım. Hemde kredi kartına taksitle. O da vatandan başka kart aldı ben ödedim. Çok iyi oldu o yüzden.

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]videocardz.com
    NVIDIA GeForce RTX 3060 with GA104 GPU now available in China - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3060-with-ga104-gpu-now-available-in-china
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]techpowerup
    NVIDIA GeForce RTX 3060 GA104 Specs
    https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3060-ga104.c3832

• aorus 3060 ti elite ve 3060 ti tuf arasında kaldım. sizce hangisi tercih edilmeli? (iki kartıda satın aldım bir tanesini tercih edeceğim)

bir de bu 3 fanlı modellerde sarkma mevzusu için gerçekten önlem almaya gerek var mı?

• İki modelin üretici tarafından yazılan boost hızlarını karşılaştır. Tuf havalandirman iyiyse 60/63 derece çalışacaktır oyunlarda. Aorus ise 5/7 derece daha sıcak çalışır. Malzeme olarak Tufun daha kaliteli olması lazım. Bu yüzden ağırlık olarak Tuf Aorus'tan tartıda daha fazla gelir.

Tuf 1 kilodan ağır bir kart. Sarkma olacaktır. Sarkarsa zamanla Anakarta zarar verir deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 18 Eylül 2021; 13:13:52 >
  • R.I.P John Meadows kullanıcısına yanıt
    o kadar fark yok. Gigabyte gaming pro 3060ti kullanıyorum %100 kullanımda maks 65 derece görüyorum. aorus daha iyidir.

• Sürücü olarak tr mi indireyim yoksa uk 471.96 mı?

• hyperino kullanıcısına yanıt
    Sürücü ülkesi fark etmez. Uk, Us de indirsen Tr dil paketi oluyor içinde.

• hyperino kullanıcısına yanıt
    Her aorus modeline hakim degilim. Extreme olan 4 slottu ve o daha sıcak çalışıyordu incelemelerde.

• R.I.P John Meadows kullanıcısına yanıt
    E abi hakim değilsen neden adama kıyaslama yapıyorsun :) adam iki kart arasında kalmış hakim olmadığın konuda kesin bilgiler veriyorsun

• Fiyatları ile görünüşe ne kadar önem verdiğiniz önemli. Görünüş açısından TUF sade bir model. TUF 6700 XT, 6800 XT, 3060 Ti, 3070 kullandım. Aorus Elite 3070 ve Aorus Xtreme 3080 kullandım. Görünüş açısından Aorus çok daha güzel. Performans açısından Elite biraz daha iyi ama 1 FPS fark ediyordur ya da etmiyordur. Asus TUF'un garantisi 3 yıl, Gigabyte Aorus'un garantisi 4 yıl.

• Elite modeli çok kullanılan bir model değil. Hakkında inceleme bulmak bile mümkün değil. Techradar’da bir yazıda çok iyi soğuduğu söylenmiş ama yine de tuf daha garanti gibi

• Diğer serilerde seri içinde genel olarak sadece çekirdek hızları değişkenlik gösteriyor. Genelleme yaptım. Kesin bilgi de demedim şunu veya bunu seç demedim. Çekirdek hızlarını karşılaştır dedim, Extremei baz olarak alttaki Elite modelin de sıcak çalışacağını düşündüm. Tuf Extremeden ağır geliyorsa Elite'den de ağır gelir zaten :D

• redditte biri kore menşeili bir 3070 bulmuş cok tatli duruyor NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]reddit
    Did I buy a fake card? I am buying this for my brother's bday, and I really don't want to buy a fake...
    https://www.reddit.com/r/ASUS/comments/pq5055/did_i_buy_a_fake_card_i_am_buying_this_for_my

• Bu LHR Kartlarla Mining falan yapmanın yolunumu buldular? Cunkü LHRsiz Deli gibi mining kart ile LHRli mining kısıtlı kartın fiyatları aynı

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.