Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lhr ile mining yapılıyor zaten. Lhr olmayana göre kullandığın programa göre yüzde 50/70 verimliliği var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yav bu Gigabyte Aorus sitesinden kartı nasıl register ediyoruz yapıyorum olmuyor invitation code gir diyor hangi kod oluyor bu? İçinden çıkan kağıdın alt solda bi kod var onu falan girdim yemedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: speedycihan

Yav bu Gigabyte Aorus sitesinden kartı nasıl register ediyoruz yapıyorum olmuyor invitation code gir diyor hangi kod oluyor bu? İçinden çıkan kağıdın alt solda bi kod var onu falan girdim yemedi...

Kart veya kutu üzerindeki seri numarasını girdiğiniz halde kabul etmiyor mu?

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Seriyi denemedim bakayım ona sağol.

• quote:

Seriyi denemedim bakayım ona sağol.

Rica ederim.

Seri numarası girildiği zaman panele düşecektir. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Valla ne kadar numara varsa yazdım yok olmuyor kart 3080 extreme Amazon germany satıyordu TR üzerinde acaba o yüzden mi?

Düzenleme; O kısımı boş bırakıp önce hesap açmak gerekiyormuş, hesabı açtıktan sonra kayıt bölümü ayrıymış.NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Valla ne kadar numara varsa yazdım yok olmuyor kart 3080 extreme Amazon germany satıyordu TR üzerinde acaba o yüzden mi?

Düzenleme; O kısımı boş bırakıp önce hesap açmak gerekiyormuş, hesabı açtıktan sonra kayıt bölümü ayrıymış. 

Panel olarak kastettiğim üyelik paneliydi zaten. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

İyi bari en azından çözmüşsünüz.

Yav sorma gene uğraştırdı...NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]  Yok fatura tarihi yok bilmemne kodu yok kartın adı yanlış of! Neyse hallettim şimdi.

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]videocardz.com
    NVIDIA Ampere and AMD RDNA2 GPUs in Germany/Austria are now 6-7% more expensive since August - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-ampere-and-amd-rdna2-gpus-in-germany-austria-are-now-6-7-more-expensive-since-august

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Monitör, kasa dahil her şeyi paketledik. Yarın sabah uzunyol otobüsle taşıma testinin sonuçlarını göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

Monitör, kasa dahil her şeyi paketledik. Yarın sabah uzunyol otobüsle taşıma testinin sonuçlarını göreceğiz.

Aslında her ihtimale karşı GPU ayrı paketlense iyi olurdu ama sizdeki kasa içi alan zaten dar olduğu için dediğim gibi aşırı bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Tabii otobüs yolda nasıl gidecek, neler olacak vs. hiçbir şeyin garantisi bulunmuyor.

Monitör mecbur bavul içine konuldu iyice tül ve balonlu naylon ile sarılarak. Kasa içine de her boşluğa balonlu naylon konuldu. Ekran kartı altı ve üstünde boşluk hiç kalmadı. Kasa aldığım outdoor sırt çantasına sığdı. Kasanin olduğu çanta yolculuk boyunca yanımda olacak.

Sonuç başarılı olursa fotoğrafları yüklerim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 21 Eylül 2021; 17:35:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

Monitör mecbur bavul içine konuldu iyice tül ve balonlu naylon ile sarılarak. Kasa içine de her boşluğa balonlu naylon konuldu. Ekran kartı altı ve üstünde boşluk hiç kalmadı. Kasa aldığım outdoor sırt çantasına sığdı. Kasanin olduğu çanta yolculuk boyunca yanımda olacak.

Sonuç başarılı olursa fotoğrafları yüklerim :D

Hayırlı yolculuklar o zaman ne diyelim. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

HP lists GeForce RTX 3080 SUPER for its new Envy 34 All-in-One PC - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/hp-lists-geforce-rtx-3080-super-for-its-new-envy-34-all-in-one-pc

Sızıntılar sızıntılar...

