Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5700xt zaten rtx3060 ayarında bir kart ...

• plateau kullanıcısına yanıt

evet 3060 ayarında

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5842EBF2 -- 3 Mart 2021; 23:54:32 >
  • Şu günleri tekrar görebilir miyiz sizce?

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Bütün Zotac 1660s'leri clearance yapıp elden çıkardılar. Daha doğrusu bize itelediler diyelim :)

Ama yoklukta iyi kart. Alanlara hayırlı olsun.

• yanlış saymadıysam link atıldığından beri zotac 1660s alıp yazanlar 33 tane toplamda kart almış. ekstra üstüne daha fazla aldılarsa bir de misafirlerle beraber baya bir kart siparişi verildi 2 saat içerisinde NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 3060 ti dual parasi çekilen var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

3060 ti dual parasi çekilen var mi

Benden çekildi anında fakat kararsız kaldım ispanya bekletip yollamıyor dedi bazı arkadaşlar 24 Mart 24 mayıs yazmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

2022nin ortasında neden göremeyelim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: stekemen

düşünürseler alamaz çünkü stokları yakalamak için düşünmeye zaman yok :)

• Deminki Gigabyte Rx5700 linkinde şimdi Aorus 5700xt çıkıyor.Hangi ürünü sipariş verdik şimdi biz ?

• reyminom R kullanıcısına yanıt

3 tane ben aldım zaten NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]  1 Tanesi hemen kargoya verildi 1 tanesi para iadesi iste seçeneğinde 1 tanesi direk iptal ette.Kargoya verilmeyen 2 linin paraları çekildi onayı var.Diğerleri de verilir herhalde birazdan.Sipariş arasında taş çatlasın 20 saniye var.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

İmkansiz artık yurtdisindan bir şekilde uyguna bulunur ama bu fırsatçı satış yapan yerler vatan incehesap itopya vs kolay kolay fiyatları indirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt

o zaman rahat 50 tane vardır sipariş :) bakalım ne olacak 1660s piyasası

• Alkımm kullanıcısına yanıt

ben de almıştım ama iptal ettim. hala provizyonda görünüyor. biraz zaman alır sanırım iade gelmesi

• 1660s için yetki belgesi yeterli olacaktır, noterli isteyeceklerini düşünmüyorum bu kadar tatavadan sonra, isterlerse de itiraz edebilirsiniz. kişisel kullanım ve 400eur'luk bir mal sonuçta.

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Ağzına sağlık ne güzel söyledin biz de yurt dışından alırız o zaman onlar da ağzını açar bakarlar havaya 7 milyara nasıl satarız gpu'ları diye NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• türkiyedeki satıcılar adam olsa kimse yurt dısından almaz elın gevuru bile adil bizimkiler gevurdan beter onlar kaybediyor dahada trden alısveriş yapmam beter olsunlar

• ben bir tane aldım da paketlemede kaldı böyle bir türlü kargoya vermediler

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.