Şimdi Ara

Nvidia Driver Kurulumu Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

W7 sistemimde RTX 2060 Super için 446.14 driver programı kurulumunu yapamıyorum.Eski kartım AMd idi.Kurmadan önce denetim masasından driverı kaldırdım.DDU ile hem AMD yi hem Nvidia driverlarını kaldırdım fakat sonuç değişmedi.Daha önce yaşayan ve çözen varmıdır?

Teşekkürler

• Nasıl bir hata alıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    Kurulum ekranında Hızlı ve Özel seçeneği çıkıyo.İkisinide denedim gerçi.Driver kurulum ekranına geçiyor.Ekran kapanıp açılıyor.Sanki kurulucakmış gibi.Fakat sonrasında Experiance,GPU Driver,Physx ve Ses için kurulamadı diyip kalıyor.
  • Temiz bir format atıp deneyin, mümkünse gpuz ile kartın özelliklerini ss olarak atar mısınız

• akşam iletiyim.Dediğim gibi kart Palit 2060 Super.
  • Aşagıdaki hatayı veriyor.

Nvidia Driver Kurulumu Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamalka* -- 23 Haziran 2020; 19:32:0 >
  • Gpuz programını kurup program içi ssleri atın hocam, yüklü antivirüs ya da firewall varsa silip deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArchaeologist -- 23 Haziran 2020; 20:9:44 >
  • Hocam windows update ile deneyin bi

• Teşekkürler dostum.Sorun çözüldü.W7 için yeni update çıkmıyor olsa dahi,mevcuttaki 150 küsür update'i çekince Nvidia kendi denetim sistemini otomatik kurdu.Arkasından bende experiance ı kurup,diğer tüm driverları güncelledim.

Bu tip sorun yaşayan arkadaşlar hiçbişeyi denemeden önce tüm updateleri yüklemeyi denesinler.Eğer fayda etmezse Bu linkteki adımları deneyebilirler
    AMD de sistem update e gerek duymadan kurulum yapılabiliyor fakat Nvidia kesinlikle buna ihtiyaç duyuyor.Benide başka şeyleri denemeye iten bu olmuştu.Neyse ki çözümledim.

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamalka* -- 24 Haziran 2020; 0:21:21 >

• kalamalka* kullanıcısına yanıt
    Çözülmesine sevindim hocam umarım başka insanlarada kaynak olur 👍🏻

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.