Önceden de birçok kez dile getirdiğim gibi gerçek olursa şaşırtıcı olacak. Bakalım belki sadece bu tarz PC'ler ile sınırlı kalabilir. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• https://www.pcmag.com/news/nvidia-dlaa-tech-can-boost-image-quality-in-older-games?amp=true

https://www.techradar.com/news/nvidia-dlaa-is-a-new-take-on-dlss-and-could-be-seriously-cool-for-rtx-gpus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 22 Eylül 2021; 0:20:51 >

NVIDIA GeForce RTX 3080 SUPER, 3070 SUPER and 3060 SUPER get rumored specifications - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3080-super-3070-super-and-3060-super-get-rumored-specifications
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]kopite7kimitwitter
    “Let's make a summary. 3090S 10752 24GB G6X 3080S 8960 12GB G6X 3070S 5888 8G G6X 3060S 5632 12G G6 Although I doubt the specs of some of them and the name of 90S. 👀👀👀”
    https://twitter.com/kopite7kimi/status/1440516490164260868?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440516490164260868%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fvideocardz.com%2Fnewz%2Fnvidia-geforce-rtx-3080-super-3070-super-and-3060-super-get-rumored-specifications

Bir süredir sızıntıları paylaşmaktayım. Ancak öyle bilgiler ve tablolar geliyor ki insan ne diyeceğini şaşırıyor!? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

3090 SUPER için zaten denecek bir şey yok da (negatif anlamda), 3080 SUPER de hadi bellek boyutu artıyor diyelim, 3070 SUPER'deki mantıksızlığı nereye koyacağız belli değil? Bu model özelinde G6X'in mining dışında bir esprisini görmemiz mümkün değil...

3060 SUPER de ise hesaplar tamamen şaşıyor. Eğer bu özelliklerde bir GPU gelirse; 3080'e kadar olan tüm GPU satışlarını ciddi derecede etkileyeceği kesin denebilir.

• 3060 super öyle çıkarsa oyun için 3060, 3060 ti 3070, 3070s, 3070 ti almanın mantığı kalmadı demektir. Kendi lineup'ını öldürür. Açıkçası Super modelinin Ti dan daha iyi olması mantıklı gelmedi zaten 3060 ile 3060 ti arasında %30 fark var araya gayet rahat 3060S sıkışabilir, bu nedenle fake gibi.

3070S ise öyle olursa 3070 ti'ın en kötü oyun kartı olma tahtını elinden alacak, miningciler için ise güzel haber, ucuza gddr6x.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Eylül 2021; 15:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

3060 super öyle çıkarsa oyun için 3060, 3060 ti 3070, 3070s, 3070 ti almanın mantığı kalmadı demektir. Kendi lineup'ını öldürür. Açıkçası Super modelinin Ti dan daha iyi olması mantıklı gelmedi zaten 3060 ile 3060 ti arasında %30 fark var araya gayet rahat 3060S sıkışabilir, bu nedenle fake gibi.

3070S ise öyle olursa 3070 ti'ın en kötü oyun kartı olma tahtını elinden alacak, miningciler için ise güzel haber, ucuza gddr6x.

Zaten en baştan beri dile getirdiğim gibi; SUPER olayının 3090 hariç 30 Serisi için genel olarak anlamsız olduğunu düşünüyorum. 3090 için de sadece AMD tarafında 6900 XTX'e karşı bir hamle olduğunu düşünerek, rakipler arası tepe seviyesi hamle anlamında kabul edilebilir olarak görüyorum. Zira firmaların bazen bu tarz anlamsız çekişmelerine şahit oluyoruz.

Modeller konusunda hem fikiriz. 3060 S gelse bile bence de tam olarak 3060 Ti - 60 arasına oturacaktır. Zira böyle bir hamle gelmesi ciddi manada mantıksız duruyor.

Hatırı sayılır bir süredir SUPER sızıntıları ortalıkta dolaşıyor. Bakalım ne kadarı gerçek ne kadarı fake çıkacak göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 22 Eylül 2021; 15:58:33 >

Beni de Asus Tuf 3060 Tİ grubuna eklerseniz sevinirim :)

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.