Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.585
Cevap
972
Favori
13.471.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransızca bir mail gelmiş translateden çevirdim, şerefsiz bunlar ya ürünü göndermek istemiyosan siparişi iptal et, hesaptan ne istiyosunuz ırkçı şerefsizler NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

herhangi bir amazona girin, şifremi unuttum diyerek açın hesabı.

açabilsek

• ckaracar C kullanıcısına yanıt

Ne yazmamız gerekiyor hocam tam olarak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Fransızca bir mail gelmiş translateden çevirdim, şerefsiz bunlar ya ürünü göndermek istemiyosan siparişi iptal et, hesaptan ne istiyosunuz ırkçı şerefsizler

aynıı :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

açabilsek

Alıntıları Göster

ben açtım hocam. ispanyadan kart almıştım o da duruyor. ama frdeki kart uçmuş

• beni banlamadı ama siparişi iptal etti sadece. Sanal kart mevzusu mu acaba ama limit falan yeterliydi. İlginç

• johnrambo_ kullanıcısına yanıt
    Benimde iptal etti Amazon.com.tr kullanıyorum anı kartı ödeme alamadık falan mail atmışlar
  • Amozon TR üzerinden gerekli belgeleri gönderdim şimdi bekle bekleyebilirsen İptal olmuşmudur acaba kart

• tr hesab sifre sfırladım simdi fr girerken Önemli mesaj!

• Hesabınızı daha iyi korumak için lütfen şifrenizi yeniden girin ve aşağıdaki resimde gösterilen karakterleri girin.

bunu diyo sifreyi girdim halde .d

• Numanz N kullanıcısına yanıt

kart iptal hocam bende yakaladım iptal etmişler

• günlerdir uykusuz kal bir kart yakala onuda iptal etsinler :)

• CATAMARANXX C kullanıcısına yanıt

Şans yüzümüze gülmücek galiba bizim ne güzel keyif sigarası yakmıştım boğazımda kaldı

• ama ben size dedim o kartı tr gonderimine kapatmıstı çünkü

• zor bela hesapları açtım bida alsammı cıkarsa .D

• Bu konuyu takip edenler (misafir ya da üye) arasında bir tane dahi ekran kartı alamayan insan yok mu?

-Binlerce var.

Peki bu bir tane bile kart alamayan arkadaşların iki tane kart alabilme imkanları olsa almazlar mı?

-Kesinlikle alırlar.

O yüzden kimse birbirine maval okumasın. Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz.

Umarım herkes istediği karta bir an önce kavuşur. Gümrüklerde sorun çıkmaya devam ettiği sürece tr'ye gönderimi olan ürünlerin sayısının giderek azalacağını hatta komple gönderimi kapatabileceklerini düşünüyorum. Öte yandan devlet tarafından da bir sınırlama/tedbir/yasak/ekstra vergi gelebilir.

Dün gece newegg'den 1660s linki atan arkadaştan Allah razı olsun. 3070 düşüremedik ama bunla idare edeceğiz işler normale dönene kadar.

• Numanz N kullanıcısına yanıt

nasip değilmiş yapacak bişey yok aramaya devam

• Frde banlanmayan bi ben varim heralde 22:49 da almistim pny 3070 i simdiye kadar birsey olmadi.
  • hemen nasıl açtın hocam anında açıyolar mı naptın

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Frde banlanmayan bi ben varim heralde 22:49 da almistim pny 3070 i simdiye kadar birsey olmadi.

sanırım ben fr hesabı açtım simdi bakıyom sipariş iptal ettik die mesaj attıydılar ama iptal olan sip. kısmında yoktu

• 
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.