Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.836
Cevap
195
Favori
540.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun sorunlu net bir şekilde, Rtx de açılmıyor üstelik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • storm_01 kullanıcısına yanıt

Zaten 60 FPS üzeri vermez ki hocam 120 lik 3080 ekran kartlı paket ülkemizde daha kullanıma açılmadı dıye bılıyorum.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    60 fps sabit verse iyi hocam zaten fps sürekli dalgalanıyor bu yüzden baya paket kaybına uğruyorum , birde bu aralar sanki gfn ağ trafigi artmış gibi nedense akıcı görüntü elde edemiyorum 1 ay önce baya iyi oynuyordum rahatti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, elimde Transpeed 6k marka bir tv box var. 4/64 modeli. Başta YouTube olmak üzere pek çok uygulamayı sorun yaşamadan kullanabiliyorum. Ancak Geforce now uygulamasını açınca ki uygulamayı sorun yaşamadan açıp ana ekrana ulaşabiliyorum.

Bir oyuna tıklayıp steam şifresi girmem gereken ekran açıldığında ne fiziksel klavye ile ne de ekran klavyesi ile herhangi bir şey yazamıyorum sadece fare ile bazı butonlara tıklayabiliyorum. Bu sorunu çözebilmemin bir yolu var mı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dobarlan D kullanıcısına yanıt

hocam geforcenow'a tarayıcıdan erişmeyi dener misin, geçen gün benzer mobilde yaşadım, chromeda denedim çözüldü, siz de tarayıcıda deneyin sorun çözülecek mi bakalım.

• Mx230 gfn desteklemiyor mu ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    İnternet hızın iyi ve stabil ise rahat oynarsın.

• Logitech f310 oyun kolumun gelmesiyle üç gün önce 6 aylık paket aldım. 4K Android TV'me de GeForce uygulamasını kurup kolu taktım.

Tomb Raider üçlemesi, The Witcher 2 ve 3, Kingdom Come Deliverance, Divinity Original Sin 1 ve 2, Outlast, Metro serilerini vs burada oynayıp bitirmeyi düşünüyorum. Hepsi hiç oynamadığım oyunlar. Tomb Raider ile başladım, güzel çalışıyor sistem. Metro serisinde kol ile oynarken zorlanır mıyım bilmiyorum, klavye fare ile oynamaya alışkınım.

Kitaplığımı incelediğimde Mount & Blade Warband, Euro Truck Simulator 2, Europa Universalis 4, Crusader Kings 2, The Long Dark, Hollow Knight, Endless Legend, Dragon Age Inquisition falan da varmış burada. Kütüphanesi umarım daha da genişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamaraMorgan -- 21 Ocak 2022; 11:40:3 >
  • Steam ve Epic Games hesaplarını Geforce NOW'a bağlayınca tüm oyunlarımın gözükmediğini fark ettim. Sizinde oynamak istediğiniz ama Geforce NOW kütüphane kısmında gözükmeyen oyun varsa arama kısmına yazabilirsiniz orada gözüküyor. Ben sırf bu yüzden 1 ay boyunca sahip olduğum bazı oyunlar Geforce NOW'da yok zannettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justeHomme -- 21 Ocak 2022; 13:13:19 >
  • justeHomme J kullanıcısına yanıt
    Steam, Epic bağlantı ayarlarında yeniden senkronizasyon ayarı olması lazım hocam. Taratın listelesin kitaplıkta.

Yine de bi kontrol edeyim ben de, belki kitaplığa alamadığı vardır. Çünkü senkronizasyon yapsam da bende de eksik vardı ilk üye olduğumda. Kontrol etmek lazım.

• Hocam bende şuan 25mgbs internet var Türk telekom'a her ay bunun için 100tl ödüyorum, yakın zamanda Türk net geçmek istedim fakat olumsuz yorumları okuyunca vazgeçtim bana uygun fiyata sağlam internet hızı veren sağlayıcı firma vb. Söyleyebilir misiniz ?

Ben 50Mbps için 135 TL ödüyorum. Taahhüt yenileme zamanı geldi, bana aynı hız için 165 TL 2 sene taahhütlü teklif verdiler. Yenilemeyeceğim dedim. Türknet'i denerim, taahhüt de yok, hız limiti de yok. Beğenmezsem çıkarım.

dostum konuyu dağıtmak çok istemiyorum ama türknetten ben son derece memnunum. 6 yıldır kullanıyorum, 4 yılı son derece şikayetçiydim ama son 2 yıldır taşındıktan sonra son derece memnunum. benimle aynı durumda olup millenicom kullanan çok memnun insanlar da var. sonra anladım ki bu deneyimler tamamen konumunuza bağlı bir durum. güzel tarafı özellikle bu iki firmayı denemesi son derece kolay, taahhüt yok ve her hıza tek fiyat.

hem turknet kullanıp hem de geforcenow, psnow ve xcloud kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki turknet streaming servisleriyle sorunsuz çalışıyor. en azından bende durum böyle.

• lethele kullanıcısına yanıt
    Hocam bende türknet kullanmak istiyorum fakat yorumları okuduğumda çoğu kişi şikayet ediyordu 1,2 ay süre alan kurulum vakti , yanlış fatura yansıtılması, müşteri temsilcisi eksikliği vb. Eğer bunları yaşamadım diyorsan geçmeyi düşünürüm açıkçası

• Merhaba herkese iyi forumlar. Geforce nowda battlefield oynamak istiyorum ama kütüphanemde yok. Bir oyuna üç yüz küsür lira vermek yerine ea play alırsam originden ya da steamden bu sayede oynayabilir miyim?

• buraakcolak53 kullanıcısına yanıt

olması lazım. istersen denemek için gamepass al onunla birlikte eaplay de geldiği için hem gamepass oyunlarını oynarsın hem de eaplayden battlefieldları oynarsın

• designr kullanıcısına yanıt

Gamepassi biliyorum macbook kullandığım için xcloud üzerinden oynuyordum ama onda da klavye mouse desteği olmadığı için keyifli olmuyor. Bu yüzden sormuştur.

Yok yanlış anladın. Gamepass alınca eaplay in olacak 1 aylık, o iliskilendirdigin origin hesabıyla GeForce now da kullanabilmen lazım

• designr kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkür ederim, eğer deneyen başka biri yoksa kısa zamanda bu dediğinizi deneyeceğim.

Steam eaplay alıp gfnow dan oynadığını söyleyen bir forumdaş olmuştu diye hatırlıyorum..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.