Şimdi Ara

NVİDİA'DAN 331.58 WHQL DRİVER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
4.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "SLI TEKNOLOJI"den sobra 7oyun bulunuyor sli profili ve performansi eklenen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk kurulumdan sonra gpu'yu görmedi bir daha kuruyorum.

edit: ikinci kurulumla çalıştı. yalnız tavsiyem geforce experience'dan kurmamanız ve express installation seçmeniz.

üç buçuk attım 770m'i görmeyince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autobus2010 -- 22 Ekim 2013; 18:33:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kırıklar

Nihayet çıktı.Test eden var mı arkadaşlar?Sonuçlar nasıl?Oyunlardan atma,düşük fps vs... hala var mı?

Kendi denemelerimi paylaşayım.Eski sürücüler 320.49,327.23 idi.İkisinde de verim alamadığımı bariz bir şekilde hissetmiştim.

*Far Cry 3 oyununda denedim sürücüyü. Full hd ultra 8x MSAA'da 28-45 fps arası alırken şu anda 42-92 fps arası performans alıyorum. Şaşırtıcı derecede iyileştirilmiş.
    *Battlefield 3 oyununda full hd ultra 80-110 fps arası performans alıyordum.70-100 fps arası almaya başladım.Ortalama 10 fps düşüş yaşadım.
    *Guild Wars 2 oyununda Supersamle kapalıyken 30-50 fps arası alıyordum. Şimdi Supersamle açıkken en az 55 fps alıyorum.55-125 fps arası...Full hd ultra...Buna da çok sevindim ne yalan söyleyeyim.
    *Crysis 3 oyununda Full Hd ultra 4x MSAA'da 25-40 fps arasını görüyordum.Şimdi 32-41 fps arasını görüyorum.
    *Max Payne 3 oyununda Full hd ultra ayarlarda 30-40 fps arası alıyordum.Testini yapıp sonuçları yazıyorum.

Not:Oyunların bütün yamaları kuruldu.

Nihayet özlenen sürücü geldi herhalde.

Bunu okuduktan sonra girip oyunlarda test ettim, ve gerçekten iyi olmuş. Özlenen sürücü sanırım cidden

• 3dmark 2013 artış oldu ve FIRE STRIKE da 11K yı yakalamış oldum

326.80
    http://www.3dmark.com/3dm/1206457

NVİDİA'DAN 331.58 WHQL DRİVER

331.58
    http://www.3dmark.com/3dm/1454692

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 22 Ekim 2013; 20:27:26 >

• arkadaşlar benim gpu kullanım sıkıntım var ki akıl sır erdiremedim bir türlü;

default hızlarda gpu kullanımı 90+

oc halde 60-80 arası nadir 90 üstü. bir türlü aldığım fps değişmiyor.

bu neden olabilir sizce? sistem imzamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Nihayet çıktı.Test eden var mı arkadaşlar?Sonuçlar nasıl?Oyunlardan atma,düşük fps vs... hala var mı?

Kendi denemelerimi paylaşayım.Eski sürücüler 320.49,327.23 idi.İkisinde de verim alamadığımı bariz bir şekilde hissetmiştim.

*Far Cry 3 oyununda denedim sürücüyü. Full hd ultra 8x MSAA'da 28-45 fps arası alırken şu anda 42-92 fps arası performans alıyorum. Şaşırtıcı derecede iyileştirilmiş.
    *Battlefield 3 oyununda full hd ultra 80-110 fps arası performans alıyordum.70-100 fps arası almaya başladım.Ortalama 10 fps düşüş yaşadım.
    *Guild Wars 2 oyununda Supersamle kapalıyken 30-50 fps arası alıyordum. Şimdi Supersamle açıkken en az 55 fps alıyorum.55-125 fps arası...Full hd ultra...Buna da çok sevindim ne yalan söyleyeyim.
    *Crysis 3 oyununda Full Hd ultra 4x MSAA'da 25-40 fps arasını görüyordum.Şimdi 32-41 fps arasını görüyorum.
    *Max Payne 3 oyununda Full hd ultra ayarlarda 30-40 fps arası alıyordum.Testini yapıp sonuçları yazıyorum.

