Yüzbaşı
05 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar

LG televiyonumun dahili alıcısı bozulduğu için bu modeli almayı düşünüyorum.Kullanan varmıdır.Tavsiye eder mi?Bütçem 800 900 civarı maksimum.

Benim için önemli olan tek kumanda ile tüm işlemleri yapabilmek ve kanal geçişlerinin hızlı olması.

Teşekkürler

Merhaba

ebay ve Paypal'ı Rusya dan kullanımda herhangi bir kısıtlama var mı?

Merhaba Arkadaşlar

Telefon değişikliği sonrası hesabı açtığımda cüzdanda bakiye 0 görünüyor.Nedendir bilgi verebilicek olursa sevinirim

Merhaba arkadaşlar

10.5.6 Leopard sürümünü transmac ile USB ye yazdım ve cihaza açılışta kurmak için alt ile açıyorum fakat diski görmüyor.Elimde hem ıso hem dmg hali var.Nasıl kurulumu tamamlayabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar

7 yıllık sistemimi yenilemek istiyorum.Fakat güncel cihpsetler içinde hangisi daha mantıklı ve ileriye dönük olur tam kestiremiyorum.B450 chipset üzerine karar kılmak üzereyim.AMD tarafında pek bilgim yok. CPU ve anakart için 4000-4500 TL bir bütçe ayırabilirim.Oyun olarak Warzone oynuyorum sadece.Ekran kartımda 2060 Super.

Merhaba

Ekteki gibi performansı olan SSD lerde yaşanılan sorun hakkında bilgisi olan var mı?Performans kaybı yaşatıp,mavi ekrana dahi neden oluyor.

Merhaba Arkadaşlar

W7 sistemimde RTX 2060 Super için 446.14 driver programı kurulumunu yapamıyorum.Eski kartım AMd idi.Kurmadan önce denetim masasından driverı kaldırdım.DDU ile hem AMD yi hem Nvidia driverlarını kaldırdım fakat sonuç değişmedi.Daha önce yaşayan ve çözen varmıdır?

Teşekkürler
Pal Station da bu ara genelde sabahları çalan bir şarkı var. "Say to mama say to mama say say say" diye sözleri var.Reggea tarzında bi şarkı.Bu şarkının adı nedir bilen bi yardımcı olsun lütfen.
Merhaba Arkadaşlar

C4 kullanıcıları için ana konu olarak bu konuyu belirleyip,üzerinden paylaşımlarda bulunalım.

Telefonu 3 gündür kullanan biri olarak söyleyebilirim ki;

1.işlem hızı Snapdragon 615 ten 1.5 kat fazla.Ve bunu her durumda hissediyosunuz.

2.Yazılım olarak çok fazla ince ayar ve geliştirme programları mevcut.

3.Müzik çalar ve Galeri uygulaması başlı başına bir efsane.

4.Şarj konusunu tam olarak test edemedim henüz.Ama 1.5 günü yarı ekran patlaklığında ve wi-fi full açık şekilde elde edicek gibi duruyor.

5.Telefonun elde tutuş hissiyatı Z2 den çok daha güzel ve ince.Kasasının yumuşak dokulu plastik olması bunu sağlıyor.Kesinlikle Cam yüzeyi aramazsınız.

6.Ön kamerası dünyadaki en iyi ön kamera seçilmiş zaten.Daha fazla anlatmaya gerek yok.Yazılımsal olarak çok fazla eglenceli araçlar mevcut.

Bunlar dışında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan şeyleri bana yada bu konuyu takip edicek diğer kullanıcılara sorabilirsiniz.Benden merak ettiğiniz ekranların ekran görüntüsünü isterseniz,konu üzerine ekleyebilirim.

Hayırlı bayramlar

MERHABA RENKTAŞLAR

RESİMDEKİ FORMALARDAN ELİNDE VEYA TANIDIĞINDA OLAN VARSA, İLETİŞİME GEÇERSE MEMNUN OLURUM.NAKİT YADA YİNE BEŞİKTAŞ FORMALARI KARŞILIĞI TAKAS YAPABİLİRİM.BUNLAR DIŞINDA KALECİ HER FARKLI KALECİ FORMASIDA OLABİLİR.

kanuthia@gmail.com

,

Hakkında
Meslek: Bilgisayar Teknisyenligi
İlgi Alanları: BJK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 491
İkinci El Bölümü Mesajları: 121
Konularının görüntülenme sayısı: 7.444 (Bu ay: 185)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 346 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.