Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun hocam.

• HappyMaker12 kullanıcısına yanıt

millet 1200'e 6800xt alıyor forumda, ihtiyacı olan için güzel fiyattı.

• Az evvel partalert sayesinde pny 3070 yakaladım fransadan, ban yedim bilgileri doldurunca açarlar mı?
  • fransa pny 3070i aldım ondan sonra hesaptan attı şifre sıfırla diyor. hey allahım

• quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Az evvel partalert sayesinde pny 3070 yakaladım fransadan, ban yedim bilgileri doldurunca açarlar mı?

ban nası yedin kanka :D bende attılar giriş yapamadım hala siteye

• Amazon Ödemeyi Alamayınca 5 Gün İçinde Ödeme Yöntemini Güncelleyin Maili Atıyor, Sorum Şu ki Ben Farklı Bir Kart İle Güncelledim Ve Gene Çekemedi Diyelim, Tekrar 5 Gün mü Veriyor Eskisinden mi Devam Ediyor ?NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• bbold B kullanıcısına yanıt

Ben hiç katılmadım TR'ye açık değildir diye, başka bir arkadaş öyle demişti bende onun yalancısıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Az evvel partalert sayesinde pny 3070 yakaladım fransadan, ban yedim bilgileri doldurunca açarlar mı?

ban mı attı şifre mi sıfırla diyor?

sağ olun hocam ban da yemişim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Alınmasına alınır zaten hocam onda sıkıntı yok. Sadece merak ettim 1000euro civarında geliyordu acaba şimdi hep bu fiyatlardan mı gelecek 3080ler.

• whitelated kullanıcısına yanıt
    NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • portacal P kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun ilk banımı ben de fransadan yemiştim :)

Bazen coşuyorlar, hep böyle olmaz ama böyle olması son kullanıcı için daha iyi. Ucuz olanlara direkt botlar çöküyor bunları es geçiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

ban mı attı şifre mi sıfırla diyor?

Alıntıları Göster

sıfırla diyo ama 2 kere tel smsm attım 3. mail attım okey diyom sora sayfa beyaz aklıyor gelmiyo site

• fr den 3070 yakaladım 5 dk sonra sipariş iptal edildi. Neden iptal ediyolar anlamadım.

• CAPTCHA çıkıp duruyor bende alamadım 10 gündür:)

Bende fransadan yedim pny aldım daha yeni ve ban hevesim kursağımda kaldı

• Ya şerefsizler botları tespit edip banlasınlar. Bu adamlardan ne istiyon ey amazon. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Resmini attım hocam ban herhalde, ben fransanın tutumunu merak ediyorum, fatura ekstresi ve bilgileri girince banı kaldırıp ürünü gönderirler mi? :D
  • 
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.