Bunu okuduktan sonra girip oyunlarda test ettim, ve gerçekten iyi olmuş. Özlenen sürücü sanırım cidden

Ekleme yapayım hemen.Max Payne 3 oyununda Full hd ultra ayarlarda ortalama 5-6 fps artışı oldu.Videoları 25 fps ile izliyordum.Artık 15 fps ile izlemeye başladım. Bu bir sorun mu bilemedim.League of Legends oyununda 80-400 fps arası aşırı dalgalı bir fps durumu vardı.Şu anda 165-320 fps arası alıyorum.Oyunun genelinde ortalama 250 fps...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 22 Ekim 2013; 20:17:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

arkadaşlar benim gpu kullanım sıkıntım var ki akıl sır erdiremedim bir türlü;

default hızlarda gpu kullanımı 90+

oc halde 60-80 arası nadir 90 üstü. bir türlü aldığım fps değişmiyor.

bu neden olabilir sizce? sistem imzamda.

oyundan oyuna değişen bir durumdur bu ve %90 yazılım kaynaklıdır
  • evohan kullanıcısına yanıt
    peki sence psu kaynaklı olabilir mi?
  • Beyler bişey sorucam hazır konu driver iken. Bende GTX 650Ti Boost var. Ben kartla çıkan cd sürücüsü dahil 4 farklı sürücü denedim. Fakat internetten flash tabanlı dizi izlerken filan videolarda saliselik donma yapıyor,(net hızıyla alakalı değil) bu yeni çıkan 331.58 kurunca donmalar gitti ama şimdide oyun lag yaparmış da anlık fps düşermiş gibi oluyor. Bu sorunu bir türlü çözemiyorum. Sizce ne yapmam lazım?

NOT : DirectX kurulu, Flash Player 11.9 kurulu, 4 farklı sürücü denendi, Windows 8 Pro yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

peki sence psu kaynaklı olabilir mi?

msi afterburner ile kart ın power kullanımlarına bakabilirsin
  • güncelleme yapalım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Ekim 2013; 22:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

3dmark 2013 artış oldu ve FIRE STRIKE da 11K yı yakalamış oldum

331.58

kıyaslamalı oyun testleri yapalım mı ?

GTX670 SLI vs GTX780

• quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

bf3 oynayanların bazıları hala 314.22 kullanıyor daha iyi fps veriyormus

Valla 100-130 fps alıyorum 10 değil 40 fps düşse fark ettirmez ama takıntılı bir insanım , sırf driver değiştirmek için bile format atan biriyim.:)

1 2 Haftaya win 7 zaten gene hantallaşıcak , yavaşlıcak ozaman değiştiririm :)

1.5 sene aynı win 7 kurulumunu kullanmış biri olarak ne yapıp win 7 yi hantallaştırdığını merak ettim. Cİdden takıntılı bir insansın o belli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 23 Ekim 2013; 0:18:13 >
  • @B.M.W

yapabiliriz neden olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

331.58

GTX670 SLI vs GTX780

Sizdeki kart asustu evgaya geçtiniz sanırım.Bu arada 670 slı skoru hava soğutma ve kendi stok bıoslarıyla alınmış bunuda hatırlatmak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

331.58

GTX670 SLI vs GTX780

Sizdeki kart asustu evgaya geçtiniz sanırım.Bu arada 670 slı skoru hava soğutma ve kendi stok bıoslarıyla alınmış bunuda hatırlatmak gerekir.

önemli olan her iki sisteminde günlük stabil 7/24 hızlarında bu skorların alınmış olması

bu arada kart yine aynı asus 780 DCII sadece evga biosu var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Ekleme yapayım hemen.Max Payne 3 oyununda Full hd ultra ayarlarda ortalama 5-6 fps artışı oldu.Videoları 25 fps ile izliyordum.Artık 15 fps ile izlemeye başladım. Bu bir sorun mu bilemedim.League of Legends oyununda 80-400 fps arası aşırı dalgalı bir fps durumu vardı.Şu anda 165-320 fps arası alıyorum.Oyunun genelinde ortalama 250 fps...

Far Cry 3 dışına deneme fırsatım olmadı, 8xMsaa ile ortalama 70 fps aldım. Gayet iyi bence. League of Legends'da da Vsync açık olduğundan 60 sabit hep, pek sorun olmuyor

-Edit: Gtx 770 kullaniyorum

Vede hocam sizin Max Payne 3'de yazilimsal bir hata olabilir mi? Rahat 60fps almanız lazım çünkü ultrada o kartla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DA7E2B07 -- 23 Ekim 2013; 0:55:41 >

• Bilemiyorum hocam.Sadece Max Payne 3'ün yamalarını kurmadım.Acaba ondan mıdır ki?Yamaları kurup tekrar deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 23 Ekim 2013; 1:33:56 >

• Boru değil bu yani, Gtx 670 Amp! Bir de AA ayarı sorunluymus sanırım mp3'de, 2x kullanın ya da kapatın diyorlar farklı yerlerde. Öyle de deneyin bakalım

• quote:

331.58 WHQL is the Game Ready driver for Batman: Arkham Origins and Battlefield 4, ensuring your system attains peak performance in the two eagerly-anticipated titles.

http://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-geforce-331-58-whql-drivers-released

BF 4'ün çıkışını beklemek kaldı sadece.

CP'de Ambient Occlusion'a ayar da gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 23 Ekim 2013; 12:25:05 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.