Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zerathull

Bu amazon TR'den aldığımız Amazon.de satıcılı ürünlerin hepsi APG ile mi geliyor ?

Hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt

Neye göre değişiyor hocam? Hızlı gelmesi gereken bir ürün alacağım, APG ile gelirse mahvoldum.

• quote:

Neye göre değişiyor hocam? Hızlı gelmesi gereken bir ürün alacağım, APG ile gelirse mahvoldum.

Hızlı gelen ya DHL ya da UPS gelir. APG ile geldiğini görmedim veya bana denk gelmedi.

Yavaş gelen üçü ile de gelebilir, hiç belli olmuyor. Ama DHL düşük ihtimal diyebiliriz.

• mimcayy35 M kullanıcısına yanıt

bu kadar cahil olunmaz bu ne böyle

• Bu RTX 3060 stokları normalde saat kaç gibi geliyor?

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt

kadın bana asıl derdimi unutturdu :) almanya'da gümrükte takılmış sipariş diye bağlanmıştım.

• Arkadaşlar pek konu ile alakalı değil ama elimde evga rtx2060 ko ultra ekran karti var 7 aylık vatandan alınma. Satıp 3070 3060ti geçmeye değer mi? 2. Elde kaça gider

• quote:

Orijinalden alıntı: mimcayy35

kadın bana asıl derdimi unutturdu :) almanya'da gümrükte takılmış sipariş diye bağlanmıştım.

hocam benim de almanya gümrüğünde takılan siparişim vardı depoya geri döndü. sizin durum nedir?

• CryptoZade C kullanıcısına yanıt

ahahah hala emek diyo ya hala emek diyo :D :D sen de zeka seviyeni burdan belli ediyosun :D :D

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt

acaba benimki de mi geri dönüyor. bende pencere böyle oldu.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn.90

ahahah hala emek diyo ya hala emek diyo :D :D sen de zeka seviyeni burdan belli ediyosun :D :D

hayırdır gardaş naptı sana bu coinciler

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

:D :D :D

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

arkadaşlar bu shadow ban ne zaman nasıl gider deilireicem :)

• srcn.90 S kullanıcısına yanıt

Maçan yiyorsa sende yaparsın kardeşim. Buradakiler miningi tak kartları, para aksın zannediyor. Sistemi kurmakta, takip etmekte ayrı zahmet. Onu geçtim risk çok büyük, yarın eth 1000 doların altına düşsün tüm sistemler patlar. Şu hasetlikten vazgeçin artık.

Ucuz mal peşinde koşup dolandırılan senin minerlara laf etmen komik. Bedava peynir fare kapanında olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 4 Mart 2021; 2:8:19 >
  • quote:

Maçan yiyorsa sende yaparsın kardeşim. Buradakiler miningi tak kartları, para aksın zannediyor. Sistemi kurmakta, takip etmekte ayrı zahmet. Onu geçtim risk çok büyük, yarın eth 1000 doların altına düşsün tüm sistemler patlar. Şu hasetlikten vazgeçin artık.

Ucuz mal peşinde koşup dolandırılan senin minerlara laf etmen komik. Bedava peynir fare kapanında olur.

800 dolara kadar kurtarır :)) lakin kart takibi yapan arkadaşlar bu sorun mining değil firma kaynaklı bilginiz olsun

• quote:

Bu mesaj silindi.

gerçi evet zorluk seviyesi 6lara geldi onu unuttuk

• Amazon com tr üzerinde germany satıcısından aldığımız bir ürün, amazon.de siparişlerimde gözüküyor mü? Sanki bu konuda birileri böyle birşey demişti.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

gözükmez

• gelmesi ile gitmesi bir oldu sepete ekleyi göremedim.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.